Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – вересень 2016 – Марфи Бомбушкар


Закінчилося літо – настала осінь. Хоч вересень і перший місяць осені, періоду, коли природа починає засипати… Але цей вересень, гороскоп на місяць, обіцяє бути дуже вже активним. Нових подій і трендів буде менше, ніж в серпні, але настане один новий важливий і довгостроковий (річний) тренд. У цьому місяці буде цілих 3 пікових періоду в гороскопі! І можна розділити гороскоп на 3 частини – нейтральну, погану і добру – як три декади місяця.

Повернуся до гороскопу на минулий місяць, огляд того, що сталося.

Серпня обіцяв бути місяцем досить насиченим на різні дрібні події. Дуже багато спілкування і навчання починаючи з – 19 серпня по 6 вересня, та й новин стало більше. З 21 серпня по 30 – напружений і скандальний період, агресивний, конфліктний з керівництвом, а на рівні соціуму з законами і керівниками, бунтарство, агресивність. Простіше і швидше стали вирішуватися кар’єрні питання, а в соціумі – права і порядку, а так само законодавчі (застій був з березня).

З 1 серпня по 7 жовтня – період інтелектуальної активності і творчості у земних знаків, та й для ділових переговорів і планування, так само, гарний час.

У серпні більше енергії стало у вогненних знаків, у Стрільців особливо.

Серпень ще не закінчився, але з 31 серпня по 4 вересня буде нестача сил і, ймовірно, песимізм. А так же з 31 серпня по 22 вересня – проблеми з бюрократією, втрата документів і інформації, неправильне розуміння договорів, перегляд договорів. Не укладайте нові угоди в ці дні, не купуйте апаратуру, бережіть інформацію.

Що чекає нас і світ у вересні

Місяць не матиме багато значних соціальних аспектів, але парочка все ж буде. А найголовніше – новий річний тренд.

У вересні буде цілих три періоди з посиленням всіх трендів, пікових періодів – з початку вересня, 1 плюс-мінус 4 \ 5 днів, в середині вересня – 16 плюс-мінус 4 \ 5 днів, в кінці вересня – 30 плюс мінус 3 \ 4 дня .

Перший період, піковий 1 вересня, буде трохи розочаровуючий, депресивний, ледачий, обманний і мрійливий одночасно. Не особливо приємний, не плануйте нічого масштабного в ці дні, все ж розчарування дуже вірогідні, а так само брак сил і лінь. Можливо, для творчості він і не поганий, особливо для фантазій песимістичних.

Перших 10 днів вересня будуть тихими, млявими, особливо нічого нового.

З 10 по 20 вересня – дуже конфліктний час, скандальний і агресивний. Особливо ближче до пікового періоду! Який буде 16 вересня, буде вкрай агресивний, навіть жорстокий. І на особистому рівні і на рівні соціуму. На особистому рівні чекайте скандалів і бійок, ймовірно, бажання бунтувати і ламати закони або диктувати, можливі травми. На рівні соціуму – революційний і агресивний період, можуть відбутися зіткнення громадян з владою, влада може стати більш диктаторської. З 10 по 20 – найскладніші 10 днів.

З 20 піде спад негативу. Вже з 24 буде приплив сил і енергії, позитиву та оптимізму.

Останній піковий період буде 30 вересня, дуже хороший, оптимістичний, романтичний, творчий, та й сам жовтень обіцяє бути більш гармонійним місяцем.

До 24 вересня час харизми у повітряних знаків, особливо для Терезів, а так само шанси закохатися, налагодити відносини або поліпшити фінансову сферу.

Енергія у вогненних знаків буде до 26-27 вересня, а після значно піде на спад. Так що, постарайтеся займатися спортом, вирішувати питання, які вимагають фізичних зусиль, та й будь-які інші проекти, де потрібно бути енергійними!

Раджу всім вчитися і спілкуватися до 6 вересня, ну і звичайно – це час новин. Навіть на рівні планети Землі, багато-різних, але не дуже важливих.

У гороскопі на вересень для всіх знаків Зодіаку відбудуться важливі зміни, довгий період з 10 вересня 2016 по 11 жовтня 2017 року, але для кожного у своїй сфері і про це буде докладніше в гороскопах на місяць. Для соціуму ж, в період з 10 вересня 2016 по 11 жовтня 2017 року позначений змінами в зв’язках, відносинах. Це будуть як зміни на особистому рівні, вірогідно більше шлюбів буде укладено за цей період, більше договорів, зміни в судових системах, зміни у ставленні до відносин. Чи зміниться погляд на систему шлюбу. Дуже масштабні зміни повинні будуть відбутися і в міжнародних угодах, особливо починаючи з листопада-грудня 2016 року до січня 2017, а так само навесні наступного року і в кінці літа-початку осені 2017. Але про ці періоди, що підсилюють зміни в сферах відносин, буде розказано в інших гороскопах на місяць. Підводячи підсумок, цей річний період змінить відносини, погляди суспільства на них, збільшить їх кількість, розширить їх. На міжнародному рівні, вірогідні кардинальні зміни в договорах, угодах – вони можуть бути як просто зруйновані (скоріш в 2017 році) так і трансформовані або «ліквідовані». Ймовірно, що за цей рік буде пару дуже гучних і впливаючих на долю світу судових процесів. Більше напруги і хворобливих процесів, все ж, варто чекати в 2017 році.

З 27 вересня закінчитися енергійний період у Стрільців і вогненних знаків, а настане у Козерігів і земних знаків з 27 по 10 листопада! Такого припливу сил і енергії у Козерігів не було вже давним-давно … Та й іншим земним знакам сил додасться.

А тепер до менш значним зоряним вказівкам на місяць.

Постарайтеся берегти здоров’я і не сумувати по 4 вересня, дуже напружений період і ледачий. Це буде перший піковий період.

Вчіться до 6 вересня, можете переучуватися.

З 9 по 20 вересня – дуже конфліктний час, більш конфліктний, ніж той що був з 21 по 29 серпня! При цьому, якщо серпневий період вказував на конфлікти для соціуму, то зараз ще буде і для особистого рівня. Так що, з 9 по 20 вересня – багато злості, агресивності, егоїстичності, бійок і скандалів, можливі травми. Зросте конфліктність на рівні держави або держав.

З 10 по 13 вересня – сексуальний період, але в той же час і ревнощів! Скандали можуть призводити до розлук. Зміни у відносинах. Бережіть фінанси.

З 12 по 14 – багато новин і спілкування, хороший час вчитися. Особливо успішний період для інтелектуальної творчості!

З 14 по 20 вересня, крім конфліктності, додасться маса енергійності. Все буде дуже стрімко і швидко. Це дуже заводний час. А так же досить сексуальний, але варто спробувати тримати енергію під контролем.

16 вересня, плюс-мінус 4-5 днів – другий піковий період. Маса енергії. Переломний момент в цьому місяці. Дуже сексуальні і агресивні дні. Можливі великі конфлікти на міжнародному рівні. Посилення всіх трендів.

З 17 по 20 вересня – ще один романтично-емоційний період. З одного боку він буде романтичним і ідеалістичним, а з іншого боку буде бажання порушувати правила пов’язані з відносинами. Ви можете, як раптово закохатися, так і раптово захотіти розірвати відносини. Будьте стриманіше в фінансових питаннях і не поспішайте, є шанс фінансових втрат. Відкладіть покупки. Проблеми з діловими і міжнародними договорами.

Гарний час розібратися в своїх знаннях з 17 по 27 вересня, глибокі думки і детальне мислення. Цей аспект більше впливу буде мати на земних знаків, особливо Дів і Козерігів. Але і іншим варто спробувати переосмислити хвилюючі питання, позбутися від мертвих знань (хоча б стару літературу викинути).

Повторюся, постарайтеся не починати нового навчання або ділові угоди до 22 вересня. А після 22 – починайте.

Після 20 вересня розпочнеться більш позитивний період, справи підуть на поправку, настрій. Особливо на рівні соціуму.

А з 24 по 29 – час оптимізму, прозріння, масштабних проектів, ідей, творчості, планів! Дуже життєрадісні дні! Багато проблем просто будуть «пом’якшені» в ці дні, віра в світле майбутнє, підсилення інтуїції – вірте їй.

З 30 вересня по 3 жовтня – час для романтики у відносинах і хороший період для творчості.

30 вересня останній підсилюючий тренд цього місяця, дуже енергійний і позитивний. Плануйте важливі і масштабні нові починання!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 серпня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,182