Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Цей жовтень змінить багато в житті Скорпіонів, в гороскопі на місяць почнеться річний і сильний період, що вносить нове в Ваше життя, що стимулює до змін, до оновлення себе і новий старт. Нове – поліпшить Ваше життя, час позбавлятися від старого і засівати нове. Основними акцентами місяці будуть робота і здоров’я, підбиття підсумків життєвого циклу. Буде занепад сил з кінця жовтня, буде зростання віри з середини жовтня. Багато напружених періодів в один час.

Зараз у Вас йде два тренди в дружбі, товаристві, колективі і планах на майбутнє. З 6 вересня по 23 жовтня – більше активності з друзями, бажання управляти ними і направляти їх, в жовтні будуть скандальні періоди. З 20 вересня по 15 жовтня – більше орієнтованості на друзів, приємного проведення часу, творчості.

З 20 вересня до 6 жовтня (можливо на 5 днів довше) – напружений період для психологічного стану, роботи, таємниць і здоров’я, бажань багато і часті зміни їх, несподівані події. Слід бути обережніше і не поспішати.

З 30 вересня до 17 жовтня – багато пліток або бажання побути подалі від потоків інформації.

Дуже сексуальний період з 2 по 9 жовтня, успішний для фінансових питань до 6 жовтня, можна змінювати себе, свої відносини, сім’ю. Дуже енергійні дні, прилив сил.

Перший пік принесе новини і завершення в питаннях роботи і здоров’я, 6 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Піковий період посилить всі тренди, час кульмінації і усвідомлення. Багато новин. Вирішуйте питання роботи, проектів, здоров’я.

Намагайтеся берегти свої гроші, не ризикувати і багато чого не чекати, дорогого не купувати з 7 по 10 жовтня, бережіть відносини з друзями і рідними, партнерами. З 8 по 15 жовтня будете дуже конфліктні, намагайтеся поменше сперечатися, не навантажуйте себе, є ймовірність занепаду сил. З 8 по 12 жовтня – бережіть своє здоров’я, поганий час для операцій, можуть бути психологічні фрустрації, приділіть увагу секретам. З 8 по 17 жовтня – погані дні для переговорів, Ви будете занадто вперті. А з 14 по 17 жовтня – занадто поспішні в мисленні, не “завалюйте» себе проектами на ці дні. Період з 14 по 19 жовтня дозволить зміцнити себе і свої сили.

З 10 вересня 2016 по 11 жовтня 2017 року – був період духовного зростання, нового духовного світу, таємниць, може бути самотності.

З 11 жовтня 2017 року до 9 листопада 2018 року настає період нового для Скорпіонів. Новий етап в житті, час позбавлятися, час змінюватися. Період сильний, що стимулює до нового, нові можливості і нові бажання. Нові починання будуть приносити успіх. Час позбавлятися від всього старого. Період принесе успіх в будь-яких нових починаннях, у всіх сферах. Ви будете мати можливість більше заробляти, більше вчитися, поліпшити будинок і відносини з рідними, новий роман або нові інтриги, нова робота і покращиться здоров’я, нові важливі відносини, нові джерела доходів і підтримка, нові покровителі і філософія, нові друзі, новий професійний шлях, новий духовний мир – але для цього всього потрібно починати діяти, братися за нове і прибрати старе. Цей тренд буває раз в 11 з половиною років, 11 \ 12 років. Не пропустіть свої шанси на нове. Як мінімум Ви станете швидше набирати у вазі. Період сильний, фоновий, під лежачий камінь вода не біжить.

Можливий таємний роман або більше задоволення від самотності з 15 жовтня до 8 листопада. Якщо є можливість – відпочивайте від суєти, час підлікувати своє здоров’я.

З 17 жовтня до 6 листопада – багато поїздок, знайомств, торгівлі і спілкування, новин. Продуктивний час для навчання. Особливо багато всього цього буде з 17 по 20 жовтня!

19 жовтня буде другий пік, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад. Пік буде дуже нервовий, напружений, будете розриватися в своїх бажаннях, багато новин і нікуди поспішати, бажання руйнувати. Бережіть свою роботу і здоров’я в ці дні, свої секрети. Краще пережити їх наодинці, подумати про життя.

З 23 жовтня по 9 грудня буде занепад фізичних сил, але багато духовних.

З 24 по 29 жовтня – вдалі дні для нових починань, слухайте свою інтуїцію, що вона Вам підкаже.

З 26 по 30 жовтня бережіть гроші і відносини, можете бути занадто ревнивими і владними, бажати більше ніж слід.

Закінчиться гороскоп на жовтень повторенням періоду, з 29 жовтня до 26 листопада (можливо плюс 10 днів) буде час швидкої реалізації планів і змін у фінансовій сфері і роботі, зміцнення і нового. Все буде відбуватися швидко і можуть бути зміни. Подібні періоди були вже з 9.12.16 по 13.01.17 та 30.04.17 по 6.06.17, детально були описані в тих гороскопах.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Скорпіона

З 2 по 9 жовтня – романтичні і активні дні.

6 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – акцент на роботу і здоров’я. Завершення. Багато новин.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року – починайте нове в житті, чекайте масштабних змін. Міняйтеся і позбавляйтеся.

З 15 жовтня до 8 листопада – відпочивайте.

З 17 жовтня по 6 листопада – новини, навчання та спілкування.

19 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – акцент на здоров’я і секрети, роботу. Новий старт. Несподівані зміни.

З 23 жовтня до 9 грудня – бережіть здоров’я.

З 29 жовтня до 26 листопада (плюс 10 днів) – прискорення і зміцнення в фінансах, роботі, здоров’я, можливі зміни.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,177