Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на жовтень 2017 роки від Марфи Бомбушкар


Жовтень принесе глобальні зміни, буде перехід однієї важливої планети в наступний знак. Новий період триватиме з 11 жовтня до 9 листопада 2018 року, принесе нове і простимулює зміни для кожного знака Зодіаку по-своєму, він глобальний і персональний одночасно, важливий. Крім цього в жовтні буде досить багато негативних періодів для фінансів і бізнесу, так що з діловими проектами і переговорами, покупками будьте обережніше (можна і з особистими відносинами бути обережніше). Весь місяць буде чергуватися то поганими, то хорошими періодами. Помітних поганих, на жаль, більше.

Занадто багато справ, так що гороскоп в цей раз буде більш лаконічний. Перепрошую!

Що було в минулому гороскопі на вересень 2017

Зовсім коротко про головні події минулого місяця.

Якраз на лунаціі, в 20тих числах, від знайомих дізналася про страшну історії з Росії, у них виявили сім’ю канібалів. Люди їли людей протягом десятиліть, більше 30 жертв. Виявили випадково, сторонні люди знайшли мобільний телефон патріарха цієї сім’ї. Це ж жах….. У 21 столітті і таке. Сталося це на повний місяць, як раз в той період, який в астрології вважається, що приносить ясність, усвідомлення, «підсвічує» все… Я розумію, що новина не така вже глобальна, але мене злякала.

А щодо глобального, як було написано в загальному гороскопі на місяць вересень – після 20 числа почнеться період стрімких змін до 6 (можливо 8-10 жовтня). Детально можете перечитати старий гороскоп на місяць, а коротко кажучи, період сильно впливає на політику, міжнародні відносини, релігію, право, договори, зміни та руйнування в цих питаннях, революції. Це останнє, 3е повторення його (він був з грудня по січень і з лютого по березень). І ось після 20 чисел… Прямо-таки «посипалися» референдуми.

20 вересня – почалися затримання за референдум щодо відділення Каталонії. 25 вересня – пройшов референдум про незалежність Іракського Курдистану.

І я думаю, що цей період 20 вересня – 6 (10) жовтня – пік його буде припадати на перший тиждень жовтня, нас чекає ще багато несподіваних сюрпризів. І судячи з гороскопу, буде більше жорстокості, конфліктності, агресії. Сам по собі жовтня лише посилить агресивність на рівні відносин, особливо з кінця місяця. Дуже лякають перепалки між ядерними державами.

Буквально на днях в Саудівській Аравії дозволили жінкам водити автомобілі! Це великий крок для настільки патріархальної країни. Це радує.

А для знаків Зодіаку, з 6 вересня до 23 жовтня більше енергії у земних знаків, особливо у Дів. З 20 вересня по 15 жовтня – більше харизми і привабливості, вміння знаходити підтримку і бізнес співробітництва, теж, у земних знаків і, теж, особливо у Дів. А ось вчитися, знайомитися, спілкуватися і торгувати – цього більше у повітряних знаків, особливо у Терезів.

Що буде в гороскопі на жовтень 2017

Як я вже писала, напруга на рівні суспільства, світу, буде до 6 \ 10 жовтня. Найбільш важкі дні якраз припадають на перший тиждень жовтня. Можливі й особистісні конфлікти, агресивність і поспішність, а не тільки на рівні світу. Бережіться будь-яких поспіхів і великих бажань. З іншого боку – ці дні дуже підходять для руйнування і порушень, розривів, відмов, поставити все з ніг на голову, для кожного знака Зодіаку, найсильніше, в своїй сфері (читайте свій гороскоп на вересень місяць).

Якщо на глобальному рівні «небезпечніше» всього буде до 10 жовтня, то на особистісному рівні найскладніший період з 7 по 15 число (багато паралельних негативних трендів). Намагайтеся нічого не планувати важливого на ці дні, особливо ділових переговорів, здійснення дорогих покупок, фінансових питань, великих фізичних навантажень. На особистому рівні можуть бути скандали і розчарування.

Я рекомендую бути обережніше з матеріальними питаннями і відносинами протягом усього жовтня, можна проводити переговори, але не укладайте угоди і не давайте / вимагайте обіцянок, занадто багато негативних вказівок.

Весь місяць буде чергуватися трендами, то хорошими, то поганими. Все глобальне завершиться 6 \ 10 жовтня і будуть йти персональні тренди, а в кінці жовтня повторення ще одного хорошого періоду. Найбільша кількість негативних персональних трендів з 8 по 15.

Час для романтики і любові, творчості, з 2 по 9 жовтня, багато сексуальності.

Час для проектів в бізнесі, зміцнення себе, стабілізації, кар’єри, переговорів з 14 по 29 жовтня. Але угоди не укладайте, лише переговори.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року буде йти важливий період, уже згадувалося про нього на початку цього гороскопу, приносить нове, стимулюючий до зростання, дає можливість почати щось нове в житті, але для кожного знака Зодіаку, для кожної людини, це буде в певних сферах, по-своєму. А в загальних трендах, для всього Зодіаку і світу, цей річний період принесе зміни в сексі, фінансах (особливо позикові, боргові зобов’язання, кредити), питання смерті і езотерики, психології і психіатрії. Може бути за цей рік буде невелика сексуальна революція. Можуть бути нові види фінансових операцій, економісти придумають щось нове, але може бути і зміна в фінансовій системі світу. Психологи і психіатри створять нові механіки для своїх пацієнтів або буде якесь нове важливе відкриття. Може бути, вчені дізнаються більше про смерть. Для повітряних знаків закінчиться хороший період, з 10 вересня 2016 року в них було більше позитивних періодів, можливостей, успіху і віри, особливо у Терезів. А ось для водних знаків – позитивний період, що приносить успіх, можливості отримання нового, успіх і віри – почнеться, особливо для Скорпіонів.

Хочу додати, що в 2018 році почнеться дуже-дуже важливий і дуже багаторічний період (до 2026 року, з «перервами» з листопада 2018 по березень 2019 і з липня 2025 по листопад 2025), період більше соціально-глобальний і впливає в цілому на весь Зодіак, а не тільки на конкретні знаки. Міняє банківську-фінансову систему світу, нас чекають великі зміни в грошових питаннях, я роблю ставку на те що криптовалюта будуть завойовувати цей світ і, напевно, буде фінансовий колапс або велика криза. Криптовалюта, нові способи оплати, нова система цінностей – ці та інші фінансові зміни чекають нас на протязі 7 років. Крім фінансів будуть зміни в аграрному секторі, а головне буде нова індустріальна революція. Якщо буде час, я спробую написати «огляд гороскоп» на 2018 рік і детальніше розкрию цю тему. Коротко кажучи, з 2018 року по 2026 (з перервами) нас чекає революція і «руйнування» сформованих відносин і ситуацій в фінансовому, аграрному, індустріальному, секторах. Зміни будуть як позитивні, так і негативні.

З 29 жовтня по 26 листопада (можливо на 5 \ 10 днів більше) буде повторення позитивного періоду, який був уже 2 рази – 1й раз з 9 грудня 2016 по 13 січня 2017 і 2й раз з 30 квітня 2017 по 6 червня 2017, коли можна було швидко зміцнити сфери (для кожного знака свої), працювати над своїми планами на майбутнє і кар’єрою. На глобальному рівні це хороші дні для політики, роботи над законами і правилами, поновлення права і порядку. Вдалий період для футурістики і технологій, розвитку авторського права і пов’язаного з Інтернетом і новими технологіями. Може бути буде прорив в ШІ. Швидкий розвиток довгострокових проектів і планів! Політичні проблеми, ті ж референдуми і революції, будуть згладжені в ці дні і акцентовані. Можливі позитивні зміни в законах і світовому порядку. Хоча в ці дні старе може бути зруйновано, буде багато екзальтованих і несподіваних змін у владі і політиці, конфліктах, може вони і будуть руйнівними, але з позитивною якістю в майбутньому.

До 23 жовтня буде багато енергії у земних знаків, а з 23 жовтня по 9 грудня – багато енергії у повітряних знаків, особливо у Терезів. Зросте «скандальність» на особистому рівні і соціальному в світі.

До 15 жовтня більше харизми і фінансової успішності у земних знаків, а з 15 жовтня по 8 листопада – цього більше у повітряних знаків, особливо у Терезів. На особистому і соціальному рівнях зростуть питання відносин, шлюбів, договорів.

До 17 жовтня більше спілкування та інформації, навчання, публіцистики, поїздок і торгівлі у повітряних знаків, особливо у Терезів. А з 17 жовтня до 6 листопада – цього більше буде у водних знаків, особливо у Скорпіонів. На особистому і соціальному рівні люди стануть менш довірливі, більш вперті в спілкуванні і мисленні, скептичні і аналітичні.

Піковими періодами в жовтні будуть:
6 жовтня (плюс-мінус пару днів) – багато новин, спілкування, романтики, енергії, але буде посилення негативного періоду (з 20 вересня по 6 \ 10 жовтня), так що стримуйте свої бажання і чекайте несподіванок, не бажайте того, що ні відповідає Вам. Час завершальний і кульмінаційний.
19 жовтня (плюс-мінус пару днів) – багато новин. Час нового. Час руйнуючий і скандальний, багато егоїзму і поспішних дій. Бійтеся агресивності. Переломні дні. Дуже негативні на рівні соціуму.

До 2 жовтня будьте обережніше з матеріальними питаннями і відносинами, можуть бути обмани, романтичний і мрійливий період.

До 5 жовтня – час для силових дій, цілеспрямованої активності, особливо добре для спорту і роботи, зміцнення здоров’я та операцій.

З 2 по 9 жовтня – романтичний, любовний, сексуальний період. Крім цього він хороший для ділового спілкування, здійснення покупок, заробітку грошей, відстоювання своїх прав і реалізації бажань. З 2 по 6 – час змінювати свої відносини і фінанси, прибирати зайве і відроджувати старе, трансформувати. Після 7 числа будьте стриманішими і реалістичніше.

З 6 по 12 жовтня – багато новин і спілкування, добрі дні для навчання і публічних виступів, публіцистики та обговорення угод, нових знайомств. Але після 8 числа треба бути обережніше.

З 7 жовтня почнуться складні особисті періоди, хоча і на рівні суспільства теж підвищиться скандальність, так що потрібно бути обережніше і самим і з іншими.

З 7 по 10 жовтня – не робіть дорогих покупок, не робіть вкладень грошей, будьте стриманішими у своїх бажаннях любові і матеріальних благ. Можете розчаруватися в партнерах, бути грубими або до Вас будуть занадто стриманими. Бережіть репутацію.

З 8 по 15 жовтня – час скандалів, агресивності, скандали з рідними і тими, хто Вами керує, вищестоящими людьми. Порушення правил. На суспільство цей час може вплинути, як підвищена агресія і руйнівні дні, антисоціальні.

З 8 по 12 жовтня – відкладіть операції і питання вагітності. Час егоїстичності і вимогливості до інших, маніпулювання і уразливості, схильності до грубих вчинків. Обережніше будьте з діловими питаннями, конкурентами, вимогливістю.

З 14 по 17 жовтня – багато несподіваних ідей і складність в інтелектуальної концентрації, можуть бути поспішні прийняття рішень і підписання документів, помилки.

З 14 по 19 жовтня – час зайнятися кар’єрою і репутацією, показати свою серйозність в цих питаннях, період навіть відповідний для ділового співробітництва, правил.

З 17 по 20 жовтня – багато новин і інформації, вдалий час для роботи з великими обсягами інформації, аналізу, утилізації.

З 18 по 22 жовтня – час егоїзму, бажання порушувати правила, екстремізму.

З 24 по 26 жовтня – вдалий період для інтелектуальної творчості.

З 24 по 29 жовтня – дуже оптимістичні і життєрадісні дні, робіть плани на майбутнє, багато енергії.

З 26 по 30 жовтня – це ще один складний період для відносин і фінансів, багато ревнощів і вимогливості, бажання управляти і володіти. Бережіть гроші і остерігайтеся втрат.

З 29 жовтня по 26 листопада (можливо плюс 5-10 днів) – буде період про який вже було багато написано, час швидких змін в соціумі, законах, праві, конфліктах і багато іншого. Для знаків Зодіаку на персональному рівні він буде мати індивідуальне значення.

Усе.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 28 вересня 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,186