Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий, вкрай важливий, місяць для Терезів! Він важливий не те, щоб в цьому році, а в перебігу останніх 12 років або 6 (дивлячись що брати в розрахунок). У цьому місяці в знак Зодіаку Терезів «зайде» вкрай важлива планета, яка змінить ваше життя на краще – тренд тривалістю в рік! Спочатку це помітять Терези першої декади, в міру її просування помічати будуть і інші. Але вплив вона дасть на весь Знак, при цьому найбільше пощастило Терезам другої декади, початку третьої. Але повернуся до повсякденного. Вересень місяць депресивний в першу декаду і розчаровуючий, нестача сил і бажання самотності, можливо навіть смуток. Починаючи з другої декади життя, покращиться і прискориться, почнеться той річний тренд. В кінці жовтня чекайте важливі зміни, життя засяє новими фарбами, якими все ж залежить від особистого гороскопа, але зміни будуть величезними. Місяць ставний, повільний до 14 вересня, а після дуже енергійний.

До 22 числа будьте обережніше з інформацією, бережіть електроніку, нову апаратуру краще не купувати.

До 24 вересня Ви будете все так же харизматичні, бажати відносин і любові. Та й успішні в фінансах, хоча у фінансовій сфері успіх буде у Вас до 18 жовтня.

1 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня, як я писала ще в минулому гороскопі – час відпочити, справді не перевантажувати себе, шанс захворіти або надірватися дуже високий. Ці дні будуть дуже меланхолійні, ледачі, дуже малоенергічні. Бережіть свою репутацію і секрети в ці дні, хоча нічого страшного в гороскопі і немає, але раптом. Перші 4 дні дуже розчаровують в питаннях Ваших комплексів, психологічного стану.

Попрацюйте над своїми недоліками і комплексами з 4 по 9 вересня, а так само в ці дні добре б зробити генеральне прибирання будинку – викинути весь мотлох. Ці 5 днів хороші і для того, щоб розібратися з рідними, з’ясувати стосунки, дізнатися сімейні таємниці.

З 9 по 20 вересня бійтеся травм, отруєнь, а так само втрати репутації. Для Терезів цей період значно слабше виражений, ніж для інших знаків Зодіаку, але все ж будьте обережніше. Піковий період буде з 14 по 20, але так само під час пікового періоду життя закрутиться з величезною швидкістю, особливо сфера відносин!

З минулого року у Терезів йшов період духовного зростання, а так же час усамітнення, з серпня 2015 року. Він закінчиться 10 вересня. Ваш надуспішний період, зоряний час, пора самовираження і зростання будуть з 10 вересня по 11 жовтня 2017 року! Час початку нового життя! Багато що залежить від гороскопу особистого, які будуть відбуватися обставини, зовнішні спонукання або внутрішні, хороші або погані. Час реалізовувати свої плани і не боятися! Ви можете змінити місце проживання. Набрати ваги. Почати вивчати щось нове. Стати більш яскравими і егоїстичними. Хотіти самовираження і творчості. Більше будете відстоювати свої права і бажання, а кількість бажань зросте! Оновлення себе, візьміть нові зобов’язання, ініціюйте нові проекти, почніть діяти! Зросте впевненість в собі! Слухайте свої передчуття, виконуйте бажання, керуєте своїм життям. Це дуже хороший тренд, тривалість в 13 місяців, який буває раз на 11-12 років. Особливо помітний він буде для Терезів другої декади і третьої.

Бережіть сім’ю і рідних, а так само фінанси і відносини з 10 по 13 вересня. Втрати пов’язані з фінансами, рідними, відносинами в ці дні будуть дуже болючі, всі події які можуть до цього призвести – перенесіть. Поганий час для ділових відносин.

З 14 вересня буде величезний приріст активності до 20 вересня, 6 днів дуже активних в сфері відносин! Прискорення розвиток відносин на тисячу відсотків, в яку б сторону вони не рухалися! Але разом з цим, шанси на травми стануть вище. Обережніше будьте в дорозі. Можливі скандали з партнерами і знайомими.

16 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня, посилення всіх трендів, дуже активні дні. Слід берегти своє здоров’я, а так само більше уваги приділяти роботі і обов’язкам. Постарайтеся завершити важливі проекти, робочі або пов’язані зі здоров’ям. Пора підбити підсумки з проектами, закрити невдалі. Розібратися з клієнтами і співробітниками. У цей період Ви отримаєте «підсумкові» новини пов’язані з роботою, клієнтами, співробітниками і здоров’ям.

Бережіть свої відносини і репутацію з 17 по 20 вересня! Ці питання ще сильніше прискоряться. Буде бажання порушити правила, але не слід! Пристрасний період.

Час обміркувати свої недоліки з 17 по 27 вересня, розібратися з ними і позбутися від них. А так же гарний час для відвідування психологів, роботи з психікою.

З 24 по 29 вересня величезний прилив енергії і сил! Записуйте свої сни і запам’ятовуйте. Хороші дні помедитувати і поміркувати над майбутнім. Раджу не сидіти вдома, а бути на публіці. Або займатися чимось, що може прославити Вас. Постарайтеся слідувати покликом творчості – почати проект.

Вперше за кілька років у Вас буде активний період в домашній сфері, з 27 вересня по 9 листопада! Маса активності в будинку, маса сил, в домашній сфері Ви будете брати свою енергію і туди ж її вихлюпувати. Станете дуже нетерплячі і агресивні до рідних, від будь-якої їх критики або бажання Вами керувати будете заводитися. Направте свою енергію на щось практичне, ремонти. Хоча можете і поскандалити, але краще не з рідними, а в ім’я рідних (з сусідами через кущі на дачі, наприклад).

30 вересня, плюс мінус 5 днів – з урахуванням нового тренда (з 10.09.16 по 11.101.17) і всіх інших існуючих – цей період принесе зміни у Ваше життя, кардинальні і моментальні. Зміни стосуватимуться самовираження, відносин, бажань, прагнень. Зворотного шляху просто не буде, потрібно буде приймати швидкі рішення і діяти! Як завжди, раджу Вам на ці дні запланувати щось масштабне, початок якогось величезного проекту. Будь то переїзд в іншу країну, розлучення, весілля, нова робота, новий імідж. Це сильні дні, слухайте інтуїцію, вона вкаже куди рухатися і відстоюйте свої права.

Романтичний і мрійливий період з 30 жовтня по 3 вересня.

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня – працюйте над комплексами і таємницями, бережіть здоров’я.

З 9 по 20 вересня – напружений період, бережіть здоров’я, будьте обережніше в дорозі.

З 14 по 20 вересня – на 1000% прискориться сфера відносин.

16 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня – робота і обов’язки, проекти і клієнти – завершуйте.

З 27 вересня по 9 листопада – вдома активно і неспокійно.

30 вересня, плюс мінус 5 днів – величезні плани і починання! Дійте!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 4 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171