Все про вагістність
Все про вагістність

Важлива астрологічна вказівка з 10 вересня – 14 листопада 2020 року


З 10 вересня до 14 листопада нечаста і впливова астрологічне вказівка. Буває раз на два роки і триває півтора місяці. Для деяких людей її вплив буде навпаки (не так як описано в статті), це залежить від гороскопа народження, для світу вплив буде як описано. Вплив буде різним для людей і світу. Але на всіх рівнях, старти нового, нові починання, не дадуть швидких результатів, а може і зовсім не дадуть результатів. З 14 вересня до 28 жовтня будуть сильні негативні вказівки, з різними якостями.

– Обивателі. Вплив сильний на: волю до дій (прагнень), силу волі, бажання (всі види, від фізичних до психологічних, від матеріальних до духовних), ініціативність (готовність щось починати), стимули (реакції на ситуації), збудження, фізична енергія (здоров’я, сексуальність, витривалість і інше), конфліктність (запальність, агресивність, дратівливість) – це все сповільниться, будуть запізнення з діями, буде повернення до старого. У середньостатистичного обивателя, якщо звичайний гороскоп, буде уповільнення в цьому, розвинеться тимчасова «інтроверсія» (більше на себе і в собі, ніж на інших людей і в світі). Для обивателів не середньо статичних, навпаки буде більше «екстраверсії», інтроверти це помітять. До 14 листопада відкладіть початок всього нового в: своїх бажаннях, сексі, спорті, бізнесі, боротьбі, цілях. Події можуть бути зовнішніми – несприятливі наслідки від Ваших вчинків або несприятливі обставини для можливостей. А можуть виходити від Вас. Ваша фізична енергія, бажання, ініціативність, збудження і сексуальність будуть скутими, менше впевненості в собі, блокування. У Ваших цілях і бажаннях, конфліктах, будуть затримки, пізні реакції. З цілями і бажаннями буде менше впевненості і будуть виникати сумніви. Просто не починайте нове зараз. Парочка прикладів. Придушення гніву, яке з затримкою буде вивергатися як вулкан. Занепад фізичних сил, не зможете встигати за іншими, краще працювати самому, ніж в команді. Зміна сексуальної спрямованості, менше бажань бути з кимось. Будуть бажання, але не буде бажання їх втілювати, будуть цілі, але без цільної активності і спрямованість. Якщо у Вас часто травми і аварії, зараз вони будуть серйозніше. Що робити в цей період? Завершуйте старе і повертайтеся до старого: спорт, бажання, бізнес, секс і інше. Але не до старих скандалів, період цього року дуже поганий для скандалів. Приділіть увагу особистому розвитку, направте енергію на себе, розвивайтеся самі, а не в зовнішньому світі. Якщо щось треба робити, то робіть самі. Розберіться в собі, бажання, сексуальності. Не падайте духом, не втрачайте впевненість, менше придушуйте гнів. Бережіть себе під час поганих вказівок, трендів. У ці півтора місяці старі скандали відновляться, старі образи, стануть сильнішими.

– Світ. Це важлива вказівка для світу і суспільства, яка підсилює розпочатий період з 28 червня з тривалістю до 7 січня 2021 року. На цьому рівні вона буде впливати трохи по-іншому і на інше. Ця вказівка посилить агресію для світу і суспільства. Час воєн, нових і старих, конфліктів. Старі образи і конфлікти легко розгорятимуться. Це час соціальної напруги, соціальної агресії, суспільство менш терпимо буде до влади з 18 вересня до 28 жовтня. Розпочаті нові війни і конфлікти, під час вказівки з 10 вересня до 14 листопада, будуть довгими, не бліцкриг. Старі війни і конфлікти отримають підживлення. Найгірше буде з 18 вересня до 28 жовтня. З 13 вересня до 10 жовтня – агресія народу і держави. З 1-18 жовтня таємні конфлікти, терор, руйнування, придушення. З 12-28 жовтня міжнародні конфлікти, масові конфлікти, скандали з законами, агресія народу і держави. Терпіння у мас буде на мінімумі, реакції агресією будуть сильними. Держави, держава, інститути влади, більш грубо будуть придушувати і конфліктувати. Аварії і різні катастрофи відбуватимуться частіше і будуть серйозніше.

Автор: A. S. 10.09.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,394