Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на вересень 2020 року – Марфа Бомбушкар


У гороскопах на серпень була вказівка першого вересневого піку, який буде 2 числа, для кожного з знаків Зодіаку. Вересня буде складним і насиченим місяцем, одним з найважливіших в 2020 році. Він буде складний своїми конфліктами, новими і повторенням старих, довгострокові конфлікти і, може навіть, війни (про що було написано в гороскопі на 2020 рік). На глобальному рівні буде розвиток і прискорення. Ще в березні я писала про Covid-19 і то, що буде уповільнення до осені і ліки до жовтня не варто чекати – це все збулося.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на серпень 2020 або раніше

Як і було написано, в першому абзаці загального гороскопу на серпень, місяць буде конфліктним. Так і вийшло. Крім подій в Білорусі, був ще державний переворот в Малі. На превеликий жаль, конфліктні вказівки у вересні і жовтні триватимуть і повторюватимуться, взагалі період конфліктів буде до січня 2021 року, та й потім він зміниться іншим періодом з конфліктними трендами.

Білорусія здивувала. Ми не думаємо, що влада в Білорусії зміниться – для цього значущих вказівок немає найближчим часом (у 2021 році буде багато різних революцій, з грудня 2020 року глобальний вплив на революції). А ось конфлікти з новою силою розгорітися можуть – для цього є глобальна вказівка, для всього Зодіаку і світу, коли старі конфлікти отримають підживлення. Взагалі вересень-листопад будуть небезпечніше за все для конфліктів, але про це трішки пізніше.

Почав набирати розвиток Коронавірус, на жаль, наступний пік буде взимку, до тих пір спаду бути не повинно. А з вересня його розвиток і масштабність буде лише прискорюватися.

Що буде нового важливого в гороскопі на вересень 2020

Для Риб, Скорпіонів, Тельців, Дів, Львів і Стрільців це буде сприятливий гороскоп, особливо Рибам. З вересня почне швидше розвиватися «глобальний» гороскоп, більше і дужче помітні будуть події на глобальному рівні, що стосуються світу, державності, політики, влади, економіки, права, міжнародні відносини і т.д. т.п. Конфліктний період, який почався ще в кінці червня, помітніше всього буде на початку вересня і з кінця другої декади, на жаль конфлікти будуть сильніше ніж в серпні. Посилення конфліктів старих і нових станеться з середини вересня по середину листопада. Радує, що обидва піки будуть сприятливими. Але старі конфлікти все ж можуть спалахнути з новою силою. Як і серпень – вересень буде багатим на різну інформацію. Дуже насичений місяць.

Піки в вересні:

  • – 2 вересня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, рішення. Сприятливий пік для прийняття швидких рішень, завершень, швидкі кульмінації у подій. Акцент на роботу, здоров’я, духовний світ, релігію, таємниці на глобальному рівні і для людей. Негатив його в посиленні конфліктів в ці дні, він посилить паралельні конфліктні і агресивні тренди особистісні та глобальні. Дуже багатий на події.

  • – 17 вересня, кілька днів до і після – нове, дуже сприятливий пік, менше подій ніж під час першого. Людям можна починати щось зі своїм здоров’ям, починати щось на роботі, нові проекти, а можна нову роботу або зміни на роботі, зміни з співробітниками. На глобальному рівні вплив на роботу і здоров’я – це можуть бути нові закони, нова інформація, звичайно він буде важливим для Коронавіруса.

З 5 по 27 вересня буде інтелектуальний тонус і маса інформації для знаків стихії повітря, особливо Терезам. Всім період дасть інформацію про відносини, переговори, товариськість. На глобальному рівні він буде важливим для переговорів, важлива інформація про відносини. Дуже багато негативних трендів буде у нього.

З 6 вересня по 2 жовтня період харизми для знаків стихії вогню, більше уваги до відносин діловим і любовним, публічним, особливо Левам. Для людей акцент на любовних стосунках, бажання розваг, творча енергія. На глобальному рівні період струсоне ринки, зростуть витрати, схильність до ризику. Вплине він на азартні та спортивні ігри, культуру, масове мистецтво.

Самий конфліктний період, про який було написано в гороскопі на 2020 рік, під час якого будуть підсилючі конфліктні тренди з 10 вересня по 14 листопада. Це рідкісний період, буває раз в, приблизно, два роки. Він був в червні-серпні 2018 року, квітні-червні 2016, березні-травні 2014 року Цікавий факт, в астрономії під час цього періоду планета Марс підходить ближче всього до Землі, може тому цей період такий конфліктний, агресивний, часто під час нього починалися і відроджувалися тривалі війни і конфлікти. З останніх пам’ятних конфліктів – війна в Україні, війна в Сирії і завжди загострення, загострення в Югославії в 2018 році, може бути читачам відомий конфлікт за Нагірний Карабах, Друга світова війна. Зацікавлені зможуть знайти й інше в Інтернеті. У цей період, можливо трішки з «запізненням» видно і помітно початок війни, перші агресії. Можуть початися нові конфлікти і відродитися старі на особистому і на глобальному рівнях. Цього разу у періоду будуть середньострокові негативні тренди, тому навряд чи буде завершення конфліктів або ослаблення. Скоріш за початок і посилення старих конфліктів. Для людей в цей час не варто починати нові активності, все де потрібно проявити наполегливість, багато діяти, прагнути до чогось, відстоювати свої права і бажання. Період дасть переоцінку своїх бажань і прагнень. В цей час не починайте новий бізнес (але можна починати проекти), заняття спортом, краще не робити операцій, можуть виникнути сексуальні проблеми. Не починайте нові конфлікти, вони будуть дуже масштабними і довгими, руйнівними. Спробуйте переоцінити існуючі і старі конфлікти, якщо пощастить тоді конфлікти сповільнюватися, але малоймовірно, багато негативних трендів. Переоцінка конфліктів на глобальному і особистому рівнях.

Останнє, третє, повторення сприятливого тренда з 16 вересня по 3 листопада, цей тренд був з 8 лютого по березень і з 10 липня по 23 серпня. Сприятливий тренд для духовного, релігійного, творчого. Але і на «прагматичному» рівні він теж буде хорошим, для нафти, державного права, державності, таємних переговорів, міжнародних відносин. У міжнародних відносинах більше допомоги і взаємної підтримки між державами і владою. Нафта повинна в цей час рости, але як я писала в гороскопі на 2020 рік, може зростати видобуток і падіння ціни. Пом’якшення законів, розвиток законів про таємне і міжнародне, релігійне, морське. Для людей краще сфокусуватися на своєму духовному і релігійному, творчості, мріях. Людям треба допомагати один одному, допомога вплине на Вашу репутацію і статус, права. І людям слід працювати, трудитися, щоб були результати – це для всесвіту тренд дасть збіг обставин, а ось людям необхідно працювати. Навесні і влітку під час цього тренда нафту падала в ціні, продовжувалися і змінювались угоди ОПЕК. Це останній значущий тренд для духовного, релігійного, таємного і для нафти, для людей про мріях, творчості, так само таємниці і духовному. Нове буде лише в травні наступного року і то всього на 3 місяці. Можу припустити, що до весни буде більше стабільності в цьому всьому.

Ще одне повторення тренда, але в цей раз він буде тривати довше і більше помітний. З 19 вересня по 6 жовтня, можливо до середини жовтня, повториться тренд, який був з 18 серпня по 3 вересня. Цього разу можуть відродитися і повторитися старі конфлікти, агресія. Конфлікти і агресія, які руйнують і порушують порядок. Людям конфлікти з керівництвом і тими, хто буде намагатися керувати Вами. На глобальному рівні конфлікти з політикою і владою. Можливі занепади фізичних сил.

З 27 вересня по 28 жовтня буде інтелектуальний тонус і маса інформації для знаків стихії води, особливо Скорпіонам. Всім період додасть в мисленні уїдливість і скритність, чутливість, бажання досліджувати. На глобальному рівні він дасть таємні впливові переговори, таємний вплив інформацією на маси. Можливо буде інформація про якихось важливих дослідженнях щодо психології, сексу, смерті або інших важливих досліджень (наприклад, Коронавірусі). Важлива інформація про фінанси (кредити, борги).

Короткі періоди і тренди в гороскопі на вересень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Сприятливі: 2-4 вересня.
– Несприятливі: 16-18, 22-24, 23-25.

Перший пік 2 вересня.

З 2 по 6 вересня – сильні конфлікти у людей і глобальні, найскандальніші дні у вересні. Проблеми можуть бути у всіх взаєминах і відносинах, в судових справах, сексуальних, любо. Небезпека насильства. Багато егоїзму і потурання своїм бажанням. Можуть бути витрати або втрати грошей.

З 7 по 11 вересня – дні оптимізму, віри, надії, більше філософії і енергії, особливо в питаннях роботи і здоров’я. Найщасливіші дні для знаків стихії води і землі. Тренд пом’якшить конфлікти.

З 10 по 13 вересня – дні ліні, особливо після 11 вересня, витання в хмарах, неуважності.

З 12 по 16 вересня – дні для м’яких змін, трансформацій, позбавлення.

З 13 по 17 вересня – нестандартні і необдумані вчинки у відносинах, можуть бути розриви відносин або бунтарство. У багатстві необдумані покупки або продажі, фінансові витрати.

Другий пік 17 вересня.

З 15 по 19 вересня – зміцнюйте себе, своєї репутації, найкраще для здоров’я і роботи. Дні стабілізації.

З 27 по 30 вересня – ще один пом’якшувальний конфлікти тренд. Ці дні гарні для відносин, активних дій у відносинах, найкраще для любовних відносин, але і для бізнесу дні підходящі. Покупки принесуть задоволення. Більше удачі в скандалах (особливо старих), можливості в них розібратися і, може бути, завершити.

Гороскоп опублікований 25 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (укр). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,183