Все про вагістність
Все про вагістність

Лев – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Зросте активність в сім’ї, зросте скандальність, особливо з рідними. Грудень буде місяцем акцентів на друзях і любові, планах на майбутнє і творчості. Буде невеликий занепад фізичних сил, найбільш помітний в кінці місяця. У грудні Вас чекає багато творчості, любові і розваг. Місяць принесе довгостроковий тренди, що впливає на здоров’я і роботу. Завершить стримуючий і зміцнючий, може комусь руйнуючий, період в любові і творчості.

Був час активного спілкування, навчання, бажання поїздок з 23 жовтня до 9 грудня, а в кінці періоду з 28 листопада до 5 грудня ймовірно більше скандалів і поспішності. У Вас зараз хороший період для написання книг, віршів і будь-якої публіцистики з 6 листопада до 11 січня, можна повернутися до старої інтелектуальної творчості з 3 по 23 грудня і відродити її. Вдалий період для фінансових питань, віри в краще, творчості, психологічних трансформацій і позбавлення від криз, період експансії і поліпшення в сімейній сфері з 23 листопада до 14 грудня. Варто бути більш прагматичними і сконцентрованими в справах і творчості з 26 листопада до 9 грудня, не падати духом.

Час романтики і любові, майже місяць багатий на гармонію в любовній сфері з 1 до 25 грудня. Особливо багато творчості і романтики буде з 9 по 12 грудня, але може бути і велика ідеалізація партнера (що навіть розчаровуватися можете або надумалися собі щось), другий помітно романтично-творчий час з 19 по 23 число, коли можете раптово закохатися або щось створити, швидкість в любові і творчості.

Буде пару періодів, що вказують на схильність до інтриг і обманів в любові, а так само підвищену романтичність і образливість, схильність перебільшувати все і валити на партнерів і коханих – з 2 по 6 і з 9 по 12. Вони гарні й погані одночасно. Обережніше будьте з грошима і конкурентами в ці дні, покупками і витратами, боргами. А в період з 24 по 28 грудня, може бути, буде розчарування в любові й творчості, занепад сил, велика вимогливість до партнерів і дітей, потрібно намагатися бути економніше в ці дні і в матеріальному і в своїх бажаннях, але 24-28 гарні для зміцнення почуттів, хоча їх і складно буде висловити, а вимагати буде легко.

У період з 3 по 23 не купуйте техніку, не найкращий час для оформлення нових документів або будь-яких інших завдань. Ймовірний застій в фінансах і проектах. Час переосмислити свою дружбу і знайомства, переробити або завершити старі проекти і як вже писалося раніше повернутися до старої творчості. Бережіть свою техніку, обережніше будьте з відрядженнями і не втрачайте документів. Буде переоцінка любові і творчості, повернення до старого.

Перший пік 3 грудня, плюс-мінус 3 дні, акцентує дружбу і любов, багато творчості і романтики, важливі новини від друзів або бажання бути з друзями і любові. Посиляться всі тренди, схильності до обманів і інтриг, але для одиноких Левів це не проблема. Вас чекають результати з планами на майбутнє, остаточне прийняття планів або рішення їх змінити. Не особливо важливий період для Вас. Приділіть увазі любові, творчості, дружбу і планам на майбутнє, зважтеся або прийміть те що є. Можете змішати любов і дружбу.

Багато новин, спілкування, торгівлі, ймовірності повернення старої любові або посилення почуттів старих, чреда коротких і сприятливих періодів для любові, творчості, азарту, ризику, спілкування з 9 грудня до 17 числа! Хоча, можливо тільки до 15-16. Творіть, любіть і спілкуйтеся, робіть покупки і подарунки, займіться своїм хобі.

З 9 грудня Ви станете активніше в сімейних питаннях, конфліктні з рідними або ворогами сім’ї. Більше сил для рішень домашніх проблем, ремонтів, захисту прав сім’ї, але і більше конфліктів з рідними. Та й в цілому з 9 грудня конфліктність і дратівливість у Левів зросте, не тільки з рідними, а взагалі. Період буде до 27 січня, період сприятливий, так що скандали якщо і будуть то тільки з Вашої вини, точніше тому що інші не будуть погоджуватися з Вами або протистояти Вам, а Вам же краще знати як і що і коли і куди. Хто тут Цар? Постарайтеся більше берегти себе, небезпека травм через необдуманий ризик або поспішності, захворювання будуть давати жар (температуру) більше, ніж звичайно.

Другий пік 18 грудня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік посилить всі існуючі тренди і пік принесе нове, скоріш за все в любові, захопленнях, щось пов’язане з дітьми і романами, інтригами. Піковий період і пару днів після негативні для Левів, з 18 по 24 число, занепад сил і депресія, розчарування, конфлікт бажань і можливостей. Намагайтеся в ці дні не поспішати, готуйтеся до марафону, а не забігу. Будьте серйозніше в ці дні, не надто ідеалізуйте і не вимагайте багато.

З 2015 року до 20 грудня 2017 року біля Лева йшов період структуризації і стабілізації в любові, творчості, захоплення, романах, інтригах, хобі, розвагах, відносинах з дітьми та дитячими питаннями. Ви стали більш прагматичними, амбітні, схильні до вигоди в цих питаннях, а так само стримані і серйозні. Багато що залежить від особистих гороскопів, сприятливий це був період чи ні, але точно було структурування, бажання реалізувати себе і свої амбіції, усунення неприємного Вам. Наприклад, це могло бути корисливе ставлення до любові та інтриг, прибирання з життя несерйозних романів або навпаки Ви відмовилися від серйозних романів. Чи не хотіли закохуватися через страх або не було можливості закохатися. Могли відмовитися від своєї творчості, якщо вона не приносило доходу. І т.п., хотілося б в коментарях почитати що у Левів відбулося за ці роки.

З 20 грудня до 16 грудня 2020 року у Вас буде період,що впливає на роботу і здоров’я, обов’язки і борг (необхідність щось робити), звички. Будуть ті ж якості в цих питаннях, необхідність бути серйозними, ймовірні обмеження, бажання стабільності. За ці роки намагайтеся більше стежити за своїм здоров’ям, слабкості будуть проявлятися набагато більш помітніше, хронічні хвороби і схильності. Особливо серцеві захворювання і спина, кістки. Ви можете змінити роботу або більше обов’язків буде на роботі у Вас в ці роки, більше вимог до Вас. При негативному гороскопі, особистому, може бути незадоволеності роботою, вона стане для Вас важким тягарем, від цього можете її кинути або продовжувати терпіти, адже іншого шляху немає. Коротко кажучи, чекайте важливого в роботі і здоров’ї. Зміняться Ваші звички, через необхідність щось можете закинути (наприклад, курити) або знайти (наприклад, заняття спортом).

З 25 грудня до 18 січня період косметичних процедур, займіться здоров’ям. Вдалий період для відносин з клієнтами та колегами. Особливо в січні, це все буде посилене із 1 по 18.

Період творчих сил, духовних і віри з 25 грудня по 1 січня.

Сприятливий період для сімейної сфери і роботи, для здоров’я і психологічного стану (особливо), якісь масштабні зміни і трансформації, втрати (теж, хоч і втрати, але на краще, що полегшують), будуть з 31 січня до 10 лютого. Постарайтеся позбавлятися в будинку і роботі від зайвого, того що Вам заважає. Постарайтеся відновити дім і роботу, поліпшити і змінити. Експансія, оновлення, відновлення і видалення – це 4 якості цього періоду для роботи і сім’ї.

Гороскоп Лева на початок січня 2018 року

Гороскоп Лева на січень 2018 року лише на перших 10 днів і періоди які почнуться в ці дні. Хоча, заздалегідь кажучи, гороскоп в січні буде сприятливий, багато позитивних вказівок для роботи і здоров’я, лікування душі і серця, менше хвилювань і більше спокою. Активними будуть духовні питання і робота в цьому місяці, секрети і обов’язки.

З 1 по 18 число для Зодіаку сприятливий період для відносин, фінансів, любові і творчості. Цей загальний тренд буде сприятливий і Левам. Але персонально Вам ці дні сприятливі для лікування, операцій (з 6 по 12 число особливо), психологічних тренінгів, позбутися комплексів і страждань. Вдалі 18 днів для роботи, показати себе клієнтам і співробітникам, вести переговори про роботу та завдання, укладати договори.

Перший пік буде 2 січня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Під час піку може бути занепад сил і бажання самотності або ескапізму, багато думок про себе і своє минуле, але це хороший період, що дозволяє розібратися в собі. Відпочивайте і насолоджуйтеся затишком або їдьте подалі. Чекайте новин і можливості розібратися в собі, присвятіть час собі! Подумайте про себе, своє здоров’я, свої комплекси. Пік акцентує питання езотерики і духовності. Усвідомте своє життя і себе, те що приховували від інших. Ваші секрети можуть стати даниною публіки в ці дні, обережніше.

Швидше почнуть розвиватися відносини, навчання, далекі поїздки з 2 січня, до цього з серпня могли бути затримки або повернення.

Багато енергії для сімейних питань і активності з 3 по 11 січня, направте туди свої сили! Все сімейне буде масштабним, будь-які скандали, будь-які ремонти, бажання, поспішності, вимоги, питання.

Насичений період настане з 5 по 12 січня, багато різних трендів, з різними забарвленнями. Але всі вони будуть впливати на відносини і фінанси, покупки бажаного, пошуку матеріального, для всього Зодіаку, а для Левів можливості поліпшити здоров’я і роботу. Сприятливі періоди для цього. Зросте сексуальність з 5 по 15 число, зросте бажання змін у відносинах з партнерами і фінансах (особливо на роботі) з 8 по 12, можуть бути зміни та втрати, позбавлення від тяжкості, бажання більш міцних і глибоких відносин, бажання володіння партнерами і матеріальним. Вдалий період для бізнес питань з 8 по 12 число, операцій, роботи, здоров’я, особливо для змін шляхом поновлення або позбавлення.

Важливих періодів в гороскопі для Лева на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 7 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,162