Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Великий приріст сил і енергії на пару місяців. Буде можливість підвести підсумки в дружбі і планах на майбутнє, почати новий етап в сімейному житті і питаннях нерухомості. Час зайнятися здоров’ям, особливо косметичними процедурами. Можна налагодити відносини з коханими і працівниками. В цілому дуже позитивний місяць для Водоліїв. Багато інформації і різних новин, хороші дні для роботи над інтелектуальними проектами, письменницької творчості. Повториться сприятливий період для статусу і цінностей, кар’єри і багатства. В середині місяця буде конфліктний період, дуже помітний для Водоліїв, можуть бути травми.

Був час вчитися новому і знайомствам, могло повернутися і старе в квітні, період з 6 березня по 13 травня, ще трохи залишилося днів. З 18 березня по 16 травня занепад фізичних сил, але більше прихованої активності, таємної. З 24 квітня по 19 травня любов і романтики, творчість, розваги, більше харизми. З 21 березня по 2 травня сприятливий час для фінансів і статусу, особливо повернення і переоцінки. У старих гороскопах все в деталях.

Постарайтеся не витрачати багато і нерозумно на розваги й інтриги, не купувати дорогих речей з 6 по 9 травня. Взагалі бережіть гроші в ці дні, остерігайтеся обману або незадоволення. Намагайтеся бути обережніше з улюбленими і інтригами, не розчарує.

Прагніть не дуже вже й багато брати на себе в сімейних питаннях і професійних, не давайте великих обіцянок рідним і керівництву 7 по 10 число. Може бути дурна самовпевненість і безтурботність.

Конфліктний період для більшості знаків Зодіаку з 10 по 22 травня, а для Водоліїв ще конфліктніше після 17. З іншого боку, в ці дні буде багато енергії, егоїзму і бажання бунтувати, порушувати правила заради своїх бажань. Підвищиться схильність до травм. У період з 10 по 17 бережіть свої секрети, не надто навантажуйте своє здоров’я. У період з 17 по 22 буде особливо багато напруги і поспішності, можуть бути травми. Вірогідні скандали з усіма, просто рівень терпіння у Водоліїв знизитися до самого мінімуму, та й у інших знаків теж знизиться.

Хороші дні для роботи над своїм внутрішнім світом, комплексами і секретами, поновлення себе з 10 по 14 травня, непоганий період для оновлення сімейну сферу, сімейні питання. Можна позбавлятися від комплексів і недоліків, а можна і від сміття накопиченого в сім’ї і будинку. Вдалі дні для позбавлення, воно буде легким.

Сприятливий період для фінансової сфери, переосмислення цінностей і розширення їх, вдалі дні для переоцінки кар’єри і кар’єрного зростання, можна відродити старі проекти, зайнятися тим що колись приносило Вам славу і шану, дохід. Особливо якщо це духовного або творчого типу заняття. Період з 11 травня по 13 червня, був уже у Вас з 23 листопада по 14 грудня і детально описаний раніше.

Час дізнаватися більше про сім’ю, спілкуватися більше з рідними, більше новин про рідних. Дізнатися більше про нерухомість, яку хочете купити або продати, а може документи оформити з 13 по 30 травня.

15 травня розпочнеться важливий період, який триватиме до 2026 року. У 2018 році він буде помітний тільки Водоліям народженим в перших 3, а максимум 5 днів знаку Зодіаку. Раптові зміни в житті, прискорення темпів, як мінімум безсоння. Детально в гороскопі на 2018 рік.

Пік 15 травня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, принесе нове в сімейну сферу, новини або події, а можна і самим щось почати, головне не скандалити. Пік посилить всі тренди. Починайте переїзд, ремонт, спілкування з батьками на важливу тему.

У Вас буде майже 4 місяці припливу сил, а потім період повториться в вересні, з 16 травня по 13 серпня приплив фізичних сил, наполегливості, сексуальності, активності, можливо і інтелектуальної енергії, у всякому разі менш терпляче будете ставитися до тих хто проти Ваших ідей і активніше їх відстоювати. Час зайнятися собою і реалізацією своїх бажань. Зміцнюйте себе фізично та інтелектуально. Займіться своїми ідеями і здійсніть їх, хоча б знайдіть однодумців для цього або «стимулюйте» однодумців. Зросте сексуальна активність. Хороших півроку для чоловіків Водоліїв, щоб більше вірити в свою силу, стати більш привабливими для протилежної статі.

Займіться своїм здоров’ям, період з 19 травня по 14 червня, велика частина періоду підходить для косметичних процедур. Спробуйте налагодити відносини з клієнтами і співробітниками, провести важливі переговори.

Величезний приплив сил, творчості, азарту з 21 по 27 травня. Витратьте енергію на себе, свою творчість, любов, дітей. Покажіть себе.

З 24 по 28 травня не робіть дорогих покупок, будьте обережніше з інтригами і бережіть свої секрети, не вимагайте багато від співробітників і клієнтів, будьте відповідальніше і обережніше. Можуть бути фінансові проблеми. Бережіть здоров’я.

Пік 29 травня, плюс-мінус 3 дні, 10 днів спад, принесе новини та усвідомлення про друзів і планах на майбутнє, Вашому колі спілкування. Розберіться в дружбі, планах та ідеях. Великий приплив сил для Вас, хороший для творчості спільної і публічності.

З 30 травня по 12 червня хороший інтелектуальний період, продуктивний для публіцистики, навчання, написання віршів. Дізнатися більше про дітей та коханих, багато інформації і спілкування.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Водолія

З 10 по 22 – будьте обережніше, конфлікти.

З 11 травня по 13 червня – займіться кар’єрою і багатством.

15 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове. Акцент на сім’ю і нерухомість.

З 16 травня по 13 серпня – приріст енергії.

З 19 травня по 14 червня – покращуйте зовнішність, відносини на роботі.

З 21 по 27 травня – прилив сил.

29 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації. Друзі та плани.

З 30 травня по 12 червня – інтелектуальна творчість.

Гороскоп опублікований 3.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,385