Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць акцентів в сім’ї і кар’єрі, ще з жовтня у Вас почався важливий тренд \ період в кар’єрі, його перше посилення буде в цьому листопаді. Найбільший акцент на сфері кар’єри, вона ж відповідає за професію, повагу і репутацію, нагороди і статус. Місяць хороший, багато успішних періодів у фінансовій сфері. Багато спілкування і поїздок. Дуже хороший місяць. Самі напружені періоди настануть лише в кінці листопада.

Період харизми, вдалий час для судів (хоча в перші дні листопада треба бути стриманіше в бажаннях), багато спілкування з 15 жовтня до 8 листопада, знаходьте нових наставників і оновлюйте свої знання. З 17 жовтня до 6 листопада – багато новин і інформації, поїздок, документів в сфері кар’єри. З 23 жовтня до 9 грудня у Вас буде більше сил, активності в навчанні, бажання вчити інших і складніше буде терпіти навчання і повчання від інших. Гарний час для зміцнення себе, дружби, знайомства, знань, планів на майбутнє і реалізації ідей в цих питаннях з 29 жовтня до 26 листопада.

Гороскоп на листопад розпочнеться з нового, гарного, періоду. З 2 по 6 листопада вдалий час для фінансів і кар’єри, заробітку грошей і показати себе на роботі або в суспільстві. Використовуйте свою інтуїцію, вірте в свої сили, вірте в вищі сили – це допоможе Вам прийняти важливі рішення і показати себе. Духовний період для матеріальних сфер. В крайньому випадку ці дні принесуть полегшення, спокій і лінь.

З 3 по 6 жовтня можуть бути несподівані зміни в сім’ї та нерухомості, навчанні, несподівані поїздки або новини з далека, несподівані бажання і вчинки у відносинах і покупках з фінансами. Можуть бути розриви і бунтарство, але все повинно завершитися добре. Хороші дні щоб здригнутися в сім’ї, нерухомості, відносинах і фінансах.

Перший пік принесе кульмінацію і завершення в сімейній сфері і з нерухомістю, важливі новини про ці питання, а в меншій мірі (ймовірності) в професії і статус. Пік буде завершальним, що дозволяє розібратися в домашніх справах, прийняти рішення або отримати результати. Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Багато емоцій.

Багато спілкування з друзями з 6 листопада до 11 січня, контактів, розмов, новин. Хороші дні для планування планів.

З 8 листопада до 1 грудня період харизми і привабливості, але тепер уже в сфері кар’єри і статусу. Водоліям добре в ці дні налагоджувати відносини з керівництвом, намагатися сподобатися їм і заслужити їхню повагу. Та й в суспільстві теж можете намагатися сподобатися, але цей період буде слабкіше попереднього. Вдалі дні для укладення угод, шлюбу за розрахунком. До 1 грудня у Вас буде дуже багато хороших трендів, коли можна налагодити відносини з керівництвом, батьками, тими, кому Ви підкоряєтеся.

Перший вдалий період для харизми і привабливості в стосунках з керівництвом, налагодженням контактів буде з 11 по 16 число, він до того ж дуже вдалий для фінансової сфери, покупок і продажів, підняття цін за свою роботу. Постарайтеся зайнятися цими всіма питаннями в цей період. Це і романтичний час для всього Зодіаку. Для Водоліїв ще добре воно для судів і сімейних питань.

Не вірте всьому що Вам будуть говорити друзі, та й взагалі будьте обережні і пильні з документами та інформацією з 13 по 16 число, особливо з друзями і грошима.
Другий романтичний період буде з 15 по 18, він так само буде хороший для сфери статусу, теж є можливість сподобатися керівництву. Головне слухайте свою інтуїцію! І він хороший для фінансової сфери, інвестування, благодійних внесків – теж слухайте свою інтуїцію. Час духовного зростання і заспокоєння.

Перший напружений період, не особливо помітний для Водоліїв, але все ж потрібно бути обережніше з операціями і порушеннями законів, можуть бути травми, дні з 16 по 23 листопада.

Час нового етапу в кар’єрі і статусі, нових бажань нагород і нової професії (якщо хочете змінити існуючу), час починань у сфері кар’єри 18 листопада, це другий пік в гороскопі, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, чекайте новин та важливих подій, беріться за нові зобов’язання і можливості, боріться за своє ім’я. Пік – час нового.

І останній, в листопаді, середньостроковий, хороший і сильний період для кар’єри і фінансів, духовного світ (особливо духовного світу) з 23 листопада до 14 грудня (можливо до 16 \ 20 грудня). Період «духовний» і інтуїтивний для цих сфер, використовуйте інтуїцію для нових інвестицій, слухайте інтуїцію в питаннях репутації і професії. Дуже успішний час для Водоліїв зайнятих в духовних професіях, наставництво, благодійності. Вдалі дні для духовного зростання у всього Зодіаку.

Багато несподіваних ідей, новин, спілкування з друзями з 24 по 28 листопада. Багато інтелектуальної енергії, використовуйте її в бажаних цілях, а можна просто вчитися.

Період залежить більше від особистих гороскопів, але зачіпає знання, репутацію, професію, творчість, любов, фінанси, проекти на роботі і здоров’я, переговорів і оформлення документів з 26 листопада по 9 грудня. У ці дні треба серйозніше ставитися до перерахованого, бути відповідальніше і тоді все буде добре. Може бути занепад сил або гіперкомпенсація в цих сферах. Хорошим буде період чи ні залежить від особистих гороскопів, можуть бути затримки, а можуть бути і можливості організувати ці сфери.

Небезпечний час для всього Зодіаку, багато агресивності, сварливості, скандальності, екстремізму і егоїзму з 28 листопада по 5 грудня. Водолії в ці дні будуть дуже активні і неспокійні, може бути безсоння і складність в концентрації і напрямку сил. Не надірвіться! Обережніше в дорозі.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Водолія

4 листопада, перший пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – рішення і кульмінації, найбільший акцент в сім’ї і кар’єрі.

З 6 листопада по 11 січня – багато новин від друзів.

З 8 листопада по 1 грудня – вдалі дні для підвищення свого статусу за рахунок нових відносин або поліпшення.

З 11 по 16 листопада – перший вдалий період для нового творчості, багато романтики і успіху в фінансах і статус.

З 15 по 18 листопада – другий вдалий період для статусу і фінансів, особливо фінансів.

З 16 по 23 листопада – бережіть нерви і здоров’я.

18 листопада, другий пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – бажання і починання, найбільший акцент на професії та статусі.

З 23 листопада до 14 (16 \ 20 грудня) – дуже духовний період, дуже успішний для статусу, духовних питань, фінансів.

З 26 листопада по 9 грудня – будьте серйозніше з важливими і складними справами.

З 28 листопада по 5 грудня – небезпечний і нервовий період.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,431