Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Насичений місяць, Ваш настрій і поведінка буде змінюватися часто на короткі періоди, день-два. Багато новин щодо професійного шляху і статусу, багато переосмислення себе і особистих змін. Місяць пролетить для Вас дуже швидко. Небезпечною буде тільки середина травня, ближче до 20тих чисел. Багато нових трендів, більше спілкування з друзями, більше навчання, новин про кар’єру і щодо статусу. Повернення сприятливого періоду для духовного світу і навчання, сім’ї та відносин. Довгостроковий період робочої активності.

Багато новин та переговорів щодо фінансів, спадщини, боргів і виплат було з 6 березня по 13 травня. З 18 березня по 16 травня більше енергії і азарту у Вас, активності в творчості і романах. З 21 березня по 2 травня був сприятливий час для поновлення зв’язків, знань, творчості, любові, романів, відносин з дітьми. З 24 квітня по 19 травня час налагоджувати відносини з важливими людьми.

Бійтеся інтриг з важливими людьми з 6 по 9 число, щоб про них не дізналися партнери і вороги. Можуть бути обмани в ділових питаннях і конфліктах, обережніше з покупками і договорами.

З 10 по 22 травня будьте обережніше, конфліктний і аварійний період для всього Зодіаку. Для Вас до 17 травня можуть бути проблеми з фінансами і любов’ю, дітьми, втрати і скандали. З 17 по 22 скандали з співробітниками і фізичне перенапруження, можете поскандалити з наставниками, вчителями через свої ідеї.

Сприятливий період для повторних спроб завагітніти і вирішувати проблеми з дітьми з 10 по 14. Хороші дні для творчості. Багато сили волі та наполегливості. Постарайтеся бути на публіці в ці дні, вирішувати питання з друзями і колективами.

З 11 травня по 13 червня хороший період для навчання, відносин, розвитку духовного світу. Можна навіть почати вивчати щось пов’язане з духовним, творчим, релігійним. Більше гармонії в спілкуванні і відносинах, сильна інтуїція. Період вже був у Дів з 23 листопада по 14 грудня, детально в гороскопі на листопад 2017.

Час вчитися з 13 по 30 травня, особливо якщо потрібно щось запам’ятати. Хороший період для публіцистики.

15 травня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Пік принесе багато енергії Вам, посилить всі тренди, час починати нове. Акцент на навчання, зарубіжжі, розширення світогляду. Почніть вивчати щось нове. Вирішуйте питання поїздки за кордон або знайдіть собі нові іноземні знайомства, вступу до учбового закладу.

З 16 травня по 13 серпня Вам варто зайнятися своїм здоров’ям, багато сил і бажань буде для цього, зміцнити його і розвинути, займіться спортом. Крім здоров’я, в ці місяці, буде багато енергії для роботи, виконання проектів. Можуть бути конфлікти з клієнтами і колегами більш яскраві, помітні. Менше терпимості до їх недоліків і ліні буде у Вас.

Бувайте більше в суспільстві, проводьте більше часу з друзями з 19 травня по 14 червня, поновіть дружні відносини і спільну творчість.

Сприятливий період для вирішення фінансових питань і показати себе керівництву, багато енергії для професійної діяльності та поліпшення репутації з 21 по 27 травня. Зможете переконати спонсорів, вистачить сил, а так же боржників. Але, багато не просіть!

З 24 по 28 травня будьте стриманішими в фінансових питаннях і любовних, творчих. Не варто витрачати багато грошей на відносини, любов, творчість, друзів і дурні покупки.

Пік 29 травня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, принесе кульмінації і завершення, новини. Скоріш за все в сімейних і професійних питаннях. Варто приймати рішення щодо рідних і свого статусу, нерухомості і професії. Переходити чи ні на нову посаду, змінювати місце проживання в майбутньому. Завершувати проекти і питання в родині і статус.

Час дізнаватися нове про свою професію, знаходити нові навички професійні, проходити курси або відправлятися у відрядження, буде багато новин з 30 травня по 12 червня. Займіться публіцистикою, ораторство, оформлення документів, переговори, більше показуйте свої знання – це дозволить Вам заробити репутацію. Дізнайтеся більше про керівництво і людей від яких залежить Ваш статус.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Діви

З 10 по 22 травня – обережніше.

З 11 травня по 13 червня – поліпшення духовного світу, відносин, спілкування.

З 13 по 30 травня – вчіться.

15 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове, акцент на навчання і зарубіжжі.

З 16 травня по 13 серпня – вирішуйте фінансові питання.

З 19 травня по 14 червня – більше бувайте на публіці.

29 травня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – кульмінації, акцент на сім’ю і статус.

З 30 травня по 12 червня – використовуйте інформацію і спілкування для кар’єри та статусу.

Гороскоп опублікований 5.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,410