Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Відпочивайте на протязі місяця, в кінці листопада настане період, який може (сильно залежить від особистого гороскопа) сильно вдарити по Вашому здоров’ю, статусу, активності і принести серйозні новини від рідних або сімейні обов’язки. Гороскоп хороший, але кінець складний. Протягом місяця бережіть гроші і матеріальне, схильність витрачати і ймовірності втрат. Місяць багатий на новини та навчання, поїздки та спілкування, планів на майбутнє. Настане хороший період для відносин, особливо нових, а так само духовного зростання.

Був час оновити джерела доходів і цінності, був час для заробітку грошей, успішний період з 15 жовтня по 8 листопада, з 3 по 6 листопада будьте обережні з поспішними рішеннями по покупкам і прибуткам, можете втратити, а можете і заробити. Час вчитися з 17 жовтня до 6 листопада, більше новин та контактів. Час витрачати гроші, зросли витрати, боротися за гроші (зросли скандали і особливо це буде помітно в листопаді) і активніше заробляти з 23 жовтня до 9 грудня, витрати зросли самі, а доходи зростуть лише від праці. І час зміцнювати психологічний стан і здоров’я, розібратися з кризами, зміцнити сім’ю і статус в суспільстві з 29 жовтня до 26 листопада, швидкі результати і можливість зміцнення цих сфер.

Вдалий час для відносин з 2 по 6 листопада, можете приймати поспішні рішення і здійснювати поспішні вчинки. Час творчий і романтичний.

Перший пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні, а потім 10 днів спад – новини та усвідомлення, прилив енергії і творчості, гарний час для дружби і любові, багато романтики і планів на майбутнє. Пік – це час кульмінації, час розібратися і зрозуміти. Найбільший акцент в гороскопі на дружбу і плани на майбутнє, розбирайтеся з цим.

Багато сімейних новин, новин про сім’ї, документів, договорів, гостей і поїздок по сімейних справах з 6 листопада до 11 січня! Може бути до Вас приїдуть гості або Ви поїдете до рідних. У період з 26 листопада по 9 грудня будьте акуратніше з рідними і нерухомістю, документами. 26-9 складний період для Дів, імовірний занепад сил або розчарування в родині, собі, статус в суспільстві, хоча багато залежить від особистих гороскопів. Слід берегти репутацію і відносини зі старшими людьми, дідусями і бабусями, батьками. Можуть бути обмеження в сім’ї і кар’єрі, засмучення. Бережіть репутацію і документи, інформацію. З 24 по 28 ще буде приплив сил і нових новин, а потім вже занепад.

Романтичний період для всього Зодіаку, хороший для відносин і заробітків, дорогих покупок і фінансових питань з 12 по 15 листопада. Для Дів він теж матиме значення, можете познайомитися з новою майбутньої любов’ю або просто гарний час для творчості. Вдалі дні для поїздок і покупок.

Головне не лінуватися з 13 по 16 листопада, не брехати рідним і партнерам, період розмитості і невизначеності з документами і переговорами.

Другий романтичний і творчий період з 15 по 18 листопада, дуже хороший для відносин ділових і любовних.

Бійтеся матеріальних втрат, особливо через азарт і ризик, з 16 по 23 листопада. Напружений період для Зодіаку, скандальний. Поганий для операцій. Бережіть дітей.

18 листопада буде другий пік, плюс-мінус 3 дні, 10 днів спад, посилення під час піку всіх трендів. Цей пік – період починань, нових можливостей і стартів. Багато новин для Вашого знака, можливості навчання або поїздок, нових знайомств, угод. Раджу почати вивчати щось нове або заводити нові знайомства, переговори в пікові дні.

Дуже гарний час для відносин і знань, особливо нових знайомств і нових знань (при цьому знань духовних, хоч Діви і не особливо релігійні, але це може бути містика і езотерика), поїздок і ділового співробітництва, відносин романтичних з улюбленими, творчості з 23 листопада по 14 грудня. Період дуже духовний (як вказує гороскоп), так що довіряйте більше своєї інтуїції і вірі в цих питаннях. Період найбільш успішний для нового і розширення, поліпшення та оновлення. Час знаходити нових партнерів інтимних і ділових, гарний час для судових питань, допомоги близьким і коханим, пошуку підтримки від близьких. Час миру і гармонії.

Якщо у Вас було повернення в стосунках або затримки, у відносинах близьких і ділових, з червня місяця, то після 23 листопада цей період завершиться. Після 23 листопада відносини, будь-які важливі, будуть розвиватися швидше.

Для все період з 28 листопада по 5 грудня небезпечний, поспішний в агресії і конфліктах, схильність валити на інших свою агресію і бажання, травми, бійки і скандали. Для Дів найбільше напруги в фінансах, всіх видах фінансових питань – доходів і витрат, накопичень і боргів, інвестицій і отримання відсотків, покупках і продажах. Не спішіть і будьте обережні, якщо не впевнені на всі 100 краще перечекати.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Дів

4 листопада, плюс-мінус 3 дні пік і спад 10 днів – кульмінації і усвідомлення, завершення. Акцент на дружбу і планах.

З 6 листопада до 11 січня – багато сімейної інформації та документів, спілкування.

З 12 по 18 листопада – два вдалих періоду для відносин, багато романтики і творчості.

З 16 по 23 листопада – остерігайтеся фінансових втрат і творчих, проблем з дітьми.

18 листопада, плюс-мінус 3 дні пік і спад 10 днів – новий етап, можливість нового старту. Акцент на знаннях і знайомствах, поїздках і торгівлі.

З 23 листопада до 14 грудня – успішний період для нових знайомств і відносин, духовний час.

З 26 листопада по 9 грудня – бережіть своє здоров’я, репутацію і сім’ю, документи.

З 28 листопада по 5 грудня – другий небезпечний період для фінансів. Скандальний час.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,417