Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Місяць приносить полегшення для всіх Стрільців, дуже помітний місяць для Вас, саме полегшення правда настане в самому кінці місяця і буде ще один складний піковий період, але все ж подують нові вітру. Стрільці стануть більш життєрадісними, більш веселими і менш серйозними, більш відкритими до нового досвіду, як це було до 2015 року. Місяць зменшить фізичну активність, менше буде фізичних сил і схильність до спільної роботи, але більше буде харизми і бажання відпочинку, більше уваги до відносин і фінансів, більше успіху для відносин і фінансів. Дуже багато духовних і філософських періодів, перевчитися, зрозуміти себе і світ. Дуже сприятливий місяць для Вас. Намагайтеся себе занадто не навантажувати.

У Вас був активний соціальний період з 23 жовтня до 9 грудня, хоча останні дні листопада і початок грудня могло бути дуже скандальним. Та й з 8 листопада по 1 грудня Ви стали більш відокремленими, менш публічними, зникли від інших, був час відпочивати з 8-1 число і таємних романів. З 6 листопада по 11 січня у Стрільців йде період багатий на новини, знайомства, навчання, поїздки, торгівлю, спілкування.

З 23 листопада до 14 грудня дуже духовний період, на життєвому рівні він хороший для сімейної сфери, вдалий час розібратися в собі, творити і мріяти, може бути багато ліні (особливо спочатку грудня) і бажань. З 26 листопада до 9 грудня бережіть репутацію і відносини, відповідальніше потрібно бути в роботі і спілкуванні. З 28 листопада до 5 грудня скандальний період.

Детально про все це було в минулих гороскопах для Стрільців, а зараз про те що буде нового в гороскопі на грудень.

З 1 по 25 грудня Вашу увагу більше звичайного буде звернено до відносин і фінансів, більше можливостей в цих сферах, нових питань і поновлення, завершення. Можливості закохатися або заробити, можливості забути стару любов або укласти нову вдалу угоду. Більше харизми і привабливості у Стрільців, бажання романів і любові, творчості і матеріальних благ, будете більше витрачати грошей. Гарний час здійснювати покупки і закохуватися, творити. Період з 9 по 12 може бути оманливим, занадто ідеалізує, не час для серйозного, але багато романтики. Період з 19 по 23 – прискорить розвиток любовних відносин і почуттів, творчості, можливі несподівані закоханості і приємні покупки, вдалий час для поспіху. А період з 24 по 28 змусить серйозніше поглянути на любов і фінанси, постарайтеся не страждати над дрібницями в ці дні, не розчаровуватися в любові і грошах, не витрачати багато грошей і нервів на марне матеріальне і інтимне.

Місяць почнеться з ліні і можливого обману в сімейній сфері, період з 2 по 6 грудня. Але так само буде і невелика надбавка сил, з 3 по 11 число, конструктивних сил які Ви зможете направити на бажане, найкраще використовувати їх для зміцнення себе (зайнятися спортом) і своєї репутації (кар’єри, проектів на роботі) і відстоювати свої права.

Перший пік буде 3 грудня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Пік буде емоційним, багатим на новини, посилить всі тренди і схильності до обману і самообману, накручування себе. Для Стрільців основним акцентом буде сфера відносин і Ваша особистість в ці дні, час розібратися, зрозуміти, прийняти і вирішити. Вирішити що робити з собою і відносинами, знайти нові відносини, забути старі, укласти угоди або розірвати угоди. Поскандалити, вимагати від партнерів або зрозуміти, що партнери можуть дати Вам і чого ні. Розберіться з любов’ю, ворожнечею, співпрацею. Найважливіший період для відносин, кульмінації і завершень, в цьому році.

З 3 по 23 грудня часом переоцінки інформації, знань, відносин, кар’єри. Повернення до старого і затримок у розвитку нового, нове краще і не починати. Переробляйте старі завдання на роботі, підійміть старі теми в стосунках і поверніться до старих переговорів. Займіться перенавчанням, переробленням проектів, переоцінкою інформації, переоформленням документів. Протягом цього періоду бережіть свою техніку і документи, обережніше з поїздками і торгівлею. Готуйтеся переробляти потім, навесні, те що почнете з нуля зараз або до затримок.

Багато новин, ймовірно за все старих, від улюблених і дітей, захоплень, та й просто старих ідей з 9 по 12 грудня, але головне несподіваних.

Буде занепад фізичних сил, нічого поганого, просто менше активності і більше ліні, з 9 грудня по 27 січня. Зате буде багато періодів для духовних сил, сили волі, роботи над своїми недоліками і таємницями. Перший такий сприятливий період буде з 25 грудня до 1 січня, коли крім секретів і таємниць, духовного світу, можна попрацювати над сімейними питаннями, допомогти рідним було б дуже корисно в ці дні.

І ще один період багатий на новини та спілкування, знову ймовірно на старі або про старе, з 12 по 17 грудня. Вдалий час для творчості, літератури, навчання. Гарний час для публічних виступів, покупок, спілкування, захоплень і розваг.

Розберіться в собі, період депресії, можливих розчарувань і руйнувань в житті всього слабкого, період можливості зруйнувати все слабке і почати нове, останній складний період для Стрільців 18 грудня, він буде для Вас переломним. Час починати щось важливе у житті. Багато бажань і можливих розчарувань. Пік посилить всі тренди, зверне увагу на життя. Просто почніть щось важливе під час піку, не падайте духом, з 2015 року у Стрільців в життя руйнувалося все слабке, зараз останній такий період.

З вересня 2015 року, перший раз з грудня 2014 по червень 2015 року, у Стрільців по знаку йшла планета Сатурн. Сатурн для Вашого знака протилежний, Ви любителі веселощів, масштабних дій, Ви Наполеони Зодіаку, експансія, розмах, поспіх, ідеалізм, прагнення до більшого і кращого, схильність швидко змінюватися. Не схильні довго триматися. Але з приходом Сатурна це все зазнало зміни. Ви повинні були схуднути, стати більш серйозними, більш егоїстичними і амбітними, менше стали бажати змін, а більше стабільності. Хтось міг нарешті зважитися вступити в шлюб, а хтось міг і зважитися зруйнувати слабкий шлюб. Все слабке було зруйновано. Стимулом до змін були проблеми, проблеми які почалися ще раніше, але дали про себе знати в ці роки, просто раніше з Вашим оптимізмом Ви на це не звертали увагу. Я багато писала про цей період протягом останніх років, коли Сатурн був акцентований в гороскопах для Зодіаку. Ви просто стали серйозніше за ці роки, може більш косні і триматися за старе. Цей період, такий невластивий Вам завершиться 20 грудня 2017.

У гороскопі для Стрільців з 20 грудня 2017 до 16 грудня 2020 року вказівки не особливо сильного періоду, що впливає на Ваш матеріальний світ, фінансовий, цінності, Вашу забезпеченість. Ви будете більш прагматичні в фінансових питаннях, покупках, може навіть станете жадібніше або схильні тільки витрачати гроші на корисне. Період може змінити Ваші джерела доходів, нова робота наприклад. Це буде не сильний період і багато чого буде залежати від особистих гороскопів, буде він на краще або гірше. Буде він вимагати Вас змінити роботу і економити гроші або дозволить правильніше використовувати свої матеріальні блага. Будуть в цих питаннях проблеми або зміцнення. Так само, як і для всього Зодіаку, у Вас зросте амбітність і кар’єрність, може через бажання пошани Ви і поміняєте свою роботу.

Багато брехні і обману з 20 по 26 число, особливо з рідними, партнерами, ворогами і керівниками, поганий час для важливих переговорів.

З 25 грудня по 18 січня буде сприятливий фінансовий період, здійснювати покупки, заробляти гроші і витрачати гроші, оновити джерела доходів.

Час змінювати себе, працювати над своїми недоліками, гарний час для лікування, операцій, для психологічних тренінгів з 31 грудня по 10 лютого. Період хороший для навчання, набуття більш глибоких знань. Для Стрільців він важливий, один з найважливіших в Зодіаку, але занадто вже абстрактний. Будуть зміни в поглядах на життя, знання, знайомства, духовний світ. Може бути варто почати нові духовні практики, хоча б йогою зайнятися. В житті будуть важливі зміни і скоріш за все зміни будуть пов’язані з втратами (не болючі) і прибирання з життя того, що вже віджило. Але період хороший і для відродження, як себе і свого духовного \ психологічного світу, так і інших сфер.

Гороскоп Стрільця на початок січня 2018 року

Весь місяць буде присвячений матеріальним питанням, роботі, витрата, доходам. Багато успіху в заробітку грошей і здійсненні покупок, слухайте свою інтуїцію. Намагайтеся якомога більше заробити в січні, спочатку місяця завершити старі проекти і зажадати виплати відсотків, а в кінці місяця почати нові.

З 1 по 18 числа – найбільш сприятливі дні для заробітків, здійснення покупок, особливо з 5 по 14 число, коли буде і більше сил і прагнень, стимулів. Цей період 1-18 сприятливий для відносин, всьому Зодіаку, багато романтики і творчості, бажання любові, особливо з 5 по 15 число, коли зросте у всіх сексуальність.

Перший пік буде 2 січня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік сприятливий, але ледачий, зате дуже творчий і мрійливий. Посилить всі тренди. Стрільцям час подумати про свої витрати і борги, повернути борги або обговорити нові. Вдалий час для завершення фінансових питань, спадщини, поділу майна, отримання відсотків, прохань про допомогу. Багато езотеричних тем в ці дні.

З 3 по 12 число зросте енергія у всього Зодіаку, для Стрільців теж це енергійні дні, але більше духовних сил, ніж фізичних. Гарний час щоб працювати наодинці і працювати над таємним.

Чекайте багато новин і спілкування з 5 по 15 число, особливо з 5 по 9, несподіваних творчих думок, намагайтеся реалізувати себе у творчості, захопленнях, дитячих питаннях. Поспілкуйтеся з дітьми та коханими.

З 8 по 12 січня у Вас можуть бути зміни в стосунках і фінансах, як і у всього Зодіаку, більше ревнощів і сексуальності. Якщо Вас обтяжують відносини або почуття, постарайтеся в ці дні трансформуватися або трансформувати їх. Це сприятливий час для розривів.

Важливих періодів в гороскопі для Стрільця на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,435