Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


У цьому гороскопі для Риб почнеться важливий період, тренд, що впливає на кар’єру, статус, досягнення і шану. Завершиться період навчання і розширення знань. Буде час переоцінки відносин, знайомств, сімейних питань і повернення до старого. Додасться енергії духовної і фізичної для Вашого знака Зодіаку, як не було за останніх пару років. Акценти місяця будуть на фінансах і сім’ї з професією. Прискорення життя настане останньої декади. Гороскоп багатий на події лише в кінці листопада.

З 11 вересня до 15 листопада більше особистої і таємної активності. З 5 жовтня по 16 листопада переоцінка відносин і питань багатства, повернення до старого, затримки в розвитку нового. З 31 жовтня по 2 грудня вирішуйте боргові та фінансові питання, спадщини, виплат, проводьте переговори зі спонсорами і про чужі гроші, до 16 листопада повертайтеся до старого. З 31 жовтня по 2 грудня дізнавайтеся нове і нові контакти для професії, використовуйте знання і контакти для професійного зростання, репутації і поваги.

Перший же період в гороскопі для Риб буде дуже сприятливим. Період з 4 по 8 листопада. Це час приросту вітальності і духовних сил, творчості. Займіться своїми знаннями, творчістю, далекими поїздками, мріями. Використовуйте можливості, щоб показати себе, вести за собою інших людей, навчати.

З 7 по 11 листопада романтичний період для всього Зодіаку. Для Риб він хороший для таємних романів. Варто приділити увагу боржникам і спонсорам, домовитися повторно про підтримку, повернення і переоцінки боргів.

Перший пік 7 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Піковий період буде гармонійним, сприятливим, дає можливість щось почати нове або просто принесе нове. Найбільше акцент на знання, філософію, навчання і знайомства, судові питання, релігію, можливі поїздки далекі і близькі або важлива і корисна інформація. Вирішуйте про нове навчання чому-небудь або вивчення.

З 10 жовтня 2017 року було довгостроковий період, який розширює і поліпшує Ваші знання, віру, судові питання, вищу освіту або важливі знання, ставлення до життя і прагнення, філософію. Період завершиться 8 листопада 2018 року, цей час дав Вам більше позитивної віри в майбутнє.

З 8 листопада 2018 року по 2 грудня 2019 року довгостроковий період, що впливає на Вашу кар’єру, статус, професію, положення в суспільстві, досягнення і нагороди. У цей час багато що залежить від особистих гороскопів, що буде для Вас стимулом або причиною для змін в цих питання. Зміни професії, місця де Ви «робили» кар’єру, через можливість нового або незадоволення існуючого. Набуття нового статусу в суспільстві через бажання більшого або простого везіння. Період матиме сильний вплив, може принести успіх або незадоволеність. Головне в цей «рік» не лінуватися, братися за нові можливості. Будьте готові до змін, новим масштабним планам. Ваш статус в житті може змінитися шляхом офіційного шлюбу, може навіть за розрахунком, а може бути і розлучення через незадоволення в сформованих відносинах. Загалом, в перерахованому, чекайте масштабних змін.

З 12 по 21 листопада остерігайтеся обманів, плутанини, брехливих обіцянок і ліні в спілкуванні, оформленні документів, переговорах ділових і особистих. Інтелектуальна і розумова неуважність збільшиться, лінь, схильність все перебільшувати і довірливість. Серйозніше ставлення до документів і будь-якої інформації. Може не варто здійснювати покупки і угоди, переговори. Особливо щодо професії і кар’єри, репутації. Обережніше з езотерикою і вірою, забобонами.

Період з 15 по 24 листопада буде подібний до того, що описаний вище, але буде зачіпати Ваші фізичні сили, активність, прагнення, відстоювання своїх бажань і прав, сексуальна активність. Перепади від активності до пасивності і ліні в цих питаннях, багато бажань і мало сфокусированності на чомусь, швидкі втрати інтересу. Можуть бути скандали з керівництвом і партнерами в ці дні, через Ваші бажання і прагнення, скандали будуть масштабними. Намагайтесь не дуже навантажувати себе, не беріть на себе складні обов’язки і проекти. Бережіть здоров’я і нерви, обережніше з алкоголем і переїданням.

З 16 листопада по 1 січня у Риб буде приплив сил, енергії фізичної і духовної, духовних завзяттям. Період по більшій частині хороший, проблеми тільки спочатку його (до 24 листопада) і на початку грудня (пару днів). Посилиться наполегливість у Вас, хоча, як і у всіх Риб – скритна, схильність керувати (точніше маніпулювати) іншими. Займайтеся спортом, розвивайте свою віру. Посилення сексуальності, впевненості в собі. Період буде активним, хоча може і розсіяна активність з перепадами і лінню, але постарайтеся братися за складні проекти і реалізувати свої бажання. Час обновити себе і своє життя, прагнення і бажання, зайнятись ними. Посилення харизми, привабливості у чоловіків Риб.

Переоцінка відносин, сімейної сфери, інформації про професію та статусу, досягнень з 17 листопада по 7 грудня. Несприятливий час для початку нових проектів, особливо пов’язаних з документами, навчанням, відрядженнями. Можна повертатися до старих, повернути старі відносини, навчання, завершити розпочаті раніше проекти. Намагайтеся не робити покупок в ці дні.

Піковий період 22 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, дозволить розібратися з сімейними і професійними питаннями, теж принесе інформацію і новини, можливості завершити. Особливо акцент на сімейні питання, нерухомість, батьків і Вашу родину. Приймайте рішення, але намагайтеся все не дуже перебільшувати і не лінуватися. Особливо не лінуйтеся в питаннях кар’єри і репутації, час працювати і отримувати результати. Можете приймати рішення про кар’єрний шлях, його завершення.

З 23 по 28 листопада часом показати себе на роботі, відродити старі проекти або бажання пов’язані з роботою, контакти. Покажіть свій творчий хист керівництву, а може і іншим людям у яких Ви хочете заслужити репутацію. Але, знову ж таки, намагайтеся все не роздувати і не давати занадто великих обіцянок, щоб потім не було розчарувань.

З 24 листопада по 1 грудня сприятливий період для Риб, нарешті Ви зможете сконцентрувати свою енергію, направити її. Найкраще направте свої сили на довгострокові проекти і плани, навіть багаторічні, відстоювання своєї репутації і значущості, зміцнення репутації, кар’єрні прагнення і можливості. Хороші дні для спілкування і активності в дружбі.

З 19 червня Риби відчували затримки в розвитку нового в житті, більше повернення до старого, посилилася Ваша схильність до інтровертності, усамітнення, посилилася інтуїція у Вас. Після 25 листопада життя стане розвиватися швидше, Ви станете більш екстравертні.

Маса спілкування, лавина інформації, переговорів, розмов, пліток, бажання довести свої знання і можливості оволодіти знаннями, конфліктів через знань – з 25 по 29 листопада. Особливо багато інформації і знань щодо кар’єри і керівництва. Намагайтеся бути обережніше з плітками і брехнею. Інформація буде мати вплив на Вашу репутацію.

З 27 листопада по 4 грудня, останнє і вже 3е повторення періоду, який до цього був з 27 жовтня по 4 листопада і з 9 по 15 вересня. Період, який впливає на відносини, фінанси, спілкування і навчання. Несподівані вчинки, рішення, дії у відносинах і фінансах. Можуть бути розриви відносин, інтриги, закоханості і інші вчинки. Вчинення необдуманих покупок і боргів. Просто будьте обережніше в ці дні, особливо з інтригами і боргами.

З 27 листопада по 8 грудня конфліктний період, з посиленням до кінця терміну. Конфлікти з керівництвом і важливими для Вас людьми, тиск, скандали через егоїзм і бажання показати себе. Потрібно бути обережніше при вагітності і зростає можливість травм.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Риб

7 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – починайте нове навчання, духовне чи інтелектуальне.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – сильний період впливає на репутацію, кар’єру, досягнення, зміни в існуючому, нове.

З 16 листопада по 1 січня – приріст енергії і сил.

З 17 листопада по 7 грудня – в сім’ї, кар’єрі, важливих відносини будуть переоцінки, затримки розвитку, повернення старого. Проблеми з бюрократією і новими проектами.

22 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і можливість розібратися з сімейними питаннями, нерухомістю, кар’єрою.

Гороскоп опублікований 25.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,440