Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Варто поберегти своє здоров’я в цьому місяці, особливо в кінці листопада. Перша половина місяця буде сприятливою, а в кінці листопада багато роботи, результатів і завантаженості, навантаження. Весь місяць буде багатим на енергію, а з середини ще стане ще більше, тому не бійтеся труднощів в кінці листопада, але бійтеся потонути в справах і суєті в кінці листопада, намагайтеся все ж планувати. Приділяйте час творчості і розвагам, на початку місяця буде можливість почати нове. В кінці місяця приділіть, обов’язково, увагу здоров’ю і таємницям.

Активніше стали витрачати гроші, шукати спонсорів, боротися за гроші і борги з 11 вересня по 15 листопада, зросли шанси травм. З 5 жовтня по 16 листопада в питаннях сім’ї, нерухомості, відносин, багатства, дружби відбуваються переоцінки, повернення старого, затримки в розвитку існуючого і небажано починати нове. З 31 жовтня по 1 грудня багато роботи, інформації про роботу, інформації про здоров’я. З 31 жовтня по 2 грудня налагоджувати відносини з рідними і покращуйте будинок.

Гороскоп на листопад почнеться з романтичного періоду, а комусь він може бути творчим, одухотворяє, що дає віру в краще і підсилює інтуїцію з 4 по 8 листопада. Творіть, любіть, слухайте свою інтуїцію про майбутнє, осяяння. Приділіть увагу знань, дітям, любовним стосункам.

З 7 по 11 листопада ще один романтичний період, але в цей раз для всього Зодіаку, а не тільки для Раків. Для Раків ці дні хороші для вирішення сімейних і фінансових конфліктів, повернутися до старого в сімейних і фінансових питаннях і відстояти свої бажання і заслуги. Увага до боргів, спадок, виплат, аліментах, нерухомості, відносинам з рідними.

7 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік дасть приріст сил, вітальності і фізичних, час починати нове. Найбільший акцент на любові, дітей, творчості, захоплення. Почніть щось нове в цьому, спроба завагітніти, нова творчість або захоплення, нова закоханість.

З жовтня 2017 року було період розширення і поліпшення в питаннях творчості, любові, дітей, приріст вітальності і впевненості в собі, сил для поліпшення себе, успішності. Набуття нового в перерахованому, поліпшення існуючого. Період завершиться 8 листопада 2018.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 період змін в питаннях роботи і здоров’я. Період буде сприятливим в своїй більшості, лише пару негативних середньострокових під-періодів протягом року, тому готуйтеся до позитивних змін. Час міняти роботу, якщо не задоволені існуючою або братися за нові зобов’язання, розширювати свої проекти і братися за нові проекти. Можна взагалі взятися за нову сферу в праці. Можете поїхати працювати в іншу країну. Можна розширити коло своїх працівників, службовців або поліпшити відносини з існуючими. Проходьте курси підвищення кваліфікації. Приділіть увагу своєму здоров’ю, воно повинен піти на поправку. Працюйте над своїми звичками, виробляйте нові корисні. Займіться дієтами, киньте куріння, приділіть увагу спорту і багато чого іншого. Заведіть вихованців. Події можуть бути зовнішніми і лише бажання від Вас, але намагайтеся діяти.

З 12 по 21 листопада ймовірність обманів в інформації і навчанні, спілкуванні, здоров’я, зарубіжжі і поглядах на життя, а так само спотворення і ліні. Намагайтеся не навантажувати себе занадто і не обіцяти багато чого, перевіряйте все.

З 15 по 24 листопада ймовірність конфліктів, незадоволеність, схильність все перебільшувати в питаннях роботи, здоров’я, навчання, судів, зарубіжжя. Намагайтеся стримувати агресію, знову ж таки не навантажуйте себе занадто багато, буде схильність братися за багато і вимагати багато.

З 16 листопада до 1 січня 2019 року приплив фізичних і духовних сил. Гарний час оновити свої ідеали і прагнення, філософію. Вдалий час зайнятися духовним зростанням і інтелектуальним, навчатися новому і до 7 грудня повторювати старе.

З 17 листопада по 7 грудня не починайте нових проектів на роботі, нових оздоровчих процедур, оформлення будь-яких документів, навчання. Повертайтеся до старого, завершуйте незавершене, переробляйте існуюче. Повернення старої інформації про роботу, клієнтів, здоров’я і можливість більш глибоко і широко все зрозуміти. Обережніше з хронічними захворюваннями.

Пік 22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – посилення всіх трендів, маса новин, бажань, результатів і рішень під час піку. Акцент на роботу, здоров’я, таємниці, духовний світ і фізичний стан, поїздки. Вирішуйте питання робочі, здоров’я, звичок, відносин з клієнтами і керівництвом, завершуйте проекти та ідеї. Займіться духовним світом, своїми секретами, комплексами, страхами. Може бути хандра, варто берегти здоров’я. Можуть бути втрати в ці дні.

Маса новин триватиме до кінця місяця, лише під час піку їх буде найбільше, а так до 28 листопада готуйтеся до великої кількості роботи, інформації. Обережніше з судовими питаннями і зарубіжними. Великий приплив бажань і можливостей в питаннях роботи і здоров’я, але намагайтеся фокусуватися на реалістичному.

З 27 листопада по 8 грудня другий конфліктний період, знову конфлікти на роботі і через знання, ідеали. Знову варто стримувати свою енергію і прагнення, не вимагати багато чого і не братися за багато. Можуть бути травми. Негативний період для судових питань та обережніше з зарубіжжям. Бережіть здоров’я.

З 27 листопада по 4 грудня обережніше з необдуманими вчинками в стосунках, сім’єю, кар’єрі, відносинах з керівництвом і партнерами, коханими і членами сім’ї. Готовність до змін. Намагайтеся не робити дурних покупок. Період був уже з 27 жовтня по 4 листопада і з 9 по 15 вересня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Рака

7 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов, дітей, захоплення.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – поліпшення і зміни в роботі і здоров’я.

З 16 листопада до 1 січня 2018 – приріст енергії, особливо духовної.

З 17 листопада по 7 грудня – переоцінка, повернення, затримки в роботі і здоров’я.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення, здоров’я, робота, таємне.

Гороскоп опублікований 31.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,178