Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато інформації та навчання, питань щодо важливих відносин, питань фінансів і боргів. У листопаді почнеться сприятливий і тривалий період, для духовного зростання, оптимізму і удачі, знайдете нові знання і ідеали, активніше будете подорожувати і навчатися протягом року. З середини зменшиться енергії і публічності, більше таємної активності.

З 11 вересня по 15 листопада період соціальної активності, енергії для дружби, масових заходів, відстоювання своїх бажань в колективах. З 5 жовтня по 16 листопада акцент на важливих людей і відносини, переоцінка, повернення до старого, затримка в розвитку існуючого і небажано починати нове. З 31 жовтня по 1 грудня час навчатися, пізнавати нове, подорожувати. З 31 жовтня по 2 грудня приділяйте увагу важливим відносинам, до 16 числа повертайтеся до старого і переосмислюйте існуюче, після 16 розвивайте нове.

Час лікувати психіку і душу, займіться духовним світом, своїми недоліками з 4 по 8 листопада. Приділіть увагу сексуальності, комплексам, страхам. Вивчайте езотерику і приховане, на життєвому рівні приділіть увагу таємницям і фінансам, боргами. Використовуйте свою інтуїцію і творчість.

З 6 листопада по 6 березня життя у Овнів прискориться, більше змін, бажань, звільнень. До січня місяця повернення старих змін і бажань змін, з січня по 6 березня стимул до нового. Особливо це буде помітно Овнам останніх 2-5 днів знака. Швидкі зміни, безсоння, бажання, нестандартні вчинки.

Дуже романтичний період з 7 по 11 листопада. Цей період хороший для любові і розваг, дружби, ділового співробітництва, пошуку компромісів, соціальних заходів.

Пік 7 листопада, піковий період плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить всі тренди, зробить Вас більш емоційними, дасть нове або повернення старого, порятунок. Акцент на фінанси, витрати, спадок, психологію, сексуальність, здоров’я. У фінансових питаннях, борги, витрати, спадщині – найкраще повертатися до старого, переосмислити існуюче, відродити старе, але не починати нове. А в іншому – це хороші дні для нових починань, вивчення психології або нормалізації свого стану, роботи над сексуальністю. Хороші дні для операцій і лікування. Вдалі дні для позбавлення від чого-небудь, навіть втрат.

З жовтня 2017 року було період розширення і поліпшення боргових питань, підтримки від інших людей, спадкових питань, поліпшення психологічного стану, сексуальності.

З 8 листопада 2018 року по 2 грудня 2019 року – це насичений рік на навчання, закордонні поїздки, розширення свого світогляду, оновлення віри, приріст оптимізму і успішності. Час дізнаватися суть буття, вивчати філософію, іноземні мови, юриспруденцію, медицину, та й взагалі розвивати свої знання. Оновіть своє навчання, вступити в університет або почніть вивчати щось важливе. Можете і самі стати викладачем або публіцистом. Вивчайте духовне, містичне, езотеричне. Більше подорожей далеких, знайомств з чужими культурами (хоча б почнете дивитися в інтернеті більше інформації про інші країни), можливий тимчасовий переїзд, набуття знайомих закордоном, більше зарубіжної активності.

Обережніше з плітками, таємницями, таємними переговорами і навчанням таємному з 12 по 21 листопада. Перевіряйте всю інформацію. Обережніше з поїздками.

Приріст енергійності з 12 по 18 листопада, цілеспрямованості, активності, будете легкі на підйом.

Обережніше з відстоюванням своїх ідей, схильність скандалити через знання, секрети, духовні питання, погляди на життя з 15 по 24 листопада. Для Овнів період не настільки небезпечний, але все ж будьте обережніше з таємницями, щоб вони не «вибухнули». Варто поберегти своє здоров’я, не слід занадто сильно себе навантажувати. Погані дні для судів і пошуку істини.

З 16 листопада до 1 січня 2019 варто зайнятися своїм внутрішнім світом, духовним, прихованим від інших. Енергії стане менше у Вас, тому це хороші дні для відпочинку. Працюйте над комплексами, таємницями, секретами. Для одиночної і прихованої активності енергії буде більше.

З 17 листопада по 7 грудня переучуватися, повертайтеся до старих знань, займіться старими діловими проектами. Але не починайте нове. Не час для нових бюрократичних питань, навчання, далеких поїздок, судових питань, нових проектів на роботі. Бережіть інформацію і намагайтеся все перевіряти.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік буде завершальним, що дозволяє розібратися і отримати результати, прийняти рішення. Багато новин в ці дні, різної інформації, спілкування. Підведіть підсумки для своїх знань, прийміть рішення про курси. Розберіться зі своїми знайомими.

Ще один прилив енергії з 23 по 29 листопада, багато активностей, спілкування, таємниць. Таємниці і секрети свої варто поберегти. Багато новин і спілкування, навчання, поїздок.

З 27 листопада по 4 грудня період несподіваних вчинків у відносинах і фінансах. Закоханості і розставання, покупки і витрати. Може бути незадоволеність відносинами і дурні розтрати грошей, конфлікти і поспішність у прийнятті рішень. Період вже був з 9 по 15 вересня і з 27 жовтня по 4 листопада.

Бережіть здоров’я і таємниці з 27 листопада по 8 грудня. Конфліктний період для Зодіаку, але для Овнів не настільки сильний. Обережніше з поїздками, торгівлею, судовими питаннями, релігією. Намагайтеся не порушувати правила і берегти репутацію.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Овна

7 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на психологію, фінанси, усунення.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – вчіться і розвивайтеся, більше віри і удачі.

З 16 листопада до 1 січня 2019 – таємна активність, може бути занепад сил.

З 17 листопада по 7 грудня – бережіть інформацію і документи, переучуватися.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на новини і знання, завершення і результати.

Гороскоп опублікований 03.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,480