Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць принесе повернення сприятливого періоду для духовного життя, творчості, мрій, в меншій мірі для любові і інтриг, можливості налагодити відносини з дітьми. Місяць почне довгий період активності в сімейних питаннях і нерухомості. Місяць почне багаторічний період змін у відносинах і Вашому его, 8 років, помітний не для всіх Скорпіонів. Основний акцент травня буде на відносинах. На другому місці сім’я і борги, підтримка і фінанси. Буде небезпечний для Вас період скандалів і травм, екстремізму і порушень. Дуже насичений місяць.

Було багато роботи і інформації про роботу і здоров’я з 6 березня по 13 травня. З 18 березня по 16 травня активніше стали в спілкуванні. З 21 березня по 2 травня був хороший період для змін і розширення, оновлення та позбавлення себе і знань. З 24 квітня по 19 травня простіше заробляти гроші за допомогою чужих грошей, боргів, спадщин, виплат.

Обережніше з азартом і інтрижками в період з 6 по 10 травня, брехнею. Можуть бути обмани від партнерів, не найкращий час для серйозних переговорів, укладення угод, здійснення покупок. Не вимагайте багато чого і не просіть.

Конфліктний період з 10 по 22 травня. Для Скорпіонів він буде помітним, Ви станете більш поспішні, відкриті, агресивні, непостійні, напористі і імпульсивні, менше терпіння у Вас. Бійтеся травм до 22 травня, особливо до 17 числа ймовірність несподіваних витрат, втрат матеріальних або підтримки. Після 17 числа остерігайтеся скандалів з членами сім’ї і партнерами, ворогами, конкурентами.

Час показати себе, багато сили волі для зміни себе і свого его, для того щоб домогтися бажаного з 10 по 14 травня. Хороший період для відносин, щоб показати себе і добитися свого.

З 23 листопада по 14 грудня 2017 року у Вас був період духовного зростання, творчого, було багато романтики і розваг, віри і мрій. Період повториться з 11 травня по 13 червня, детально про нього в гороскопі на листопад 2017, коли він був в перший раз, він ще раз буде в 2018 році. Займіться, знову, своїми хобі, любов’ю, розвагами, творчістю і творами, розширюйте свій духовний світ. Налагоджувати відносини з дітьми та коханими. Можуть бути таємні романи, повернеться бажання таємних романів.

З 13 по 30 травня багато інформації про партнерів, переговорів, розмов, документів.

З 15 травня у Скорпіонів починається сильний і багаторічний період (8 років з перервами) змін в житті, буде прискорення, більше егоїзму, схильності змінювати життя, реалізовувати бажане, позбавлятися, бунтувати, знаходити нове, прагнути до бажаного і нового. Всі Скорпіони не помітять цей багаторічний період, але ті хто народився в перших 3-5 днів знака Скорпіона, повинні будуть помітити, зросте ексцентричність і егоїстичність, прискориться життя і зміни. Акцент на всіх сферах, але особливо на відносинах і Вашому его. Період згадувався в гороскопі на 2018 рік.

15 травня перший пік, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Багато емоцій і бажань у Вашого знака Зодіаку. Пік принесе нове. Акцент на відносинах, близьких, ділових, ворожнечі, суперництві. Можна починати нові стосунки або змінювати існуючі.

З 16 травня до 13 серпня будете активніше в сімейних питаннях. Більше скандалів з рідними і з’ясування відносин, час затвердити своє лідерство. Добре б в ці дні зробити вдома ремонт, щоб було куди направити свою активність. Скорпіони в ці 4 місяці стануть агресивнішими і дратівливими, найбільше з рідними і питаннями сім’ї.

Більше харизми у Вас, налагоджувати відносини з іноземцями, викладачами, наставниками з 19 травня по 14 червня.

Прилив сил, впевненості в собі, займіться своєю психологією і здоров’ям, приділіть увагу сімейним питанням з 21 по 27 травня.

Обережніше з боргами і переговорами, грошима з 24 по 28 травня, будьте уважніше і стриманіше в бажаннях. Не вимагайте багато від партнерів та знайомих, не робіть дурних покупок.

Пік 29 травня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік кульмінацій і завершень. Пік акцентує питання доходів і витрат, саме час розібратися в них. Можете отримати результати або зважитися на завершення проектів. Приділіть увагу депозитам (може з’явилися кращі умови), оплату праці (повторно нагадайте про себе керівництву), проектам, які приносили Вам гроші і статтям видатків (спробуйте оптимізувати їх).

Час більше дізнатися про езотерику, психологію, сексологію, таємне з 30 травня по 12 червня. Хороші дні для отримання інформації щодо спадщини, боргів, різних виплат.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Скорпіона

З 10 по 22 – бунтарство і агресивність.

З 11 травня по 13 червня – віра і мрії.

15 травня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – нове, акцент на відносини.

З 16 травня по 13 серпня – активність в сім’ї, зросте дратівливість і скандальність.

29 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації і завершення, акцент на доходи і витрати.

Гороскоп опублікований 4.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,420