Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Вдалий місяць для завершення старого і початку нового, розібратися в собі і відносинах, почати нові стосунки або ділові проекти. Хоча фізичних сил може Вам не вистачати, духовних буде дуже багато, багато інтуїції і час для нового початку. Основними акцентами місяці будуть відносини і Ви, фінанси, духовні питання. Нові можливості, які потрібно використовувати, для творчості і романів, відносин.

З 15 жовтня до 8 грудня вірогідні таємні знайомства, гарний час відпочити, час вирішувати таємні фінансові справи, але потрібно бути трішки обережніше з 3 по 6 листопада в цьому. З 17 жовтня до 6 листопада – багато спілкування, інтелектуальний період, час займатися справами. З 23 жовтня до 9 грудня – занепад фізичних сил, але приріст духовних, бажання воювати за свою віру, можуть бути скандали через секрети або таємні бажання, бережіть секрети. І останній старий період в гороскопі на листопад, з 29 жовтня до 26 листопада час швидкого зміцнення і поліпшення в сферах фінансів і заробітку, роботи і здоров’я, статусу, приділяйте більше уваги цим сферам зараз у Вас досить енергії для реалізації в них.

Творчий і романтичний час, духовний, багато ліні з 2 по 6 листопада. Відпочивайте і творіть. Період не особливо важливий, але хороший для духовних і творчих питань, слухайте свою інтуїцію особливо в стосунках.

Перший пік буде 4 листопада, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів спад. Піковий період кульмінаційний, багато новин і час для остаточних рішень. Найбільший акцент на сферу відносин і любові, час приймати рішення щодо відносин. Можете проводити важливі переговори з партнерами і улюбленими, але намагайтеся багато чого не вимагати. Час шукати важливу інформацію, яка допомогла б прийняти рішення. Багато сил духовних. А з іншого боку, може, в ці дні у Вас буде занадто багато бажань до партнерів і вимог, Ви зможете зрозуміти глибше відносини, що дають вони Вам і що Ви хочете від них. Розібратися в будь-якому виді серйозних відносин. Коротко кажучи – це важливий період для відносин, кульмінаційний, прийняття рішень.

Багато торгівлі, можливості заробити грошей своїми знаннями і зв’язками з 6 листопада по 11 січня. Гарний час вивчити щось нове, що могло б приносити Вам гроші в майбутньому.

Час привабливості, час поновлення відносин і набуття нових відносин, успішний фінансовий період і підтримка від інших, роботи над боргами і пошуком допомоги, оновлення гардеробу і зовнішності, зміцнення існуючих відносин і примирення, роботи над відносинами і фінансами з 8 листопада по 1 грудня. Особливо чекає успіх в новому! Час для нових відносин, нових боргів, нових партнерів, нових способів заробітку. Буде низка успішних періодів. Вдалий час для жінок Скорпіонів. Багато романтики і привабливості для всіх Скорпіонів. Більше уваги будете приділяти стосункам та грошам. Більше ревнощів і власництва.

Перший успішний період для нових відносин і способів заробітку, для здійснення дорогих покупок і пошуку підтримки, для духовного зростання і впевненості в собі, період гармонії, творчості і любові, але вдалий і для використання в бізнесі з 11 по 18 листопада! Тільки для Скорпіонів такий великий. Можна поліпшити і старі відносини, джерела доходів. Але найбільший успіх для нового! До того ж з 15 по 18 листопада буде багато творчості і романтики, слухайте свою інтуїцію з 15 по 18, вона підкаже нові способи для заробітку грошей, нового творчості і стосунків. Дуже хороших 7 днів, успішних для цих питань. Як і всьому Зодіаку, цей період підходить для дорогих покупок.

Намагайтеся не робити операції з 16 по 23 число, ці дні чреваті травмами і скандалами, психологічними фрустраціями.

Другий пік буде більш важливим для Скорпіонів, пік принесе можливість нового старту в житті, трансформації себе і переродження. Пік дає можливість почати нове в будь-якій сфері, але найкраще, найсильніше, він буде впливати на Вас як особистість, Ваші бажання і прагнення, багато емоцій і хвилювань. Новий шлях. Всі тренди під час піку будуть посилені. Пік 18 листопада, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Починайте життя з нуля, переїжджайте, змінюйтесь, робіть собі ім’я, займіться роботою і здоров’ям, запишіться на курси. Починайте нове і забувайте старе.

Творчий і романтичний час з 20 листопада до 16 грудня, час для розширення своїх захоплень, пригод і азарту. Займіться любов’ю і інтригами, романами. Ці ж дні зроблять Вас більш одухотвореними, сильна буде інтуїція.

Будьте стриманіше в фінансових питаннях, переговорах які стосуються грошей і проектів з 26 листопада по 9 грудня. Багато що буде залежати від особистого гороскопа, але в ці дні варто берегти репутацію і бути більш відповідальними в питаннях грошей, як доходів так і витрат. Обережніше з документами.

Скандальний час, помітний для Скорпіонів особливо на внутрішньому рівні, багато фрустрації. Бійтеся травм і скандалів на роботі, бережіть своє здоров’я і постарайтеся не надірватися з 28 листопада по 5 грудня.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Скорпіона

4 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – завершення і усвідомлення. Акцент на відносини.

З 6 листопада по 11 грудня – більше фінансової інформації.

З 8 листопада по 1 грудня – успіх у фінансах і відносинах, оновлення і нове.

З 11 по 18 листопада – успішний час, особливо для нових відносин і грошових питань, дорогих покупок.

З 16 по 23 листопада – будьте обережніше.

18 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – бажання і починання. Акцент на Вас, час нового життя.

З 20 листопада до 16 грудня – творчість і романтика, гармонія і духовне зростання.

З 26 листопада до 9 грудня – будьте серйозніше з фінансами і проектами.

З 28 листопада по 5 грудня – будьте обережніше.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,187