Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Місяць присвячений сімейним і професійним питанням, найбільший акцент на сфері сім’ї, новий етап, а в кар’єрі найвірогідніше завершення або важливі новини, рішення. Гороскоп сприятливий, але пікові періоди зажадають бути серйозними і стриманими, багато емоцій і бажань, ймовірно розчарувань, якщо Ви сподівалися на більше або шукали легких шляхів. Місяць завершить важкий період, або який вимагає серйозності в будинку, все залежить від особистих гороскопів, період почався ще в 2015 році. Грудень принесе період переоцінки себе, професії і домашньої сфери, повернення до старого. Намагайтеся не планувати нічого нового на перших три декади. Розпочнеться важливий період для любові, дітей та захоплень.

З 23 жовтня до 9 грудня Ви витрачали і заробляли більше активно, втрачали матеріальне і знаходили. З 6 листопада до 11 січня – більше новин про сім’ю та будинок, спілкування з рідними, а з 3 по 23 грудня і повернення старого. З 23 листопада до 14 грудня сприятливий період для відносин, віри, релігії та експансії. З 26 листопада до 9 грудня – стримуючий час в родині, роботі, здоров’ї. З 28 листопада до 5 грудня – скандальний період, матеріальні втрати та фінансові витрати.

Покращуйте свій побут, свій будинок і відносини з рідними, купуйте прикраси для дому та робіть косметичний ремонт, укладайте угоди пов’язані з нерухомістю, допомагайте рідним з 1 по 25 грудня, час сімейного затишку. Хоча постарайтеся не бути обдуреними і не обманювати з 9 по 12 число. Особливо з партнерами і в договорах.

Вдалий час щоб попрацювати над сімейними проблемами, проявити активність, відстояти права свої і родини, та хоча б ремонт завершити з 3 по 11 грудня.

З 3 по 23 грудня у Вас буде період повернення до минулого або повернення минулого до Вас, особливо в звичках, сімейних новинах і справах, професійному шляху, а так само уповільнення розвитку подій в житті, особистого розвитку і дій. Більше інтровертності. Час переосмислити це все, не на часі починати нове, а переробити старе. Не купуйте нову техніку і не починайте нове навчання, будьте готові до проблем з документами та інформацією.

3 грудня, плюс-мінус 4 дня, буде перший пік і спад 10 днів. Час агресивний, посилить всі тренди, збільшить схильність до брехні і обману, особливо в питаннях сім’ї і професії. Потрібно бути обережніше. Час завершальний. Але чи не занадто довіряйте інформації, яку будете отримувати від партнерів, якщо вона пов’язана з будинком або професією, краще перевіряти ще раз і побоюватися ворогів. Час переосмислювати, але не діяти.

Невеликий приплив сил і багато сімейної активності, багато ділової активності і новин з 9 по 17 грудня. Сприятливі періоди для цих питань.

Другий пік буде 18 грудня, плюс-мінус 4 дня, спад 10 днів. Період важливих починань, ймовірного занепаду сил, руйнування слабкого або незадоволення слабким, може бути депресія. Найбільший акцент на сім’ю і нерухомість. Можна починати важливий сімейний проект, планувати переїзд або покупку нерухомості, але підходити до цього серйозно і не чекати швидких результатів. Бережіть здоров’я в ці дні, вірогідні несподівані витрати або втрати, але з 19 по 23 зможете вирішити сімейні питання дуже швидко.

З 2015 року у Дів був період який міняє сімейну сферу, читайте мій гороскоп для Дів на місяць вересень. Був рух Сатурна по Вашому «умовного» 4му дому. За ці роки у Вас була можливість зміцнити сім’ю і будинок, прийняти і реалізовувати важливі проекти пов’язані з нерухомість. Багато що залежить від особистих гороскопів, комусь цей період допоміг зміцнити, а кому-то зруйнував все слабке. Ці руйнування могли бути занепадом сил, конфліктами з рідними через житло, втратою близьких (які були слабкі). Негативно період вплинув і на Вашу вітальність, був занепад сил і більше депресії, розчарувань, у 2017 році для Дів останньої декади. Завершиться період 20 грудня.

З 20 грудня до 16 грудня 2020 Сатурн буде рухатися по Вашій «сфері», що відповідає за творчість, дітей та різні питання з їх вихованням, розваги та захоплення (хобі), любов і романи, закоханості і бажання відпочинку. За ці роки в цих питаннях буде зміцнення або руйнування слабкого. Буде це позитивно або негативно залежить від особистих гороскопів. Наприклад, Ви можете зважитися кинути своє хобі, тому що воно Вам «незручне» або «невигідне», а може і життєві обставини, якесь стримування або обмеження, змусить Вас його кинути. Ви серйозніше станете ставиться до цих питань, вони стануть Вас більше хвилювати, більше бажання буде в них реалізувати себе або втекти \ позбутися від них. Наприклад, у закоханостях будете бажати більш серйозного ставлення або можете взагалі на якийсь час відмовитися від романів! Більше відповідальності будете брати на себе в цих питаннях або бажати втекти від будь-якої відповідальності. Взагалі, чекайте змін, зміцнення або руйнування. А може, Діви все ж дуже великі аналітики і скромні, Ви зробите переоцінку цих питаннях і погодись на менше в любові, творчості і іншому. А щодо вітальності, якщо у Вас були проблеми з нею до 2017 року, то вже з нового року буде більше сил.

Ще один період, можливих, обманів або спотворень ідей, в сімейній сфері і відносинах з 20 по 26 грудня.

Час серйозно поглянути на гроші, покупки, відносини, відносини з рідними і сім’ю з 24 по 28 грудня, намагайтеся більше економити і менше вимагати від інших.

Починається період романтики, романів, бажання відпочинку і розваг з 25 грудня по 18 січня. Хоча в цьому році цей період буде більш серйозним, стриманим, але все ж сприятливий. Постарайтеся під час нього налагодити відносини з дітьми. Більше гармонії в житті і любові на цей період. Спробуйте закохатися!

Активний період для відносин з 25 грудня по 1 січня. Час проявити свою активність і наполегливість.

Для всього Зодіаку період духовної та релігійної трансформації, віри і вірувань з 31 грудня до 10 лютого (може довше). Для Дів цей період буде мати значення для навчання, знайомств, знайомих, творчості, дітей та захоплень. У цих питаннях у Вас можуть статися зміни на краще, поновлення, позбавлення від гнітючого Вас. У меншій мірі буде порушено відносини і сімейна сфера, так само можуть бути оновлені і змінені. Це сприятливий період для розширення і поліпшення, оновлення. Займіться дітьми, творчістю, своїми захопленнями в ці дні.

Гороскоп Діви на початок січня 2018 року

Для Дів січень буде місяцем дружби, творчості, любові, розваг. Дуже сприятливий місяць, особливо в перших 2 декади! Більш детально про січень в гороскопі для Дів на січень місяць, а поки лише перша декада, яка обіцяє бути благодатною, гармонійною, багатою на новини і спілкування, дружбу і любов, творчість.

Вже з 1 по 18 січня розпочинається сприятливий період для відносин, фінансів, творчості для всього Зодіаку, так само і для Дів, але для Вас буде більше любові, романтики і творчості. Сприятливий час для зміцнення цих питань, поновлення їх. Нову любов, ймовірно, Ви не зустрінете, але можете розібратися в існуючій або закохатися в друга, зрозуміти що Ви закохані – любовне усвідомлення. Вдалі дні для творчості.

Перший пік буде 2 січня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів спад – багато сил і енергії, багато кульмінацій і завершень. Для Дів це період акценту на дружбу і планах на майбутнє, новин від друзів і прийняття рішень. У цей період можете закохатися в свого друга, у всякому разі любов і дружба, плани на майбутнє будуть дуже взаємопов’язані. Пік посилить всі тренди, розберіться з питаннями, що хвилюють Вас, чекайте новин.

З 3 по 11 січня для всього Зодіаку прилив сил, для Дів найбільше новин в ці дні, поїздок, бажання спілкування і нових знайомств. Не особливо важливий період для Вас.

З 5 по 15 січня посилиться сексуальність, бажання володіння чимось матеріальним, схильність до ревнощів і володіння партнерами. Дуже азартний період, який захоплень, хороший для одиноких Дів. Можете глибше розібратися в своїх відносинах і сексуальності, творчості з 7 по 12 число, вагітним потрібно бути обережніше. Це дуже насичені дні.

Важливих періодів в гороскопі для Дів на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 6 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,411