Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Насичений на масові заходи місяць, багато спілкування, дружби, загальних планів. Завершиться багато періодів в важливих сферах життя, до середини травня, так що в кінці місяця плануйте відпочинок, він Вам не завадить. В цілому місяць хороший, проблемних періодів для Раків мало.

З 6 березня до 13 травня триває період інформації, новин, переговорів, навчання, спілкування з керівництвом, для Вашого статусу і професії. З 18 березня по 16 травня триває період активності у відносинах, наполегливості, цілеспрямованості, скандальності. З 21 березня по 2 травня сприятливий період для любові, духовного і інтелектуального розвитку, творчості. З 24 квітня по 19 травня більше бажання усамітнення, таємних зв’язків. Детально про всі ці періоди в гороскопах для Рака на місяці, коли вони почалися.

Бережіть свої таємні зв’язки, не надто багато фантазуйте, остерігайтеся обману особливо в фінансових питаннях з 6 по 9 травня.

Прилив творчих ідей і дружньої активності, головне не надто все роздувайте, з 7 по 10 травня.

Конфліктний період для всього Зодіаку з 10 по 22 травня, особливо помітний Ракам з 10 по 17. Прагніть не дуже скандалити з 10 по 17, особливо з партнерами і керівництвом, бережіть свій статус. З 17 по 22 стережіться скандалів з друзями і через фінанси, спадок, допомогу від інших людей, не тисніть на своїх спонсорів і боржників, можуть бути матеріальні втрати.

Хороший період для спроб завагітніти з 10 по 14 травня, хороші дні для змін планів на майбутнє, дружби, відносин. Варто показати себе друзям і партнерам, відстояти свої бажання, але не скандалами!

З 11 травня по 13 червня займайтеся своєю творчістю, духовним світом, вчіться новому і розширюйте свої знання, хороші дні для любові, приділіть увагу дітям, сприятливий період для Вашого здоров’я і психологічного стану. Подібний період вже був у Раків з 23 листопада до 14 грудня 2017 року, детально в гороскопі на листопад 2017.

Багато розмов з друзями та інформації, новин, про друзів з 13 по 30 травня. Новини про колективи і клуби в яких Ви перебуваєте або якими цікавитеся, час дізнатися про них більше.

15 травня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад, нове під час піку, новини, посилення трендів. Акцент на дружбу і плани на майбутнє. Можете вирішити почати реалізовувати якийсь довгостроковий проект або придумати собі новий проект на майбутнє. Можете завести нових друзів, вступити до спільноти.

З 16 травня по 13 серпня зростуть Ваші витрати, зросте активність в боргових питаннях, більше будете брати в борг, намагатися повернути борги, боротися за борги, спадок, різні виплати. Все залежить від трендів під час цього періоду, іноді зможете отримувати допомогу матеріальну, а іноді витрачати гроші. Зросте зацікавленість в сексуальних питаннях.

Хороший період для Раків, в більшій мірі на протязі всього терміну (крім 24-28 травня) з 19 травня по 14 червня. Багато харизми для Раків і привабливості, здатності сподобатися іншим людям і зрозуміти більш глибоко інших, хороші дні для налагодження відносин з членами сім’ї і прикраси будинку, та й про свою зовнішність варто подумати, можна змінити гардероб і імідж. Особливо сильно помітний період буде для жінок Раків. Раки стануть орієнтовані на відносини, особисті і ділові. Покращитися Ваше фінансове становище, хороші дні для здійснення покупок, заробітку грошей, інвестицій та джерел доходів. Особливо приділіть увагу відносинам, конфліктів, любові.

Займіться своїми комплексами, недоліками, таємницями з 21 по 27 травня. Працюйте над ними. Можна відстояти свої фінансові права, просити повернення боргів і підтримки. Тільки з 24 по 28 не вимагайте багато від партнерів, не робіть дорогих покупок.

29 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік посилить тренди і буде кульмінаційним. Приділіть увагу здоров’ю, роботі, обов’язків на роботі, звичкам, своїх недоліків і комплексам, клієнтам, обов’язкам. Прийшов Ваш час приймати рішення, отримувати результати, завершувати або продовжувати. Проходьте співбесіди для нової роботи або обов’язків на роботі. Запитайте у лікаря щодо здоров’я, щоб дізнатися про його стан.

Багато пліток з 30 травня по 12 червня, таємних розмов.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Рака

З 10 по 22 травня – будьте обережніше, остерігайтеся скандалів і травм.

З 11 травня по 13 червня – сприятливий період для творчості, духовного, любові, навчання.

З 13 по 30 травня – спілкування з друзями і новини.

15 травня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – нове. Акцент на дружбу і плани.

З 16 травня по 13 серпня – активність в фінансових питаннях.

З 19 травня по 14 червня – харизма, відносини, збагачення.

29 травня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – кульмінації. Акцент на роботу, здоров’я, приховане.

Гороскоп опублікований 5.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,165