Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць, багато енергії і сил, дуже багато духовних питань і творчості, почнуться романтичні тренди у Раків. Все ще буде тривати активність в сімейній сфері, але тепер більше агресії і скандалів, так що стережіться. Місяць принесе хороший духовний період, ще більше сил і енергії, духовних і психологічних, віри.

З 15 жовтня до 8 листопада йде хороший період для сімейних відносин, час оновити їх і поліпшити, та й взагалі оновити будинок, маленький ремонт або покупки для дому та рідних. З 17 жовтня до 6 листопада йде період для продуктивного інтелектуальної творчості, розібратися і спілкуватися з дітьми і коханими. З 23 жовтня до 9 грудня йде період активності в сімейній сфері, відстоювання своїх прав і бажань, енергії для питань сім’ї та в листопаді буде більше скандалів. З 29 жовтня до 26 листопада період для поліпшення і зміцнення професії та роботи, здоров’я і репутації. Детально про всіх ці періоди було в минулому гороскопі на місяць для Раків.

З 2 по 6 листопада час для творчості і відпочинку! Але постарайтеся не занадто багато витрачати грошей і не робити поспішний вчинків у відносинах і покупках до 6 числа, є вказівки на розтрати.

Перший пік додасть сил, дозволить завершувати і розуміти, багато інформації і планів, кульмінацій 4 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Багато енергії щоб завершувати плани, багато новин щоб ясніше розуміти. Найбільший акцент на друзях і планах на майбутнє, творчості і любові, дітях і клубах. Час отримувати результати і думати про майбутнє.

Ну дуже багато роботи і турбот з 6 листопада по 11 січня, необхідності навчання нового для роботи, багато новин про роботу, нових клієнтів або старих (в грудні) і завдань. Небезпечний період, коли може бути завал на роботі або занепад сил з 26 листопада до 9 грудня, намагайтеся більше планувати і дотримуватися планів. У ці ж дні з 6-11 більше акценту буде і на здоров’я, теж новин про здоров’я і час приділити йому увагу (особливо в грудні).

Майже місяць романтики, з 8 листопада по 1 грудня, час оновити романтичні почуття, любов. Майже місяць творчості! І трохи більше, ніж зазвичай, харизми для Вашого знака і привабливості для жінок Раків.

Перший сильний романтичний період з 12 по 16 листопада, дуже хороший для початку нових романів і закоханностей, але можна і існуючі спробувати розширити або поліпшити. Теж і для творчості. А ще це хороші дні для здійснення дорогих покупок. Більше успіху для статусу і дружби.

Бережіть здоров’я і не загубіться в роботі з 13 по 16 листопада, документи не втратьте.

Другий романтичний період з 15 по 18 листопада, хороший для творчості. Непоганий час для судових питань. Дуже гарний час для пошуку справедливості в творчості і любові, використовуйте інтуїцію.

З 16 по 23 листопада перший конфліктний період, жорсткий і усуває, скандали будуть легко приводити до втрат. Особливо конфліктний в стосунках і з рідними.

Другий пік, теж, додасть Вам сил, він буде оновлюючим і починаючим нове (у всякому разі під час піку найкраще починати), нові бажання і можливості, пік 18 листопада, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Найкраще для Раків починати новий роман або інтригу, нове захоплення або гру, нову творчість. Є непогана можливість зачаття або інших важливих стартів в дитячій сфері.

З 23 листопада до 14 грудня – успішний час, навіть якщо і не буде у Вас успіху, то все одно більше віри в світле майбутнє і гармонії в душі. Час релігійний і віри, для всього Зодіаку. Для Раків цей період в гороскопі повинен допомогти знайти віру в себе і свою творчість, знання, любов, дітей. Гарний час для зарубіжжя і вирішення питань з іноземцями, нових зв’язків з іноземцями. Можете закохатися в іноземця! Час поліпшить питання навчання і творчості, розширить їх межі, збільшить бажання мати дітей і може навіть дасть можливості для цього.

Другий конфліктний період буде помітніше першого, більш швидкий розвиток конфліктів та яскраві скандали, більше агресії. Період з 28 листопада до 5 грудня. Найбільша небезпека в скандалах з рідними і керівництвом, важливими особами. Поганий час відстоювати свої бажання. Можете ламати, якщо хочете або давно чекали періоду придатного для руйнувань.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Рака

4 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації. Акцент на друзях і майбутньому.

З 6 листопада до 11 січня – багато роботи і питань здоров’я.

З 8 листопада по 1 грудня – любов і творчість.

З 12 по 18 листопада – вдалий час для кохання і творчості.

З 16 по 23 листопада – конфлікти.

18 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – старт. Акцент на творчість і дітей, захоплення і любов.

З 23 листопада до 14 грудня – час покращувати себе.

З 28 листопада по 5 грудня – конфлікти.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,201