Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато таємних зв’язків, переговорів і відносин, таємного щодо відносин, ворожих і дружніх, особистих і ділових. Багато активності в питаннях збагачення і цінностей, початок довгострокового періоду. Приріст енергії, особливо для творчості, любові і розваг. Можливість почати нове життя на початку місяця! А в кінці місяця отримати результати і усунення, трансформації, фінансові кульмінації. Все найскладніше з середини листопада, в кінці місяця будьте готові до маси справ і інформації.

З 11 вересня по 15 листопада активний період в сімейних питаннях, відстоювання прав, але і більше скандалів з рідними або через сімейні питань і нерухомість, іншими людьми, більше дратівливості і незадоволеності в усьому. З 5 жовтня по 16 листопада переоцінка відносин, фінансових і матеріальних питань, повернення до старого і проблеми з розвитком нового. З 31 жовтня по 1 грудня – знання роблять гроші, інформація про гроші, набуття нових навичок. З 31 жовтня по 2 грудня – більше гармонії в самоті, можливі таємні романи або інші важливі відносини.

З 4 по 8 листопада слухайте свою інтуїцію, вона буде дуже сильна в ці дні, свою віру. Вдалі дні для творчості, розваг, поезії, любові.

З 7 по 11 листопада сприятливі дні для таємних романів й закоханості, для романтичних відносин. Ці дні гарні для відносин з рідними, діловими партнерами. Гарний час налагоджувати відносини.

Пік 7 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік помітніше всього для народжених в цей період, але і в цілому для Скорпіонів. Для Вашого знака настав час нового етапу, нового старту, починати щось нове, а можете і отримати важливі новини або бажання, дні емоцій і прагнень. Міняйте себе і своє життя, свої бажання, починайте важливе і бажане для Вас в ці дні. Це найсильніший пік для Скорпіонів в 2018 році, найсильніший для початку нового етапу в житті або будь-якого іншого нового починання в більшості сфер життя. Тільки в стосунках, питаннях здоров’я, таємниць, комплексів, збагачення та заробітків не варто починати нове, але можна повернутися до старого або відродити старе, переоцінити існуюче, позбутися від нерезультативного і непотрібного. Пік дуже сприятливий.

З жовтня 2017 у Скорпіонів був період розширення і поліпшення у всіх сферах життя, деталі в гороскопі на жовтень 2017 року. Період завершиться 8 листопада 2018.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 річний період, який буде впливати на Ваше багатство, цінності, джерела доходів. Час робити дорогі покупки, можна навіть нерухомість, робити інвестиції та депозити, починати масштабні проекти з метою отримання прибутку, керувати своїми грошима, знаходити нові джерела доходів і способи заробітків. Змінити свою філософію по відношенню до грошей і матеріального, може бути почати щось колекціонувати, знайти нові цінності. Період повинен поліпшити Ваше збагачення і те що є цінним для Вас, не роботу або кар’єру, а саме багатство і заробітки, накопичення. Зросте посилення бажання володіти чимось і бути багатим. Будете робити більше покупок за цей рік, як масштабних так і дрібних, намагайтеся братися за нові способи заробляння грошей і збагачення. Здебільшого період буде сприятливим, буде лише кілька середньострокових (близько місяця) негативних під-періодів в 2019 році.

Час трансформувати себе і свої знання, коло спілкування, знайомства з 9 по 13 листопада. Посилення впевненості в собі, сили волі, вітальності. Сприятливі дні для операцій і психологічних трансформацій, позбавлення від того що заважає Вам, навіть для конфліктів з іншими людьми.

З 12 по 21 листопада обережніше з інформацією і спілкуванням, документами, можуть бути обмани, особливо в творчості, роботі, відносинах з дітьми і коханими. Багато ліні в ці дні.

З 15 по 24 листопада конфліктний період, в цей раз масштабні конфлікти, небезпека травм. Намагайтеся не навантажувати себе завданнями, не перебільшувати свої сили, краще відпочивати. Обережніше з інтригами і розвагами. Можуть бути матеріальні і фінансові витрати і втрати в ці дні.

З 16 листопада до 1 січня приріст енергії для всіх водних знаків, більше фізичних і духовних сил. Скорпіонам найпростіше її буде направити на творчість, розваги, дітей.

З 17 листопада по 7 грудня загальний період, що впливає на документи, роботу, інформацію. У цей час не варто починати нове, але варто повернутися до старого, переоцінити існуюче, завершити старе. Для Скорпіонів він вплине на питання фінансів, заробітків і збагачення, не варто починати нові проекти, але поверніться до старого. Обережніше з документами і технікою.

Пік 22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік – це можливість розібратися і прийняти рішення, кульмінаційні дні, можливі масштабні прийняття рішень, конфлікти, бажання. Для Скорпіонів найбільший акцент на питаннях фінансів, боргів, спонсорства, пошуку підтримки і отримання допомоги. Вирішуйте питання кредитів, спілкуйтеся з боржниками і спонсорами, є шанси отримати великі результати, але остерігайтеся скандальних ситуацій і багато не вимагайте. Не ризикуйте в любові і з дітьми.

З 23 по 29 листопада багато інформації і подій в питаннях фінансових, багато різних періодів паралельних. Можна діяти, але обдумано, нове починати не варто, але варто розібратися з існуючим. Можливість дізнатися більше про доходи, інвестиції, масштабних покупках.

З 27 листопада по 4 грудня несподівані зміни або прагнення в стосунках, розриви або набуття нових. Можуть бути зміни і в фінансах, покупках, втрати або придбання нового. Основна якість періоду – це несподіванка і рішучість. Обережніше з інтригами і маніпуляціями. Цей період вже був з 27 жовтня по 4 листопада і з 9 по 15 вересня.

З 27 листопада по 8 грудня конфліктні дні, для Скорпіонів не настільки помітні, але все ж в ці дні можуть бути конфлікти з дітьми, коханими, інвесторами, конфлікти через витрати і гроші, захоплення і розваги. Потрібно бути обережніше, особливо в поривах егоїзму і витрат.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Скорпіона

7 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новий етап.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – нові можливості для збагачення, філософії цінностей.

З 16 листопада по 1 січня – прилив енергії.

З 17 листопада по 7 грудня – затримки, переоцінка, повернення в фінансових питаннях, ділових.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це період завершення, результатів, акцент на фінанси і багатство.

Гороскоп опублікований 29.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,411