Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Нейтральний місяць для Стрільців, благі тренди будуть в сферах, які найчастіше Стрільців не цікавлять. Але все ж, може комусь на особистому рівні це і буде хорошим. Багато інформації про улюблених і родину, роботу і клієнтів, партнерів і професії протягом усього місяця. Проблемний період для Зодіаку Вашому знаку не буде настільки помітним, світ буде агресивний в середині місяця. Настане період шукати підтримки у інших людей. Буде період насичений питаннями роботи і здоров’я. Довгий період активного спілкування і, може, навчання. Повториться тренд який поліпшує психологічний стан і віру, сімейну сферу, таємний світ.

Був довгий період, коли можна було повернутися до старого в стосунках і професії, кар’єрі, було багато новин про улюблених і дітей, творчих інтелектуальних поривів з 6 березня по 13 травня, ще залишилися останні дні. З 18 березня по 16 травня зросли Ваші витрати і активніше стали заробляти гроші. З 21 березня по 2 травня сприятливий час для внутрішніх трансформацій, духовного зростання, зміни системи цінностей, роботи над таємним. З 24 квітня по 19 травня більше приділяєте увагу сфері відносин, з улюбленими, ворогами, діловими партнерами, шукайте шляхи вирішення питань.

З 6 по 9 травня обережніше з бажаннями і мріями, ілюзіями щодо відносин, можете розчаруватися, обдурити або бути обдуреними, самі або іншими. Обережніше з фінансами і сім’єю, не час для дорогих покупок.

Великий приплив сил, особливо духовних для питань праці та здоров’я, таємниць буття. Але постарайтеся не обіцяти занадто багато іншим, щоб виконати обіцяне. Період з 7 по 10 травня, намагайтеся і не брати на себе занадто багато, небезпека ліні.

З 10 по 22 травня буде конфліктний період, багато поспішності, складно стримувати агресію, посилення екстремізму і бунтарства. Але для Стрільців період не дуже помітний. Хоча з 10 по 17 намагайтеся не витрачати по-дурному. А в період з 17 по 22 будьте обережніше в спілкуванні.

З 10 по 14 травня займіться роботою, завданнями на роботі, здоров’ям, своїм духовним світом. Час позбавлятися і оновлювати, відроджувати. Відмовтеся від якихось завдань на роботі, поновіть свій духовний світ і таємниці. Час хороший для питань здоров’я, лікування.

З 11 травня по 13 червня буде повторення періоду, який був з 23 листопада по 14 грудня. Сприятливого для Вашого духовного світу, розширення меж, таємниць, сімейних питань, допомоги рідним, відновлення віри. Детально в гороскопі на листопад, період сприятливий для поліпшення і розширення.

Вас чекає багато роботи, завдань, проектів та завдань, новин, пов’язаних з роботою і клієнтами. можуть бути відрядження і необхідність вивчити щось нове з 13 по 30 травня. Збирайте інформацію про роботу та проекти.

Перший пік дасть можливість почати новий проект, взяти на себе нові обов’язки, знайти нову роботу. Пік 15 травня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік принесе нове. Намагайтеся в ці дні почати щось в роботі чи обов’язках. Можна і здоров’ям зайнятися своїм.

З 16 травня по 13 серпня більше спілкування у Вас, можна вивчати нове.

Час брати в борг і вирішувати боргові питання з 19 травня по 14 червня, дні сприятливі для пошуку компромісів, щоб зуміти вигідно для Вас домовитися. Можна просити і про інші види допомоги та підтримки, не тільки матеріальної. Спадщина, відсотки, борги, іпотеки і різні виплати.

Активний період для спілкування і відносин, покажіть себе, відстоюйте свої бажання і домагайтеся їх з 21 по 27 травня, багато енергії і сил для цього. Хороші дні для особистих відносин, щоб захистити улюблених і завоювати їх.

З 24 по 28 травня намагайтеся бути обережніше з борговими питаннями і грошима, не витрачайте багато. Можуть бути розчарування у відносинах, намагайтеся не порушувати правила.

Пік 29 травня буде важливим для Стрільців, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Пік буде кульмінаційним, завершальним, усвідомлення і результати. Акцент на Вас і Вашому Я, у Вашому житті і Ваших відносинах (важливих відносинах). Приймайте рішення і отримуйте результати. Багато новин і бажань, емоцій. Розберіться з собою і відносинами. Найкраще розібратися з собою, позбутися від чогось, щось важливе завершити, прийняти остаточне рішення.

Багато розмов і спілкування, переговорів з важливими для Вас людьми, новин та інформації про партнерів і ворогів з 30 травня по 12 червня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Стрільця

З 11 травня по 13 червня – розвивайте духовний світ і домашній.

З 13 по 30 травня – багато роботи і новин про неї.

15 травня пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – почніть нове в роботі і здоров’ї.

З 19 травня по 14 червня – вирішуйте боргові питання і шукайте підтримку.

29 травня пік, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – усвідомлення і кульмінації. Ви і відносини.

З 30 травня по 12 червня – багато новин про партнерів.

Гороскоп опублікований 4.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,167