Все про вагістність
Все про вагістність

Стрілець – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп для Стрільців на листопад найбільш духовний \ релігійний, сильний для питань віри і надій, містики, екстрасенсорики, навіть більше ніж для Риб і Скорпіона. Основним акцентом місяці буде духовний світ, таємниці, секрети, бажання відпочити, поїздки, час підлікувати здоров’я. На другому місці залишається дружба і реалізація ідей. І в листопаді буде результат пов’язаний з роботою і обов’язками. В кінці місяця прискориться розвиток сімейних справ.

Дружити з друзями, закохуйтесь в друзів і творіть разом з ними, сіяйте в колективах з 15 жовтня до 8 листопада. З 17 жовтня до 6 листопада Вас чекає багато таємниць, час таємних переговорів і вивчення таємної сторони життя, хоча б дізнатися більше про своє здоров’я і психології. З 23 жовтня до 9 листопада активність в дружбі і реалізації планів, більше наполегливості у відношенні з друзями і навіть будуть скандальні періоди в цьому листопаді. З 29 жовтня по 26 листопада (третє повторення) період, який зміцнює Вас, творчість, любов, питання дітей і більш швидкий розвиток в цьому всьому, працюйте над собою, прилив сил і швидкості. У минулому гороскопі все детально.

Перший духовний період, а так же період відповідний для творчості, спілкування з рідними і допомоги рідним, пошуку духовної істини і просто для відпочинку буде з 2 по 6 листопада. Час хороший для лікування, медитації та психологічного «вирівнювання». Багато творчості і романтики, бажання любові і можете закохатися раптово в друга.

Перший пік буде 4 листопада, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік посилить всі тренди і принесе з собою розуміння або завершення. Акцент буде на роботі і здоров’ї, тому дуже хороші дні для лікування, розібратися зі здоров’ям. Можете розібратися і з завданнями на роботі, зважитися на нові обов’язки або нарешті домовитися про нову роботу. Але краще приділити увагу здоров’ю, духовному світу і своїм комплексам.

Спілкування, навчання, багато поїздок, нові знайомства, торгівля, публіцистика, просто багато новин з 6 до 11 січня. Хоча з 3 по 23 грудня буде період регресу в цих питаннях.

Є ймовірність великого бажання побути наодинці, отримувати задоволення від самотності з 8 листопада до 1 грудня, а може і таємних романів або таємної закоханості.

Дуже хороший період з 11 по 15 число, романтичний, вдалий для покупок, багато харизми, хороший для лікування себе і віри. Вдалий час для таємних романів, таємних закоханостей, як початку нових, так і поліпшення існуючих.

Будьте обережніше з правдою і достовірністю будь-якої інформації, переговорів і документів з 13 по 16 число, може бути обман з Вашого боку.

І ще один хороший, духовний і романтичний період з 15 по 18 листопада, вдалі дні для сімейних відносин, допомоги рідним або прохань про допомогу, творчості.

Період напружених відносин з друзями, конфліктів через фінансів, вірогідні матеріальні втрати і фізичні травми, потрібно бути обережніше з 16 по 23 листопада. Бійтеся втратити друзів і гроші, не робіть операції в ці дні.

Другий пік принесе посилення духовного світу, спроб розібратися в собі, своєму минулому, пік буде 18 листопада, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Під час піку буде посилення всіх трендів, нове в житті, нове в секретах. Хороші дні щоб приділити увагу здоров’ю і духовного світу, можна відправитися на відпочинок або просто втекти від інших, акцент на лікарні, самоту, духовне і таємниці. Час відпочивати і набиратися сил перед новим ривком, який буде в грудні.

І ось починається час духовного зростання, час релігії і віри, віри в майбутнє і себе, час лікувати свою душу і тіло, лікувати рідних і допомагати рідним, шукати допомоги від рідних, гарний час позбавлятися від шкідливих звичок і працювати над собою з 23 листопада по 14 грудня. Час удачі та інтуїції, час абстрактних питань таких як релігія, філософія, цінностей мирських і духовних, час міняти себе. Це період зростання внутрішнього для Стрільців, займіться ним.

Якщо у Вас були затримки в сімейних питаннях, переїздах, оформленнях документів, спілкування з рідними то вони завершаться 23 листопада, а почалися вони з червня місяця.

Дуже поспішний інтелектуальний період, хороших 3 дні для вирішення швидко будь-яких питань, навчання, написання, роботи з інформацією і знаннями, торгівлею та документами з 24 по 28 листопада.

Слід серйозніше ставитися до інформації, відряджень, новим знайомствам і старим знайомим, більше навантаження на роботі, більше перешкод і напруги в цих питаннях. Партнери, особливо ділові, теж можуть більше вимагати або Ви будете більше вимагати від них. Час концентрації в стосунках і професії, потрібно бути серйозніше щоб не втратити свій статус і репутацію з 26 листопада по 9 грудня, не давайте зайвих обіцянок.

Останній період в листопаді буде напруженим, найбільше напруги з друзями, різкі зміни планів, різкі й агресивні зміни в творчості і любові, остерігайтеся втратити дітей або скандалів з дітьми, остерігайтеся інтриг і азарту з 28 листопада до 5 грудня. Для всього Зодіаку це скандальні дні.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Стрільця

4 листопада, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – завершення, особливо в роботі і здоров’я.

З 8 листопада по 1 грудня – час відпочивати та таємного кохання.

З 11 по 18 листопада – період вдалий для відносин і фінансів. Багато романтики.

З 16 по 23 листопада – скандальні дні, обережніше з грошима і друзями.

18 листопада, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – починання, особливо для духовного світу і таємниць.

З 23 листопада по 14 грудня – час духовного зростання, працюйте над секретами і здоров’ям.

З 26 листопада по 9 грудня – або зміцните свій статус або зруйнуєте його, теж і в стосунках, обережніше з інформацією.

З 28 листопада по 5 грудня – скандальні дні.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,480