Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для Зодіаку на травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Травень буде важливим місяцем для поколінь, починається етап нових поколінь в суспільстві. Травень почне багаторічний, на 8 років з невеликими перервами, тренд який впливає на життя і нові цінності, та й багато іншого. Місяць буде дуже насиченим на інформацію, швидкоплинність інформаційних потоків, угод, переговорів. Сприятливим буде перший тиждень травня, починаючи з другого тижня настануть конфліктні періоди (особливо з 10 по 21) до кінця місяця, хоча в кінці буде невелике полегшення.

Інформаційне оголошення

Я хочу винести цю інформацію в окремий запис, детально (через тиждень), а зараз коротко:
– я домовилася зі знайомим астрологом, який буде допомагати мені з безкоштовними консультаціями на сайті;
– гороскопи на травень будуть із затримкою, сподіваюся протягом першого робочого тижні травня встигну завершити;
– я хочу постаратися писати менше про тренди і періоди з минулих місяців, щоб зменшити розмір загального гороскопу для знаків Зодіаку, буду посилатися на гороскопи їх початку і вкрай стисло згадувати.

Що було в минулому гороскопі на квітень 2018

Піками в квітні були 16 (початок) і 30 квітня (кульмінації), хоча і в кінці березня був «березневий пік».

В кінці березня розпочався конфлікт між Косово і Сербією, на даний момент поки нічого не ясно. Але подивимося, в травні будуть дуже конфліктні дні, а в червні період вказує на підвищену агресію і ймовірність воєн (про це я писала ще в гороскопі на 2018 рік, детально).

10 квітня почалося загострення сирійського конфлікту. Хоча в ці дні і був позитивний гороскоп, гармонійний з піком з 11 по 14 число. Багато було міркувань про початок нової міжнародної війни.

14 квітня США і коаліція завдали ударів по сирійським військовим об’єктам. Удари були нанесені несподівано, начебто і масштабні, але на цьому конфлікт і ущух. Все ж гармонійний період (8-14 квітня) згладив багато, як я особисто вважаю.

16 квітня був перший пік, початок, несподівані події. Почалася революція або мітинги в Вірменії (вибачте, я не особливо розбираюся в цій темі), Ізраїль завдав ударів по Сирії, судячи з новин дуже серйозні і 30 квітня ще раз, тай несподівана атака США на Сирію 14 квітня теж підпала під цей пік.

30 квітня був другий пік, кульмінації, стабілізації. США заявили про припинення операції в Ірці проти ІГІЛ. Буквально за добу до піку Ізраїль ще раз завдав удари по Сирії, схоже серйозні, які навіть викликали землетрус.

Останній пік 30 квітня буде ще діяти перших 3-4 дня травня, до травня триває напружений період, що почався з 23 квітня. З 23 квітня я пророкувала бурління мас, конфлікти, було багато мітингів в різних країнах. І в цей же день Ізраїль оголосив про те, що в Ірані продовжили ядерну програму.

Я пропустила одну важливу новину в квітні, в кінці березня Папа Римський повідомив що «Ада немає», що всі грішники, які будуть каятися потраплять в Рай, душі нерозкаяних просто зникають. Я вважаю цей вплив періоду з 21 березня по 2 травня (плюс пару днів), який вказував на трансформацію в релігії. Він же торкався і багато інших питань буття.

З 6 березня по 13 травня було багато інформації і спілкування у вогненних знаків, навчання і новин, особливо у Овнів. У світі складніше було вести переговори і укладати угоди. Детально в гороскопі на березень.

З 18 березня по 16 травня приріст енергії у земних знаків, особливо фізичної. У суспільстві багато бажання і енергії щоб домінувати і керувати, досягати цілей. Детально в гороскопі на березень.

З 31 березня по 24 квітня було багато харизми у земних знаків, питань збагачення і відносин у Тельців. Питання збагачення стосувалися і інших знаків. Детально в загальному гороскопі на квітень.

З 24 квітня по 19 травня стало більше харизми у повітряних знаків, в світі більше спілкування і переговорів, гарний час для поверхневих знайомств і простих угод.

Що буде важливого в гороскопі на травень 2018

Місяць почнеться з затишшя, ніяких нових трендів. А ось з 6 травня почнеться низка подій, багато подій чекає Зодіак в цьому місяці, нових трендів, довголітній період з впливом на покоління і як я вважаю виникнення нового покоління. Місяць не годиться для важливих переговорів, особливо в кінці місяця, здійснення важливих покупок або угод, укладення договорів. Багато уразливості і чутливості у відносинах, можуть бути обмани. В середині місяця почнеться конфліктний період довжиною в 10-12 днів. Все що може викликати скандал, краще робити спочатку місяця. Весь травень досить проблемний.

Місяць почнеться з відносного затишшя, нічого нового починаючи з 1 травня до 6 числа. Після 6 числа розпочнуться напружені тренди. Після 11 числа розпочнуться нові середньострокові періоди, життя прискоритися, нові події і акценти, завершитися затишшя.

Багато швидкоплинних трендів в 2 дня, що впливають на бізнес, торгівлю, переговори, інформацію, плітки, угоди, новини, навчання, поїздки, відрядження, оформлення документів, просто спілкування, написання чогось. Короткострокових 6, але будуть і більш тривалі які більше впливають на відносини та укладення угод. Щоб не роздувати гороскоп, короткі періоди:
– негативні 6-8, 10-12, 11-13, 22-24.
– сприятливі 17-19 і 24-26.

З 11 травня по 13 червня повториться період, який був з 23 листопада по 14 грудня 2017 року, в загальному гороскопі на листопад 2017 детально. Період сприятливий для Скорпіонів і Риб, в меншій мірі для Стрільців, для вашої віри та інтуїції, сподівань і творчості, принесе гармонію і заспокоєння. Період вплине на суспільство в питаннях релігії, віри, міжнародних відносин, законів і права. Буде вплив на церкву, нафту, медицину. Хороші дні для поліпшення та оновлення, перегляду. Це все ж більш соціальний період, ніж особистий.

З 13 по 30 травня гарний час для навчання земним знакам, особливо Тельцям, більше інтелектуальної енергії.

Багаторічний період почнеться 15 травня. Період, з перервами, завершиться в квітні 2026 року – 8 років. Проходження планети Уран по знаку Тельця, я дуже детально описала в гороскопі на 2018 рік. Він сильно вплине на суспільство, зміни в економіці, цінностях, фінансової стабільності, землеробстві та багато іншого. Ймовірно, що спочатку буде перебудова, криза, яку світ відчує влітку цього року і навесні 2019. Щоб побудувати нове потрібно зруйнувати старе, що і зробить Уран. На особистому рівні, період буде впливати в особистих гороскопах не на всіх, хтось його може зовсім не відчути або лише як зовнішні обставини. Найпомітніше він буде Тельцям і Скорпіонам народженим в перших 3-5 днів знака Зодіаку, потім Левам і Водоліям. У житті у цих людей відбудуться швидкі і несподівані зміни. У цих знаків буде значно більшу схильність до бунтарства і бажання свободи, ексцентричним вчинків, реалізації бажаного. Останній раз Уран у Тельці був з 1935-1942 роки. Піде з Тельця 6 листопада 2018 і повернеться 6 березня 2019 (першу перерву).

З 16 травня по 13 серпня більше енергії для повітряних знаків, особливо Водоліям. У суспільстві буде більше бунтарства, схильності боротися за свободу і свої ідеї, руйнувати правила або воювати за них. Сам період не поганий, просто в цьому році буде пару негативних трендів.

З 19 травня по 14 червня більше харизми у водних знаків, особливо у Раків. Для суспільства це хороші дні щоб налагоджувати стосунки з родиною та рідними, прикрашати свій будинок.

З 30 травня по 12 червня хороший інтелектуальний період для повітряних знаків, особливо для Близнюків. У світі буде більше новин, спілкування, пліток, непогані дні для поверхневого навчання всім людям.

Спочатку травня ще буде діяти піковий період квітня, так що енергії буде багато у всіх і посилення трендів і кульмінацій. Травневі пікові періоди будуть 15 і 29 травня:
– 15 травня. Нове, нові бажання, новий етап. Можливість почати нове. Посилення схильності до накопичень і збагачення. Раджу бути обережніше, паралельно в ці дні буде йти скандальний і агресивний період, можуть бути травми. Сам період непоганий для нових стартів.
– 29 травня. Завершення, кульмінації, усвідомлення, час приймати рішення і завершувати. Багато новин і спілкування в ці дні, розберіться в своїх знаннях і знайомствах. Сприятливий період, багато духовних питань.

Короткі періоди в гороскопі на травень

З 6 по 9 раджу робити дорогі покупки, потрібно бути обережніше з обманом і брехнею, самообманом, щодо ворогів, партнерів, коханих. Велика чутливість і образливість. Романтика і лінь.

З 7 по 10 – багато оптимізму, егоїзму, бажання показати себе. Може бути навіть занадто багато, намагайтеся не роздувати свої проекти і бажання, не давати занадто великих обіцянок.

З 10 по 22 – конфліктний період, поспішність, агресивність, бажання руйнувати і боротися. Бійтеся необдуманих дій і конфліктів, аварій і травм. Зросте екстремізм і бунтарство. Спочатку він помітніший всього буде Овнам і Козерігам до 17 травня, після Тельцям і Водоліям до 22 травня.

З 10 по 14 – час проявити свою силу волі, багато впертості та наполегливості. Хороші дні для само трансформації та оновлення, варто розібратися в собі.

15 травня перший пік.

З 21 по 27 – час відстоювати свої права, свободу, бажання, боротися за своє ім’я і ідеї. Багато енергії і ідей.

З 24 по 28 – ще один несприятливий період для відносин і покупок. Намагайтеся менше вимагати і чекати від інших, багато уразливості і розчарування в ці дні. Не раджу проводити важливі переговори або укладати контракти.

29 травня буде другий пік.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 1 травня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,489