Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


До кінця місяця гороскоп на листопад буде хорошим, буде всього пара складних і швидко плинних періодів в середині місяця, та й ті будуть слабкими і не дуже важливими. В кінці місяця буде сильний напружений період, коли треба бути обережніше. Гороскоп буде більш пристрасним і романтичним, більше оптимістичних і життєрадісних періодів, більше днів удачі і везіння. Місяць дуже хороший для водних знаків, особливо для Скорпіонів. Більшість неприкритих поганих періодів почнуться тільки в кінці листопада.

Що було в минулому гороскопі на жовтень 2017

Короткий огляд гороскопу на минулий місяць, в жовтні пікові періоди були 6 і 19 числа (плюс-мінус пару днів). Обидва напружених, особливо другий.

Якраз під час першого піку, таки сталося (хоч багато і думали, що його не буде) проголошення незалежності в Каталонії. Якраз в цей час йшов негативний період з 20 вересня до 6 жовтня (плюс пару днів), який вказує на швидкі зміни в політиці, бунтарство мас. Але, з 29 жовтня розпочався другий, тепер позитивний період (який вказує на зміцнення, структуризацію бунтарства). І ось, як стало відомо 30 жовтня ті хто очолював і бажав незалежності Каталонії бігли до Бельгії. Хоча 27 жовтня парламент Каталонії таки встиг оголосити про незалежність від Іспанії. АЛЕ! Останнє що хочу додати про минуле, якщо спочатку були великі мітинги за незалежність, то після пікового періоду 6 жовтня вони притихли, дуже значно. І останнє що хочу додати про майбутнє, сприятливий період з 29 жовтня триватиме до 26 листопада. А ось з 25 листопада почнуться погані періоди, особливо один який вказує на підвищену агресивність, запальність, нестримність і бажання руйнувати. Я особисто думаю, що в кінці місяця щось може і відбутися. До того ж в грудні буде період, що вказує на перегляд договорів і домовленостей, так що … подивимося.

Після 6 жовтня все притихло з Північною Кореєю, на мою думку.

І остання новина, 30 жовтня почалися допити Манафорта, судячи з передовиць газет \ журналів і новин, це може покласти початок кінця Трампу. Про Трампа, що у нього буде напружене становище, було мною написано ще в загальному гороскопі на лютий місяць! Тоді було вказано період з серпня по жовтень. Ось так ось… у зірок свій розклад. І що цікаво, в цьому гороскопі на листопад 2017 року співзвучні аспекти, тим що були в кінці лютого. Якщо період звільнення почався зараз, з поправкою на етап 4 листопада (плюс-мінус пару трійку днів), то ймовірно корекція буде в січні-лютому і підсумок, може бути, буде в квітні-травні. Глибше коментувати гороскоп не можу, бо не була розглянута космограмма Трампа.

На жаль, чи на краще, в жовтні особливо поганих вказівок не було і більше в то і коментувати нічого. Гарне якось з новин погано помічається.

З 11 жовтня почався важливий період у всього Зодіаку, для кожного знака Зодіаку, в гороскопі в деяких сферах почалися нові важливі періоди або почнуться, саме «нові», більші (а чи буде воно на краще чи на гірше – залежить від особистих гороскопів), за старими підручниками кажуть, що на краще… Період до листопада 2018 року.

З 15 жовтня більше стало харизми і покращився настрій у повітряних знаків (особливо у Терезів), гармонії, по 8 листопада, до цього це було у земних, а потім буде у водних.

З 17 жовтня більше спілкування та інформації стало у водних знаків (особливо у Скорпіонів) по 6 листопада, до цього було у повітряних, а потім буде у вогненних і на середньострокове час.

З 22 (23) жовтня більше стало енергії і активності у повітряних знаків (особливо у Терезів) і поки це буде залишатися у повітряного Зодіаку до 9 грудня.

Що буде в гороскопі на листопад 2017

Нового глобального в цьому місяці буде мало, місяць більше буде сконцентрований на особистих гороскопах. Місяць хороший і особливо писати нема про що. Займайтеся творчістю, знаходьте нові відносини, робіть дорогі покупку, шукайте нові способи позичання або нових спонсорів – в стосунках і фінансах, матеріальному, місяць стимулює до нового і в цьому приносить успіх.

Продовжиться глобальний тренд, період, який розпочався 29 жовтня і буде до 26 листопада (може бути плюс пару днів), сильно впливає на політику і право, порядок, соціум. Був описаний детально в минулому гороскопі. Період сприятливий, в особистих гороскопах дозволяє зміцнювати і поліпшувати сфери, швидко і надовго.

До 16 листопада особливих несприятливих вказівок немає, початок місяця буде ледачим і творчим. Після 16 буде перший негативний тренд, який вказує на агресію і жорстокість, але він буде перекритий хорошими трендами, а в самому кінці з 28 листопада по 5 грудня вже буде неприкритий негативний період, скандальний, агресивний і руйнівний. Так що небезпечніше за все кінець місяця.

Але позитиву все одно більше, в цьому листопаді буде багато пристрасті, романтики, творчості, багато спілкування і духовного просвітлення для Зодіаку.

З 6 листопада і до 11 січня період новин і навчання для вогненних знаків, багато інформації і поїздок, торгівлі, нових знайомств, ідей, особливо у Стрільців. У грудні буде період повторення і повернення. На рівні суспільства, люди стануть більш ідейними, схильними до навчання і повчання інших, але проблеми будуть виникати при зворотного зв’язку, заперечення чужих ідей.

З 8 листопада по 1 грудня «прийде» харизма і любов, фінансовий успіх і гармонія, може бути лінь і ревнощі (але не погані) для водних знаків, особливо буде помітно це Скорпіонам. Та й земним знакам в сферах відносин і дружби стане краще. Люди стануть більш егоїстичні в стосунках, але все одно позитивні якості будуть переважати, іноді ревнощі – корисні. Більше шансів заробити за допомогою боргів, кредитів або отримати підтримку від спонсорів, оперувати спільними грошима успішно.

23 листопада відбудеться зміна в трендах пов’язаних з нафтою і релігією, творчістю, містифікацією. Період деякого регресу, повернення до старого, затримок та інтровертності в цьому розпочався 17 червня. Я не можу судити про ціну на нафту, пару раз помилки були в минулих гороскопах, але можу сказати що питання пов’язані з видобутком, пошуком і цінами на нафту стануть розвиватися швидше. А про релігію, творчість і містику зовсім вже складно щось судити, теж впевненість в більш швидкому розвитку.

Перший і єдиний глобальний тренд (він буде впливати і на кожен знак Зодіаку, але по-своєму) настане 23 листопада і буде до 14 грудня. Позитивний період, найбільший акцент на духовний світ, віру, релігію, містику, езотерику, питання пов’язані з Богом і релігіями. У матеріальному світі він торкнеться питань нафти і навчання, міжнародних відносин, фінансових ринків (кредитів, іпотек, боргів, ставок), морів і океанів. Тренд абстрактний, складно ясно його витлумачити. Тренд повинен принести експансію і розширення, поліпшення в старому, стимулювати розмити межі, більше інтуїції, вчинків від інтуїції, а не логіки. Якщо тлумачити словами, то, може бути – він розмиє кордони держав або міжнародних законів (та й просто законів) або розширить; експансію в нафтовій сфері – це і зростання ціни або видобутку нафти, кількості нафти; релігія і віра, інтуїція, теж будуть мати більше значення в ці дні – станеться щось важливе пов’язане з вірою; принесе заспокоєння і нові духовні завзяття; новий погляд на містику і езотерику, смерть і дух; може бути будуть важливі події з водою, морем, океанами. Період матиме сильний вплив і сприятливе на Скорпіонів, Риб, Раків, особливо тих, хто народився з кінця першої по середину другої декади.

Піковими періодами в листопаді будуть, які завжди підсилюють існуючі тренди, переводять на новий рівень:
– 4 листопада – перший пік, кульмінаційний, завершальний, що дозволяє розібратися, позитивний пік. Хоча можуть бути несподівані зміни у відносинах і матеріальному, різкі бажання і схильність до необдуманих покупок, бажанням розірвати відносини і в такому дусі, але все одно навіть погане буде на краще. Час обговорити важливі угоди з клієнтами або коханими. Дуже творчий і духовний час, багато віри і оптимізму, особливо у водних знаків. Багато ліні. За фізичну працю або завдання які вимагають рамок краще не братися.
– 18 листопада – другий пік, розпочинаючий, переломний, емоційний, вимагаючий, теж в більшій мірі позитивний. В більшій мірі, тому що буде агресивність і жорстокість, потрібно це контролювати. Але він теж творчий і романтичний, слухайте свою інтуїцію щодо відносин, так і матеріальний успіх (за рахунок інших) теж може мати місце.

А тепер по днях і періодами детально

З 2 по 6 число – багато ліні і творчості, духовного, інтуїтивного. Слухайте свою інтуїцію, вірте в краще і воно може збутися. Намагайтеся братися за масштабне, але яке не потребує рамок і обмежень. Час для творчих людей і артистів, духовних і містиків.

З 3 по 6 листопада – період швидких, кардинальних, вчинків у відносинах і фінансах. Можете робити несподівані покупки або знаходити нові зв’язки, втрачати гроші або відносини. Інші, паралельні, вказівки вказують що все буде добре. Так що вирішуйте самі.

4 листопада – перший пік.

З 12 по 15 листопада – (може навіть з 8 \ 10 по 18) дуже гарний час, успішний, стимулюючий до нового, що дає нові можливості, бажання експансії. Особливо це буде помітно в стосунках (любов, шлюбні, ділові), фінансах (борги і прохання про допомогу), творчості (без коментаря), пошуку справедливості (суди, ворожнеча, пошук компромісів). Найбільший вплив у новому, час для нового. Але і існуюче покращитися має.

З 13 по 16 листопада – втрати документів, схильність до спотворення інформації, обману, бажання нав’язувати свої ідеї і ухилятися від чужих. Обережніше в поїздках, оформленні документів, спілкуванні і торгівлі.

З 15 по 18 листопада – ще один сприятливий період для відносин і матеріального. Період романтики, він ще більш творчий, але і ліні буде більше. Слухайте свою інтуїцію в ці дні в матеріальних питаннях і відносинах. Духовний період.

З 16 по 23 листопада – перший помітний негативний період. Скандали, жорстокість, грубість, кардинальні перепади фізичного і психологічного стану, від агресії до пасивності. Бійтеся конфліктних ситуацій. Поганий час, всьому Зодіаку, для операцій (хірургічних). Будь-яке позбавлення буде конфліктним і занадто грубим, так що прибирати і розривати що-небудь і де-небудь не варто.

18 листопада – другий пік.

24 по 28 – 2 дня, може навіть 3, але дуже активні для всього інтелектуального, несподіваних і нестандартних рішень і інформації.

З 26 листопада по 9 грудня – період, який більше буде залежати від особистого гороскопа (буде він хорошим чи поганим для людини). Період стриманості в мисленні або косності, структурування і контролю інформації або обмеження і стиснення, період зібраних поїздок або обмеження в поїздках. Ось ці крайнощі, від дисципліна-обмеження, косність-надійність – це все буде простежуватися в особистих гороскопах, чи буде легко або складно навчатися в ці дні, спілкуватися, купувати і продавати, подорожувати, оформляти документи і вести переговори. Не можу сказати, хороший він чи поганий. Можу лише порадити бути серйозніше з цими питаннями, відповідальніше, бути чемними і не ставити себе вище інших, обережніше бути з вимогами, не поспішати (швидко документи оформляти або купівлі \ продажу).

З 28 листопада по 5 грудня – буде той самий злощасний період, який мені не подобається. Період кардинальної агресивності, поспішності, руйнування, скандалів. Небезпека травм, операції теж не робіть в ці дні. Питання, в яких можуть бути скандали краще перенести на більш пізній термін (після 10 числа). Але, якщо Ви борець, любите побитися і поскандалити, любите порушувати порядок або ламати підвалини, а може просто хочете щось остаточно зруйнувати – тоді цей період для Вас сприятливий :).

Ну от і все.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 31 жовтня 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,407