Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


І вдарить буря, а може і дві. Перша буде в самому початку місяця, 10 числа (як зазвичай плюс мінус пару днів) – це буде неждана буря, багато енергії, багато несподіваних кульмінацій. Друга, буря, буде в кінці місяця з 20 (24) за 2 березня – цей період буде більш жорстоким, деспотичним. І весь місяць, починаючи з 4 лютого по 17 березня, «фоном» буде період з крайності в крайність, маса енергії і бажань (особливо на внутрішньому рівні). Це буде повторення періоду, який був з 13 грудня по 23 січня, періоду масштабних змін, трансформацій, бунтарства, прагнень. Лютий буде місяцем, що приносить масштабні і несподівані події, найчастіше пов’язані із завершенням і політикою, переходом. Знову буде шалене прискорення, яке може повернути назад старі теми, та й принести нові або застопорити існуючі (на особистому рівні, у кожного знака Зодіаку – своя сфера).

Що було в минулому гороскопі на січень 2017

Я буду порівнювати з глобальним, все ж загальні гороскопи краще говорять про глобальне. І, ймовірно, так буде і надалі. Не хочу орієнтуватися на приватне в загальних гороскопах. А ще я вирішила прибрати з загальних гороскопів для Зодіаку періоди менше 3х днів, якщо вони не дійсно важливі.

Я обіцяла ще в грудні початок затримок, проволочок, неуспішних переговорів і інших бюрократичних питань по 8 січня. Не радила починати нічого нового пов’язаного з договорами, тому що результату не буде, або він буде після і з затриманням та менш результативний. Говорила про перегляд договорів. І що з цього вийшло? Були переговори по Сирії, безуспішні. І з урахуванням часу, коли вони почалися, результати будуть ой не скоро, як мінімум до квітня. Але і в квітні буде інший «зоряний аспект», який говорить про те, що прийняті закони \ укладені домовленості (зведення правил) не працюватимуть. Так що, поки роблю ставку до квітня. Якщо приймуть угоду в квітні, то вона просто не буде працювати, але до квітня навряд чи про щось працююче домовляться, те що принесе результати.

З 28 січня по 10 березня – зросте конфліктність, агресивність. Подивимося, період тільки почався. Більше енергії було у водних знаків, тепер буде у вогненних.

З 13 грудня 23 січня я обіцяла масу енергії і деяким знакам безсоння. Це був дах-зносячий період, багато несподіваних і масштабних змін, швидкого розвитку подій. Знаєте, почитайте мої гороскопи на грудень і січень, просто повторювати не хочу. А особливо це все помітно на міжнародному рівні, законів, філософії, революції. І ось, Трамп з такими темпами… Схоже зробить все, що обіцяв до 17 березня. Тоді, з 13 по 23, період перекривався хорошим «аспектом», який структурував, направляв, стримував. А ось з 4 лютого по 17 березня буде його повторення, яке після 7 лютого вже нічим перекриватися не буде. Ось тепер буде весело.

Пікові період в січні були 12 і 28 січня, плюс мінус пару днів. Перший піковий період був емоційним і складним. Другий обіцяв бути позитивним.

Ось начебто і все.

Що буде в гороскопі на лютий 2017

Почну з самого важливого. Хто хотів відпочити, відпочивайте до 4 лютого. Тому що з 4 лютого по 17 березня, буде повторення періоду, який був з 13 грудня по 23 січня (перечитайте, весь цей гороскоп про цей період…), тільки в цей раз будуть деякі зміни. По-перше, він нічим перекриватися не буде, а значить ще більше несподіванки і складності щось контролювати, більше енергії яку не можна буде спрямувати – намагайтеся фокусуватися. На міжнародному рівні – зміни в політиці, праві, релігії, філософії, міжнародних відносинах, торгівлі. Зміни кардинальні, ймовірно пов’язані з чимось старим або повертають до старого. Перегляди договорів, законів, повернення до старих питань. Не думаю, що будуть революції або імпічменти (багато говорять про Трампа), якщо і будуть то пізніше (серпень-вересень-жовтень), а зараз можуть бути революції пов’язані зі старим. Погано те, що місяць обіцяє бути дуже агресивним, з піком з 20 чисел по 2 (5) березня … Саме в кінці можуть бути великі конфлікти.

Більше енергії буде у вогненних знаків, навіть занадто багато. Особливо у Овнів, бережіть свої нерви. Контролюйте агресію і бажання, намагайтеся хоча б.

Та й більше привабливості і сексуальності буде у вогненних знаків, особливо у Овнів, ще не настав квітень, а зірки вже роздають Вам козирі. Дійте.

Гарний час вчитися для повітряних знаків до 7 лютого – земним знакам (особливо Козерігам), а з 7 по 26 лютого – повітряним (особливо Водоліям).

З 6 лютого настане піврічний період, до 10 червня, пов’язаний з переглядом \ поверненням до старого \ затримок \ переоцінки \ ітровертность (скритність) в питаннях що стосуються міжнародних договорів, релігії, духовних питань, права (не закон (порядку), а права як філософії , розуміння суті), навчання та світогляду, поглядів на життя. Результати будуть більш довгостроковими, нові початки будуть менш результативними або з запізнілими результатами, а може і відкладеними. Довгий період, будуть піки, перший пік якраз до 17 березня. Сильний вплив на міжнародному рівні, релігійному. А на рівні обивателів – будуть порушені сфери \ питання: судових справ, обережніше з вищою освітою, публіцистикою, поїздками за кордон і іноземцями, релігія і філософія – буде все те саме, переоцінка, затримки… Постарайтеся не починати нічого нового, якщо почнете – будьте стриманішими , не чекайте швидких результатів. Є вказівки на те, що можна повернутися до старих питань в цих сферах і завершити їх, або ж результати для старого настануть самі. Ну і звичайно, на обивательському рівні, для кожного знака Зодіаку будуть порушені «їх» сфери, про це детальніше в їх гороскопах.

Детальніше за періодами.

Ще з січня по 3 лютого – несподівані ідеї, стрімке мислення. А з 1 по 4 – обережніше в спілкуванні, щоб не бовкни зайвого, не женіться за масштабним щодо інтелектуального та інформації! Краще менше.

Перший піковий період – 10 лютого, плюс мінус пару днів. Кульмінації і несподіванки. Дуже енергійний і результативний час! Навіть не знаю, що він з собою принесе, але запам’ятається надовго, масштабні і несподівані результати, для кожного знака в своєму. Занадто награні дні. Переоцінка міжнародних договорів, релігії, законів, повернення до старих питань. Посилення всіх трендів.

Місяць і так конфліктний, але особливо конфліктним і навіть руйнівно і жорстоким, він стане після 20 лютого по 2 (може довше) березня.

Спочатку з 20 по 25 лютого – більше жорстокості, можуть бути фізичні каліцтва. Хірургічні процедури відкладіть на березень. Будь-який тиск в ці дні буде викликати відповідну реакцію. За 24 число може бути відчуття «скутості» енергії. Не раджу навантаження в ці дні.

З 21 по 23 лютого – успішний час для переговорів, поїздок, навчання, особливо «повернення» до старого.

А ось з 24 лютого по 2 березня (може плюс 2 дні) – величезний прилив сил і енергії. Багато що з цього буде направлено всередину, на зразок духовного зростання або куражу. Але при всьому цьому, енергія неконтрольована, точніше складно спрямовується. На міжнародному рівні – конфлікти посиляться. Більше злості та агресії на особистому рівні, масштабів, нетерпіння і напористості. Знову, фізичні навантаження можуть принести шкоду. Не беріться за багато, але можете братися за складне. Бійтеся травм і скандалів, аварій. Фанатизм буде безконтрольний. Революцій може і не бути, але масових страйків агресивних, ймовірність зросте значно. Можуть бути й інші прояви фанатизму.

26 лютого, плюс мінус пару днів, другий піковий період. Знову посилення всіх трендів. Бійтеся агресії і травм. З хорошого, цей період буде переломним в лютому і принесе нові тренди. Але потрібно бути обережніше під час піку.

З 26 лютого по 14 березня – більше інтелектуальної активності і спілкування у водних знаків, особливо у Риб.

З 28 лютого по 4 березня – буде період, що дозволяє добре відпочити, але краще направте свої сили на творчість (хто чим захоплюється) або духовну сферу. Можна буде знайти затишок, спокій в цих сферах (творчості і духовному). Відмінний час для людей мистецтва. Бійтеся наркотиків і отруєнь. Через поганий період 24-2 березня, тримайте під контролем свій фанатизм.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 30 січня 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,177