Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для Зодіаку на березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Перша половина загального гороскопу на березень буде все так само орієнтована на особистий рівень, як було в лютому і почалося з січня. Починаючи з другої половини березня, почнуть виникати скандали на особистому і соціальному рівні, а вже в третій половині місяця буде період чреватий серйозними скандалами на рівні соціуму, агресії, тиску, руйнування і конфліктів пов’язаних з владою, так і на особистому рівні цей період дасть скандали з керівництвом або бажання руйнувати структури. У цьому місяці буде три пікових періоду, так що місяць можна вважати насиченим, мінливим і результативним. Постарайтеся всі переговори і покупки зробити в першій половині березня, у другій буде багато негативу. А нові завдання, проекти, поїздки, навчання, переговори, роботу з документами завершити або почати до 23 числа, потім не раджу починати нове. Перша декада – добра, друга – середня, третя – небезпечна. Все складне краще зробити до першої половини місяця (позитивний і енергійний період). З середини місяця краще бути стриманіше і обережніше (негативна активність або занепад сил).

Що було в минулому гороскопі на лютий 2018

Коротко, про те, що було в лютому. У лютому багато було особистих вказівок, хоча деякі спрацювали і на рівні соціуму, як я вважаю. Я перерахую лише соціально значущі вказівки.

5 (6) лютого був обвал індексів в США, перший обвал за довгий період і один з найбільших за останнє 10ття а потім і біржі інших країн трохи поштормило. А через кілька днів був ще один обвал. До кінця місяця все відновилося. Але все ж, в гороскопі на місяць, я повідомляла про два періодах з 3 по 6 і з 9 по 13, коли буде все роздуто, масштабно, перебільшено, необхідно бути стриманішою у покупках і інвестиціях, а коротко кажучи – поганий період для бізнесу. Біткоіни так само почав падати в ці дні і все ще падає… Подивимось що буде з економікою в літку і весною, можливо це цикл лунації.

Ще 6 лютого був запуску Falcon Heavy, подія важлива для людства і космонавтики. Коментувати я її не можу. Я рада.

Починаючи з 14 лютого по 1 березня – період конфліктів, агресивності, на особистому і соціальному рівні. Спочатку більше на соціальному рівні з 14 по 21, а потім з 22 по 1 березня на особистому і соціальному. Тут Вам і розстріл віруючих в російській церкві (наскільки я знаю перший за історію незалежної Росії), перестрілка в школі США, загострення конфліктів в Сирії.

Піковими періодами в лютому були 1 лютого (1 січня) для, 15 лютого, 2 березня (все ж торкнеться останні дні лютого).

Що буде в березні 2018

Насичений місяць, 3 пікових періоди, багато особистих трендів, які будуть стосуватися помітних сфер життя – відносин і фінансів, новий сильний період, який «включає» агресивність і владність в останній декаді, можливого занепаду сил або перенапруги. Всі ділові активності, покупки або інвестиції, поїздки і переговори краще провести в перших дві декади, але обережніше в перші дні березня. В кінці місяця «повернеться» сприятливий трансформируючий період, тепер уже впливає більше на внутрішньому рівні, ніж на зовнішньому.

З 18 лютого по 6 березня був період інтелектуальної активності у водних знаків, особливо у Риб. У суспільстві було більше інформаційної заплутаності, містики, духовного. Можливо були проблеми з документами, розумінням і передачею інформації. Але все ж, період був хороший для духовного і творчого зростання, навчання, творчості, усвідомлення таємниць буття, пліток, секретів. Вдалий період для політиків, духовенства, наставників, всіх хто займається плітками і таємницями. З 7 березня і по 14 травня інтелектуальний період для вогненних знаків, особливо для Овнів, більше можливості вивчити нове в березні і починаючи з середини квітня, нових знайомств і новин. У суспільстві в цей час буде схильність до вивчення нового, вихваляння своїми знаннями, бажання диктувати свої знання, трохи складніше буде знаходити компроміси в переговорах, навчанні, будь-якої інформації, але простіше буде диктувати свої бажання і схильність до скандалів. Вдалий період для першопрохідців, тих хто потребують оригінальних ідеях, мало терплячості, але багато розумової активності, полеміки.

З 11 лютого по 7 березня був період акценту на відносинах і фінансах у водних знаках, харизми, особливо у Риб, більше важливих подій \ мрій \ бажань або інших новин, які впливали на серйозні відносини і фінансові питання. Період на рівні суспільства був більш романтичним, мрійливим, схильним до інтриг і милосердя. З 7 по 31 березня більше акценту на відносинах і фінансах у вогненних знаків, особливо у Овнів, харизма, бажання сподобатися, активність в розтраті грошей і заробітках, напористість у відносинах. На рівні суспільства, в цілому, будуть подібні тренди. Зросте схильність витрачати гроші, здійснювати покупки за бажанням. Зросте схильність показати себе, бажання бути помітними. Зросте бажання любові, бути коханими, активний бій за свою любов, що може бути виражено як напористість до об’єктів любові або дратівливості. Зросте скандальність, вимогливість, егоїзм у відносинах і любові, особливо скандальність з ворогами і кривдниками. У березні, з середини березня, буде пара неприємних періодів для відносин і фінансів, коли потрібно бути обережніше або бути готовими ламати існуюче. А з 31 березня по 24 квітня період акценту на відносинах і фінансах у земних знаків, особливо у Тельців, більше харизми для знаків землі, успішності в матеріальних питаннях. Для соціуму цей період буде більш сприятливий, ніж з 7-31, особливо в матеріальних питаннях, вдалий час для інвестування, накопичень, здійснення дорогих покупок. У відносинах люди стануть трохи повільніше і стриманіше, можуть бути більше прагматичними і цинічними, час укладати ділові угоди і розвивати матеріальні питання, фінансові. Більше гармонії у відносинах, як мінімум просто спокою і не бажання скандалити через дрібниці.

З 27 січня по 18 березня більше енергії у вогненних знаків, особливо Стрільців, більше наполегливості, сексуальності, активності, фізичних сил, бажання відстоювати свої бажання. У соціумі це період відстоювання своїх ідей, битв за свою віру, схильності повчати інших, період триває вже давно і був описаний в попередніх 2х гороскопах на місяць. З 18 березня до 16 травня буде більше енергії у земних Знаків, особливо у Козерігів, займайтеся своїм фізичним станом, цілями, бажаннями. У соціумі цей час буде помітно на політичному і державному рівні. Бажанням досягнень, кар’єри, поваги. На жаль, протягом цього тренда (періоду) буде пару складних періодів, що вказують на скандали і агресію, руйнування і деструктуризація, бажання порушувати сформований порядок, а з іншого боку бажання утримати свою владу і посилити. Перший конфліктний період буде вже в березні місяці, з 21 числа по 7 квітня (два періоди).

З 9 березня по 10 липня буде період повернення та переоцінки в віруваннях, духовному світі, сексуальності, ідеях, планах на майбутнє і бажаннях, кредитах і боргах. Період торкне досить абстрактні сфери, крім сексу і боргових питань. Нове в цих сферах буде розвиватися довше, не раджу починати нові проекти пов’язані з цим. Переоціните свої ідеї та ідеали, прагнення, ймовірно повернетесь до старого. Найсильніше період буде помітний для Скорпіонів, Стрільців і Риб. Для інших знаків він буде фоновим. На рівні суспільства, ймовірно, буде повернення до старого і переоцінка того що вже сталося. Як приклад, пам’ятайте, восени в світі було багато сексуальних скандалів? Я думаю, зараз буде повернення до них і переоцінка їх, може бути з’являться нові дані або більш чітке розуміння існуючих обставин. Теж може бути і з фінансами, релігією, ідеями.

З 21 березня по 2 травня буде повторення сприятливого періоду, який був з 31 грудня по 10 лютого (плюс 5 \ 10 днів), який я описувала в загальному гороскопі на грудень, січень і лютий. Детально читайте в тих гороскопах, тільки тепер період, буде більш «повертаючий» старе. Найсильніше він вплине на Скорпіонів і Козерігів, Стрільців і Риб – це час зростання для Вас, ймовірно внутрішнього, духовного і повернення старого. У соціумі період вплине і ймовірно поверне старе, переоціне, на духовенство і віру, ідеї та ідеали, державні структури і владу, сексуальність і психологію, міжнародні відносини і торгівлю. Для інших знаків Зодіаку цей час буде не настільки помітний, але все одно людям варто зайнятися своїм духовним світом, психологічним станом, переоцінити свої цілі і бажання, питання боргів і кредитів (спадщини, аліментів, всіляких виплат які стосуються витрат і боргів), сексуальність, віру і езотерику. Можна навіть спробувати попрацювати над своєю репутацією і домінуванням, владою. Найкраще і найпростіше буде відродити старе і розібратися в старому, але не новому.

З 21 березня по 7 квітня буде йти конфліктний період, пік буде 31 березня, точніше це буде два спільних тренда, але обидва вказують на конфлікти і агресивність. Намагайтеся бути обережніше в ці дні, скоріш за все скандали з керівництвом і батьками, тими хто контролює і керує Вами, бажання бунтувати і руйнувати \ порушувати правила. Варто берегти здоров’я в ці дні, особливо сердечникам.

З 23 березня по 15 квітня не раджу починати нове навчання, читання книг, нові угоди або укладати договори, відрядження, знайомства, здійснення покупок необхідних для Вашої роботи (виконання зобов’язань, наприклад, інструментів і техніки) і навчання (книг і навіть комп’ютерів), електронної техніки в цілому (від телефонів до комп’ютерів та інших простіших гаджетів). Будуть затримки з реалізацією завдань, бюрократією, оформленням документів. Можуть бути і втрати або неточність в інформації і документах, бережіть свої дані і будьте уважніше з будь-якою інформацією і документацією. Це гарний час для концентрації на існуючих документах і завданнях, будь-якої інформації та навчання, більш глибокого розуміння, перенавчання, аналізу, завершення старих проектів і навчання. Варто сконцентруватися на здоров’ї, хронічних захворюваннях. Повернуться старі знайомі або дадуть про себе знати, завдання та проекти, клієнти, виникне необхідність переробити або поліпшити. У деяких випадках, залежить від особистих гороскопів, цей період може навпаки дати більш швидкий і новий розвиток в навчанні, спілкуванні, роботі та здоров’я, а не затримувати нове або повертати старе.

3 пікових періоду в березні – 2, 17 і 31 числа, перше два піки дуже індивідуальні і нейтральні, а останній дуже соціальний і агресивний (негативний). Перший з них уже був описаний в гороскопі на лютий (так як він торкався останні дні лютого), а останній торкнеться перші дні гороскопу на квітень:
– 2 березня, але помітний він стане ще наприкінці лютого, період з акцентом на певних сферах. Період кульмінаційний, завершальний, час усвідомлення. Він посилить існуючі тренди, сприятливий для творчості і любові, відносин, благодійності, допомоги іншим. Гарний час приділити увагу здоров’ю і духовному світу, звичкам, комплексам, секретам і життєвій суєті (завданням щоденним і обов’язків на роботі). На рівні суспільства буде акцент на важливі новини пов’язаних з політикою і ймовірно скандальних або скандалів, переговорів, обіцянок, угод.
– 17 березня, пік нейтральний і приносить нове, посилить всі тренди і хороший для творчості і спілкування, бізнесу. Цей пік хороший для початку нового, для кожного знака в своїй сфері, але можуть бути і просто новини чи якісь зміни. Багато творчості в ці дні, мрій, духовного, посилиться схильність до допомоги іншим. Хороші дні для відпочинку, духовних пошуків.
– 31 березня, пік негативний, завершальний і кульмінаційний. Зросте агресивність і конфліктність, пов’язані з владою і контролем, домінуванням і порушеннями. Поганий період для скандалів, вони можуть принести остаточне «руйнування» в порушених питаннях. Небезпека травм і проблем зі здоров’ям.

Короткі періоди в гороскопі на березень

2 березня – перший пік, посилення всіх трендів протягом 3 \ 4 днів, завершення і кульмінації, усвідомлення.

До 3 березня тривають періоди, які сприятливі для особистих відносин і дорогих покупок, але не сприятливі для ділового співробітництва та навчання.

З 2 по 9 березня – гарний час для переговорів і спілкування, укладення угод, заробітку грошей, здійснення покупок і продажів. Дуже хороші дні для особистих відносин, для спілкування з коханими. Непоганий час для інтелектуальної творчості та навчання.

З 3 по 7 березня – гарний час для відпочинку, духовного і фізичного. Хоча в цей період і буде паралельний, що період вказує на успіх в справах, але лінь про себе може дати знати. Це сприятливі дні для духовного зростання, мрій, фантазій. Якщо є можливість або необхідність, то відпочивати найкраще до 7 березня, максимум до 9, після необхідно бути серйозніше і більш організована в справах з 10 по 15.

З 8 по 15 число – великий приплив сил, особливо фізичних, напористості, багато активності і швидкості в реалізації бажань і проектів. Період сприятливий, щоб проявити наполегливість і швидко реалізовувати завдання. «Прискориться» сексуальність. Особливо для Стрільців і Овнів, менше для Водоліїв і Левів.

З 10 по 13 – намагайтеся бути серйозніше зі здоров’ям, знаннями, завданнями, клієнтами та співробітниками, інформацією і відрядженнями. Потрібно бути стриманіше, відповідальніше, не розчаровуватися при невдачах. Напружений період, песимістичний в спілкуванні і бізнесі (до 15 березня), навчанні, справах.

З 12 по 15 – потрібно бути стриманіше і серйозніше в бажаннях, матеріальних і фінансових питаннях. Не раджу багато витрачати і вимагати, просити. Намагайтеся бути серйозніше в особистих відносинах.

З 12 по 16 березня – більше вітальності, оптимізму, сприятливий період. Хороші дні щоб зайнятися психологією, релігією, сильна інтуїція в ці дні і можливі прозріння. Особливо для Скорпіонів і Риб, Раків, в меншій мірі для Стрільців і Левів.

17 березня буде другий пік, плюс-мінус 4 \ 5 днів, посилить всі тренди, принесе нове і час починати нове.

З 17 по 22 – ще один сприятливий період для здійснення покупок, оформлення документів, укладення угод, переговорів. Гарний час для спілкування з партнерами. Багато інформації.

З 21 по 29 березня – можливо навіть до 1 квітня (так як 31 буде пік) перший конфліктний період, агресія, егоїзм, конфлікти, скандали, бажання показати себе і не звертати увагу на інших, бажання домінувати. Можливі бійки, аварії, травми, перенапруження психологічне і фізичне. Цей перший період буде більше помітний на особистому рівні, а не суспільства. Особливо він буде помітний Овнам і Козерігам, в меншій мірі Терезам, Ракам, Скорпіонам.

З 22 по 26 – період сексуальний і емоційний, багато пристрасті і ревнощів, бажання володіти улюбленими людьми, панувати над ними. Період напружений, можуть бути скандали з коханими, зростуть ревнощі і образливість, можливість зрад. Для ділових переговорів період негативний, схильність тиснути і вимагати, егоїзм. Можуть бути фінансові та матеріальні втрати.

З 27 по 31 – намагайтеся не поспішати з покупками і продажами, укладенням угод, не поспішати розривати стосунки з коханими або діловими партнерами. Період нейтральний, все залежить від особистих гороскопів і обставин. З іншого боку, в ці дні, теж, буде багато пристрасті, уразливості, поспішних бажань, можливості раптово закохатися або розлюбити, завести зв’язки або розірвати. Можна раптово отримати можливість купити бажане або заробити, але постарайтеся все ж обмірковувати все, тому що так само можна по-дурному і втратити заробіток або зробити марну покупку.

З 28 березня по 1 квітня – період занепаду вітальності, схильності до розчарувань. Період конфліктів з авторитетами, бажання домінувати. Погані дні для ділової активності і фізичної. Бережіть серце, нерви, кістки. Він може бути довше з 27 по 2 число.

З 30 березня по 7 квітня – ще один період агресивності і конфліктів, руйнувань і агресії, але в цей раз більш соціальний, помітний на рівні суспільства. Знову конфлікти через владу, бажання домінувати і контролювати, вимагати. На особистому рівні ці дні погані для укладення угод і збереження умов, у людей буде схильність порушувати будь-які правила і домовленості. Може бути і занепад сил і гіперкомпенсація, яка зміниться занепадом.

31 березня – третій пік, кульмінаційний і завершальний, підсилює всі тренди. Напружений.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 27 лютого 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,433