Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для Зодіаку на квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Загальний гороскоп на квітень буде вже більш соціально орієнтований, більше подій в суспільстві, чим в минулі два місяці, хоча вже в березні бували важливі соціальні тренди. У квітні важливих соціальних трендів буде більше. Початок квітня, як і кінець березня, будуть важкими, а потім буде чреда, що змінюють один-одного хороших і поганих трендів. У цьому місяці буде багато трендів, пікові періоди будуть прискорювати і несподіваний (перший), стабілізуючими (другий). Найкраще буде період з 8 по 14 число, найбільш сприятливий для Зодіаку багато в чому. У цьому місяці буде багато періодів ліні і повернення, затримок, так що місяць буде відчуватися як довгий, а не швидко плинний.

Що було в минулому гороскопі на березень 2018

Коротко про те, що було в минулому місяці, важливого.

Є три «події», у яких я не можу «знайти» «початок».
– перша «подія», це отруєння колишнього розвідника Скрипаля в Англії, весь місяць про це багато говорили, писали. Весь місяць були якісь рухи міжнародні, заяви, оголошення, рішення. Пік скандалу, з висилкою дипломатів Англією, випав якраз на пік 16 березня.
– друга подія – витік даних Фейсбук, витік стався давно, але ясність про його вплив стала доступна суспільству лише зараз. Найголосніше скандал вибухнув в 20 числах березня, коли почалися конфліктні періоди, та й з Скрипаль, теж, скандал посилився в 20 числах.
– третя подія – ринки \ індекси на міжнародних біржах падають, про це вже не так сильно кажуть, як було в лютому, але все ж… Ще в гороскопі на рік, я писала, що ймовірно буде нова фінансова криза\струс з травня місяця, зараз схоже все тільки починається.

9 березня, плюс-мінус пару днів, Трамп домовився з лідером північній Кореї про переговори, точніше не зовсім вже домовився, але почали обговорювати зустріч в квітні-травні. Це пом’якшення конфлікту і це радує, як раз перша половина березня була сприятливою. На жаль, в квітні і травні немає хороших «плідних» вказівок на вдалі переговори.

11 березня Парламент Китаю дозволив Сі Цзіньпіну правити довічно. Не можу ніяк прокоментувати, але подія знакова.

18 березня, перемога Путіна у виборах, в першому турі. Як я і писала про це в гороскопі на рік. Після перемоги все було спокійно, про що я теж писала, що все буде тихо і конфліктні періоди будуть потім.

Ще в річному гороскопі і загальному гороскопі на місяць березня, я писала, що в кінці березня почнуться конфлікти, мітинги, жорстокі періоди, аварії. І ось…

22 березня. У Франції хвиля протестів. А в Україні арешт колишньої військової, героя України, яка планувала державний переворот.

23 березня – захоплення заручників у Франції.

25 березня, і як я розумію пожежа тривала до 26 числа, трагедія в Росії, багато загиблих дітей і людей.

26/27 – початок мітингів в Каталонії і в Росії.

Ну що ж, сьогодні 29 березня, пік останній буде 31 березня і напружені, конфліктні і агресивні періоди тривають … Поки все добре спрацьовує, як в річному гороскопі.

Що буде важливого в гороскопі на квітень 2018

Буде багато різного, чорні смуги будуть змінюватися білими, білі чорними, а будуть і по дві поспіль. Місяць насичений, багато трендів і піків, останній пік березень буде відчуватися і в квітні, плюс в самому квітні буде 2 пікових періоду. Але при всій цій насиченості, місяць буде відчуватися «довгим» \ «млявим» \ «тривалим», будуть повернення і затримки в багатьох сферах. У березні почалося пару «фонових» довгострокових періодів, пов’язаних із затримками і поверненням до старого або стримування, інтровертності і більше схильність до планування і мріяння, а не реалізації.

Місяць почнеться напружено, особливо в спілкуванні і справах, соціумі, перших 6 днів квітня будуть небезпечними і скандальними. З 6 по 16 (19) квітня буде більше сприятливих трендів, особливо на особистому рівні. В середині місяця, в гороскопі будуть непрогнозовані періоди, несподівані, зміни, прискорення, нове. В кінці місяця, після 22-23 (може навіть з 17 числа), знову, почнуться напружені періоди, здебільшого орієнтовні на суспільство.

Початок нового, що стосується: ділових питань, дорогих покупок, укладання угод і оформлення документів, придбання обладнання та техніки, нового навчання, краще відкласти до 15 квітня, період почався ще 23 березня. В цей час, 23-15, можна повернутися до старого. Початок місяця буде конфліктним, не відповідає для серйозних переговорів, як і кінець з 23 по 28 квітня. Бережіть здоров’я і інформацію, зв’язки і репутацію.

У гороскопі на березень почалося багато періодів, які триватимуть в квітні і наступних місяцях. Найважливіші будуть повторені, детальніше читайте в гороскопі на березень.

З 6 березня по 13 (14) травня багато інтелектуальної енергії для вогненних знаків, особливо у Овнів. У суспільстві значно більшу схильність до словесних перепалок і бажання довести своє. Період детально описаний в загальному гороскопі на минулий місяць.

З 9 березня по 10 липня, фоновий (не особливо помітний) період, повернення до старого в бажаннях, вірі, секс, політиці та міжнародних відносинах. Затримці в розвитку нового, перегляд старого. Період помітний для Скорпіонів, Стрільців і Риб, але про це детально в гороскопах на березень.

З 18 березня більше фізичних сил у земних знаків, особливо у Козерігів. У суспільстві значно більшу схильність до цілеспрямованого руху до своїх цілей і бажань, завзятості, активність на політичному та соціальному рівні, державному, схильність до скандалів. Деталі в гороскопі на березень, період важливий, по 16 травня.

З 31 березня по 24 квітня більше харизми і привабливості у земних знаків, особливо у Тельців. У суспільстві значно більше схильність і зацікавленості до матеріальних питань, накопичень, фінансів, покупкам, володіння, інвестицій, на нематеріальному рівні, в ці дні з 31-24 більшу схильність до ліні, гармонії у відносинах (але і цинічності з прагматизмом). Детально, знову, в минулому гороскопі. А ось з 24 квітня по 19 травня більше харизми у повітряних знаків, особливо у Близнюків. У суспільстві стане більше зацікавленості в зв’язках, більше буде поверхневих переговорів, схильності до нових знайомств, скороминущих і по цікавості відносин, поверхневих переговорів і торгівлі.

Сприятливий період і масштабний для переоцінки і повернення, змін старого, в політиці, духовенство, релігії, міжнародних відносинах, суспільстві. Період трансформації, усунення, поновлення, змін. Він йде вже 2й раз, з 21 березня по 2 травня, був з 31 грудня по 10 лютого і буде ще раз в цьому році. Цього разу буде повернення старого, переосмислення, гарний час розібратися, оновити або позбутися. Найкраще цей період для Скорпіонів, Козерігів і Риб.

У квітні періоди хороші і погані будуть чергуватися, але краще за все буде період з 8 по 14 квітня (при максимумі з 7 по 19 число). Це буде період ліні, мріяння, творчості, знайти примирення і заспокоєння, по більшій мірі він творчий. Але якщо побороти лінь, то можна зайнятися вдало справами, провести переговори та укласти угоди, ймовірно навіть зробити покупки. Складне і конфліктне плануйте на ці дні, пов’язане з переговорами, фінансами, матеріальними питаннями, творчістю. Найголовніше це перемогти лінь, а може є сенс відпочити, все ж початок і кінець квітня і середина травня будуть складними.

З 18 квітня по 6 вересня буде фоновий період, найбільш помітний лише для Козерігів. Період затримок в державних і правових питаннях, переоцінки влади – це на рівні суспільства, ймовірне посилення тоталітаризму і контролю. На особистому рівні, краще не укладати важливі договори в ці дні, починати новий бізнес або кар’єру, братися за нові досягнення і цілі, вступати в шлюб за розрахунком. Повернення старих правових питань, цілей, кар’єрних питань, контролю, переоцінка всього цього. Період фоновий, помітний не всім. Але це гарний час навчитися дисципліні, зібраності, порядку і організованості.

З 22 квітня по 1 жовтня будете ще менш помітний фоновий період, помітніш за все Скорпіонам і Козерігам. На рівні суспільства, він посилить і поверне або сконцентрує, акцент на владу, схильність до домінування, змін всередині (прихованим, таємним, глибоким), вплив на політику і криміналітет, психологію, масові заходи. На особистому рівні він не буде помітний для всього Зодіаку, а лише для деяких особистостей в персональних гороскопах і трохи більше помітний для всіх Скорпіонів і Козерігів (про це буде написано в їх гороскопах на квітень).

Квітень розпочнеться з пікового періоду, який був 31 березня, так що на самому початку місяця буде посилення всіх трендів і кульмінації, початок квітня буде агресивним і складним, необхідно бути обережніше. У квітні буде 2 піки:
– перший пік – 16 квітня – посилить всі тренди, принесе нове, нові можливості і бажання, час починати нове. Пік відносно сприятливий, але дуже непрогнозований, раптові зміни, несподівані новини і бажання, швидкі старти, прискорення всього. Ймовірна агресія, бажання свободи, бунтарство.
– другий пік – 30 квітня – посилить всі тренди, принесе кульмінації, час усвідомлювати, розбиратися, завершувати і приймати рішення. Другий пік принесе стабільність, можливість зміцнити, буде бажання домінувати і панувати. Посилить емоційність, прагматизм, бажання володіти і контролювати. На особистому рівні період сприятливий, на рівні суспільства конфліктний.

Короткі періоди в гороскопі на квітень

Місяць почнеться з періодів, які розпочалися в березні, до 7 числа буде підвищена конфліктність, схильність до скандалів, небезпека травм.

З 1 по 3 – більше новин, розмов, переговорів, період сприятливий для цього, щоб показати свої знання і контакти, розібратися в цьому.

З 3 по 6 (7) – не найкращі дні для переговорів, публічних виступів, укладення угод. Конфліктність і егоїзм в ділових питаннях. Слід берегти інформацію, не дуже хвалитися нею, бережіть репутацію і не давайте дурних обіцянок.

З 6 по 9 – сприятливі дні для здійснення капітальних покупок і інвестицій, серйозного заробітку грошей, серйозних переговорів і укладення угод (бажано старих, переукладання або переоформлення, а не нових). Вдалий час для серйозних стосунків, зміцнення відносин ділових і любовних.

З 8 по 14 – романтичний період і сексуальний. Хороший для любові і відносин, хоча може бути і трохи прагматичним, цинічним, любов по вигоді або з важливими людьми. Хороші дні для заробітку грошей, здійснення покупок. Він буде посилений з 11 по 14 число, коли буде більше романтики і творчості, мрійливості.

З 9 по 13 – конфліктний період, відкладіть операції і скандали. Втрати будуть відчуватися болісно, навіть найменші. Схильність до домінування, жорстокості, грубості. Варто берегти дітей, вагітність.

З 11 по 19 – час романтики і творчості, хоча період не сильний (буде посилено тільки з 11 по 14 число). Хороші дні для відпочинку і творчості, захисту слабких. Схильності воювати за свої ідеали і мрії.

16 квітня – перший пік, початок.

З 16 по 19 квітня – ще один романтичний період, можливість відродити пристрасть і почуття, але намагайтеся не перестаратися. У справах і покупках, любові і відносинах – знайте міру, будете хотіти забагато. Період активний для ділових питань, переговорів, вдалий час все перерахувати, розібратися глибше в фінансовому та матеріальному, партнерах.

З 17 по 19 (21) – період несподіваних вчинків, бажання показати себе, проявити свою оригінальність, бунтарство, егоцентризм. У суспільстві бажання революції, бунтарства і екстремізму. Зросте конфліктність, шанси травм і аварій, ексцесів, агресивних подій.

З 23 квітня по 1 травня – ще один сексуальний і агресивний період, багато сили волі і концентрованої енергії, завзяття. Це період агресивності і бажання панувати, на особистому рівні і соціальному. Час для реалізації складних завдань, що вимагають позбавлення і грубості. Можливі операції в ці дні, пов’язані з видаленням чогось, сприятливий період для операцій і очищення. На рівні соціуму період буде помітний аваріями, соціальними заворушеннями і агресією, катаклізмами. Можливі фінансові та державні скандали, трансформації, махінації, підприємцям і політикам треба бути обережніше.

З 23 по 28 – ще один несприятливий період для інформації та контактів, бережіть документи і зв’язку, що не хваліться, будьте стриманішими і серйозніше. Бережіть репутацію.

З 28 квітня по 2 травня – сприятливий період, стабілізуючий і структурує. На особистому рівні він підходить для зміцнення здоров’я і репутації, час показати свою серйозність, братися за складні творчі та ділові проекти, цілі. На рівні суспільства, він повинен структурувати політику, владу, право, державні структури і суспільство в цілому – це все стримувати, зміцнювати, стабілізувати, проявляти силу авторитету і контролю.

30 квітня – другий пік, кульмінації.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 29 березня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,166