Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Грудень буде важливим місяцем для прийняття рішень пов’язаних з сім’єю або отриманням важливих новин про сім’ю, дуже сильно буде акцентовані питання поваги і професії, час братися за досягнення. Найбільша активність буде в соціумі і з друзями. Рибам додасться сил в грудні. А в кінці грудня завершиться старий і сильний тренд, який міг впливати на Вас негативно або допомогти зміцнити своє ім’я, знайти професійний шлях.

Період духовної експансії, психологічного поліпшення, віри, час вчитися новому, вивчати нові науки або покращувати свої знання, розвивати духовний світ з 23 листопада до 14 грудня. Цей же період сприятливий для Риб, приносить везіння, віру, впевненість, Ваш зоряний час. Творіть, вчіться, вірте!

Будьте серйозніше з відносинами і рідними, документами і діловим спілкуванням, обіцянками з 26 листопада до 9 грудня, важливий період і багато в чому залежить від особистих гороскопів.

Напружений період для всього Зодіаку з 28 листопада до 5 грудня, небезпека скандалів і травм.

9 грудня закінчиться період, що почався ще в жовтні, який приніс з собою активність в сексуальній сфері (у всякому разі зацікавленість), зросли витрати і запозичення, питання боргів, можливих травм і втрат.

Уже з настанням грудня для Риб буде час налагодити відносини з керівництвом, хороший період щоб знаходити нові важливі зв’язки, контакти, з важливими людьми, керівниками, можна вступати в стосунки з вигоди, більше ділового співробітництва. Період з 1-25 грудня. Крім того, цей час добре для відносин з розрахунку, по вигоді. Дуже гарний час для пошуків партнерів. Час показати свої таланти, оновити відносини з керівництвом, укладати важливі угоди (але не оформляти документи, а тільки усні угоди або подібне, не письмові з 13-23 грудня!). Можна завести важливий роман, діловий або з керівництвом, у всякому разі відносини сильно впливатимуть на Вашу репутацію і владу в ці дні. Можна укласти шлюбний контракт або вступити в шлюб.

Час для творчості і відпочинку з 2 по 6 грудня, багато ідей і мрій. Багато ліні, так що обіцянок нікому не давайте, особливо керівництву і рідним, потрібно бути обережніше з обманами, та й Ви в цей час здатні обдурити і ухилитися, так що краще просто відпочивайте. Хоча з 3 по 11 число і буде сприятливий період для роботи над ім’ям і професією, багато сил і активності для кар’єри, але все ж краще після 6 грудня.

З 3 по 23 грудня не починайте нові проекти, які не укладайте нові угоди, тільки обговорення і планування, але не старти. Повернутися старі новини в сімейній сфері, про улюблених і партнерах, про ворогів і керівництві. Час переоцінити свої стосунки і сім’ю, виправити помилки, але не починати нове, наприклад, ремонт або укладати угоду. У всякому Рибам нагадають про себе старі улюблені, партнери, члени сім’ї, керівники, про яких Ви давно нічого не чули або самі захочете повернутися до них. Час погано для покупки електроніки, обережніше з поїздками і бюрократією.

На самому початку місяця буде перший пік, 3 грудня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, завершення, новини і можливість розібратися, багато важливої інформації про сім’ю і професію, можливі травми і втрати, серйозніше будьте в ці дні. А якщо ліні аж надто багато, то краще відпочивати, ніж працювати без бажання. Час завершувати і отримувати результати, приділіть більше уваги рідним і дому, професії і керівництву.

Романтичний період, дуже помітний для Риб, з 9 по 12 грудня. Хороший для творчості. Обережніше будьте з романами на роботі, бережіть репутацію. Ще один період хороший для відпочинку та мрій.

У Вас додасться сил, активності з 9 грудня до 27 січня, особливо це буде помітно з 25 грудня по 1 січня.

Час новин і переговорів з 12 по 17 число, найкращий для переговорів про роботу і професію, кар’єру, особливо повернення до старих. Можна переробити проекти, які потребують творчості.

18 грудня другий пік, плюс-мінус 4 дня, багато емоцій і багато бажань, багато сил і енергії для старту нового кар’єрного шляху, а може і просто буде багато новин від керівництва або завдань. Приділіть увагу своїй репутації і професії, період вдалий для цього. Якщо хочете, можете обдзвонити старих клієнтів або керівників, обговорити повторно підвищення або відродження старих проектів. Але потрібно бути серйозними і стриманими!

З 18 по 24 грудня може бути занепад сил, період не приємний і засмучує, вимагає бути більш серйозними до свого здоров’я, обов’язків, професії, дружби і репутації. Не час падати духом, не час відмовлятися від обов’язків і звалювати все на інших.

Хороший період для фінансів з 19 по 23 число, несподіваних покупок.

В кінці 2014 року, а якщо міряти по-іншому, то з вересня 2015 року у Риб йшов період, який вимагає більш серйозного ставлення до професії, репутації, кар’єри. Період змінив Ваш соціальний статус, міг його зруйнувати, а міг і зміцнити. Могли знайти нову посаду, хоч і складну в роботі, але престижну. А могли й розчаруватися в професійному шляху. Могли знайти шлюб або втратити статус. Період завершиться 20 грудня, з 20 грудня до 16 грудня 2020 року у Вас буде час зміцнення дружби або втрати ненадійних друзів, переоцінки дружби, друзів може стати набагато менше, залишаться самі надійні. Переоціните свої довгострокові плани і перспективи на майбутнє. Колективи, в яких Ви перебуваєте, можете зважитися покинути їх або навпаки очолити. Ці 2 роки змінять дружбу і плани на майбутнє, можуть зруйнувати, а можуть і побудувати те, що простоїть довгі роки. Станете серйозніше ставиться до друзів і планів, можливо, більш амбіційно і егоїстично, хотіти дружити тільки з корисними людьми.

Обережніше будьте з плітками і різною інформацією, документами, партнерами і ворогами, остерігайтеся обманів з 20 по 26 грудня. Бійтеся ліні на роботі, краще не брати на себе зайвого.

Час зміцнювати відносини і здійснювати дорогі покупки з 24 по 28 грудня. Але не вимагайте багато від партнерів і керівництва, будьте скромніше в бажаннях своїх. Дурні покупки краще не робити, тільки ґрунтовні.

З 25 грудня по 18 листопада оновитися Ваше соціальне життя, хороші дні виблискувати на публіці, спілкуватися з друзями. Просто відпочивати і займатися колективними заходами, будете від цього отримувати подвійне задоволення.

Сприятливий період для Риб настане 31 січня і буде до 10 лютого. Період психологічної та духовної трансформації, того що так люблять Риби, езотерики, віри, надій, планів на майбутнє. Час покращувати свою дружбу, знання езотерики, погляди на життя (філософію), позбавлятися від не бажаного. Час змінюватися. Час віри і можливості змінити себе, свого світогляду і планів на майбутнє. Говорячи приземлено, час оновити і поліпшити свої знання, дружбу.

Гороскоп Риб на початок січня 2018 року

Початок місяця буде сприятливий.

З 1 по 18 січня дуже вдалий період для дружби і творчості, оновити дружбу і зміцнити її, творити нове. Це романтичний період для всього Зодіаку і дуже творчий. Для Риб найбільше успіху в соціумі, суспільстві, проводьте більше часу з друзями та на людях, відпочивайте.

Перший пік січня буде 2 числа, плюс-мінус 3 дні, акцент на творчість, любов, азарт і захоплення, хобі, дітей та дитячі питання. Великий приплив сил і надій, дуже хороший піковий період, хіба що багато ліні і бажань пов’язаних з відносинами і любов’ю, бажання розваг і інтриг. Час кульмінаційний і завершальний, багато на новини про перераховане.

Фінансові та матеріальні питання стануть розвиватися швидше, якщо у Вас почалася затримка в них з 3 серпня 2017 року.

Ще один період дає Рибам більше сил і активності, сил духовних і фізичних, сексуальності з 3 по 11 січня. Вдалий час для навчання, філософії, заробітку грошей. Слухайте свою інтуїцію, реалізуйте свої бажання про навчання і заробіток, здійсненням покупок, інвестування. З 5 по 9 січня час новин про професію і вдалий період для швидкої реалізації завдань, планів на роботі.

Романтичний стан посилиться у всього Зодіаку з 5 по 15 число, зросте сексуальність, бажання любові і романів. Для всього Зодіаку цей час відносин і любові, творчості. Вдалий час для заробітку грошей і кар’єрних питань, спілкування з керівництвом. Для Риб вдалі дні для того щоб здружитися з керівниками або тими, від кого залежить Ваше становище. А можете і просто провести час з друзями або завести роман з одним з них, закохатися. З 7 по 12 січня вдалі дні для змін в дружбі і відносинах, позбавлення від друзів і партнерів (якщо хотіли з кимось порвати), а може і просто пропаде у Вас якийсь друг або мине любов. Але може це все і знову воскреснути. Цей же період хороший для зміни своїх планів на майбутнє, прагнень.

Важливих періодів в гороскопі для Риб на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,181