Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Цей листопада буде важливим місяцем для Близнюків, кінець листопада буде насиченим на події, дасть важливі завершення і рішення для Вашого знака. До того ж в листопаді почнеться важливий період, який впливає на розвиток Вашої особистості і відносини, період довжиною в рік. Початок листопада буде сприятливим, а кінець конфліктним і занадто експансивним, роздує все. Місяць змусить Вас повернутися до старого і сповільнить все, дасть багато енергії в любові й творчості, багато активності для кар’єри і битви за своє ім’я, багато інформації про важливих для Вас людей.

З 11 вересня по 15 листопада прилив енергії, активність в навчанні і питаннях ідеалів, прагнень. З 5 жовтня по 16 листопада переоцінка, повернення в питаннях любові, фінансів, відносин, затримка в розвитку нового і навіть безрезультатність. З 31 жовтня по 2 грудня час для кохання і творчості, більше харизми. З 31 жовтня по 2 грудня час дізнаватися більше про людей важливих для Вас, спілкуватися.

Вдалі дні для оздоровлення з 4 по 8 листопада, особливо психологічного, зцілити душу. Хороші вони і для кар’єри і репутації, робіть добрі справи, допомагайте іншим, використовуйте свою інтуїцію для імені свого.

З 7 по 11 листопада романтичний період для всього Зодіаку. Для Близнюків це теж дні романтики, але ще хороші для творчості, судових питань, пошуку істини та знаходження компромісів.

Пік 7 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік початок нового, акцент на роботу і здоров’я. Знайти роботу або взятися за новий проект на роботі, зверніть увагу до клієнтів і співробітників. Приділіть увагу здоров’ю, почніть працювати над ним.

Були часи змін на роботі і здоров’я, поліпшення, оновлення, активності протягом року, з жовтня 2017 по 8 листопада 2018.

З 8 листопада по 2 грудня 2019 року важливий період, що впливає на Вашу особу, творчість, вітальність, закоханості і Ваші важливі відносини. Ваша особистість – це те хто Ви, як Ви себе показуєте в суспільстві, впевненість в собі, самобутність, ставлення до себе (оцінка), гординя і інше. Важливі відносини – це Ваші вороги, улюблені люди, шлюбні партнери або ті з ким Ви в зв’язках довгострокових перебуваєте, цивільний шлюб, конкуренти, ділові партнери та люди з якими Ви тривалий час щільно співпрацюєте. За цей рік Ви можете трохи розчаруватися в собі, своїй особистості, але у Вас буде багато вітальності і бажань змінитися, можуть бути навіть дуже часті зміни і завжди великі. Сподіваюся, що розчарування буде стимулом до зростання, а не потурання своїх недоліків або лицемірства. Можете змінити свою творчість. Зміни у закоханості, можуть бути нові любовні інтриги (якщо Ви схильні до цього). Чи зможете набрати багато зайвої ваги, станете більш гордовиті. За цей рік будуть великі зміни у відносинах, теж як і завжди із Близнюками, можуть бути багато великих змін (все ж Ви непостійні). Це може бути шлюб, а може бути і розлучення. Ймовірно, що в цьому році у Вас зросте кількість партнерів (ділових і інтимних), ворогів (через те, що зросте Ваша уразливість до критики Вас). В цілому період з листопада по грудень сприятливий, що розширює і поліпшує. Але варто берегти шлюб і стримувати гординю, не потурати недолікам. А може бути і прийшов час розлучитися, пишатися собою… Вирішуйте самі. Протягом року буде лише пару негативних під-періодів, оманливих.

З 12 по 21 листопада обережніше з брехнею, лінню, мріями і обіцянками. Це все негативно може позначитися на відносинах і репутації. Обережніше з ворогами і керівництвом, партнерами і в шлюбі, Ви можете обдурити і Вас можуть обдурити. Схильність до ліні.

З 15 по 24 листопада період масштабних конфліктів, з партнерами, керівництвом, ворогами, в шлюбі. Занадто велика несфокусованість енергії, схильність вимагати багато, швидке переключення на інші бажання, а може бути і величезна лінь.

З 16 листопада до 1 січня 2019 буде час зайнятися своєю репутацією і ім’ям, кар’єрою і досягненнями. Енергія і прагнення для вирішення питань в цьому, бажання показати себе, домогтися бажаного. Правда спочатку періоду, до середини грудня, будуть напружені під-періоди (лінь, мріяння, схильність до неуважності, скандальність, безвідповідальність). Але все ж, намагайтеся оновити свою професію, свій статус. Відстоюйте свої бажання, прагніть до них. Під час періоду зросте Ваша скандальність і схильність до обманів, особливо до середини грудня.

Переоціните себе, поверніться до старих звичок, бажань з 17 листопада по 7 грудня, гарний час для повторного навчання, повернення до сімейних питань, діловим, дізнаватися повторно ворогів і партнерів. Намагайтеся не починати нічого нового в цей період, особливо бюрократичного, інформаційного. Краще не робити дорогих покупок.

Важливий пік 22 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, особливо впливає на Близнюків народжених під час піку. Пік прийняття рішень, завершень, час розібратися в собі і відносинах. Нове краще не починати, наприклад пропозицію руки і серця, розставання, укладення договору ділового, але подумати і розібратися в сформованих ситуаціях і бажаннях дуже корисно в ці дні. Можуть бути і просто важливі новини щодо Вас і відносин.

Маса новин і активності, особливо щодо відносин з 23 по 29 листопада, спілкування, але намагайтеся не поспішати і нове не починати. Постарайтеся показати себе у відносинах, провести важливі переговори, але не скандальні.

Конфліктний період з 27 листопада по 8 грудня (може бути до 12 числа), конфлікти майже з усіма, з керівництвом, клієнтами, в шлюбі, в сім’ї, в любовних питаннях і ділових, кар’єрі. Бережіть свій статус і репутацію, остерігайтеся обманів і перебільшень, помилкових обіцянок. Можуть бути травми.

З 27 листопада по 4 грудня схильність до несподіваних змін у відносинах, любові, інтригах, дружбі. Схильність порушувати правила. Для одиноких Близнюків це не страшно, можуть бути інтриги і романи з друзями. Намагайтеся не робити необдуманих покупок в ці дні. Період вже був з 27 жовтня по 4 листопада і з 9 по 15 вересня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Близнюків

7 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, робота і здоров’я.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – масштабні зміни в особистості і відносинах.

З 16 листопада до 1 січня 2018 – активний період в кар’єрі і репутації.

З 17 листопада по 7 грудня – переоцінка себе, повернення до старого, не час для нового.

22 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і завершення, особливо в стосунках і особистісному.

Гороскоп опублікований 31.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,491