Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Місяць новин, навчання, торгівлі, багато витрат і шанси заробити, якщо прикладете свої зусилля. У грудні, найбільша, активність буде в навчанні і спілкуванні, знайомствах, поїздках. Зменшиться сил. Буде можливість поліпшити сімейну сферу або важливі події в сімейній сфері. Цей грудень почне важливий період для всіх Терезів, багато в чому залежить від особистих гороскопів, але все ж по більшій мірі негативний, що вимагає наполегливої праці, що приносить зміни в сімейну сферу, Вашу репутацію, самооцінку, вітальність – період до грудня 2020 року. Йому буде присвячена частина гороскопу на грудень, в майбутніх гороскопах я часто буду посилатися на цей період.

9 грудня завершиться активний період у Терезів, коли Ви відчували приплив сил, енергії, навіть агресії і бажання диктувати умови, почався він 23 жовтня. До 11 січня непоганий період для навчання і поїздок, нових знайомств, хоча з 3 по 23 грудня краще переучуватися, відроджувати старі контакти, сам період почався 6 листопада. До 14 грудня час сприятливий для здоров’я і роботи, духовного зростання і впевненості в своїх цінностях, матеріальних і фінансових питань, період розпочався 23 листопада. До 9 грудня будьте серйозніше з документами і переговорами, період з 26 листопада. До 5 грудня більше скандальності і шансів травм, поспішності, будьте обережніше, а сам період розпочався 28 листопада. Детально про все це в минулому гороскопі.

Вдалий час для спілкування з далекими родичами, сестрами і братами, сусідами з 1 по 25 грудня. Покращуйте і оновлюйте Ваші відносини, з 3 по 23 грудня можна повернутися до старих знайомих.

З 3 по 11 число хороший період для направлення своєї енергії в одне русло, проект будь-якої складності Ви зможете реалізувати, головне не розпорошуватися. Постарайтеся зайнятися своїми знаннями або відстоюванням своїх прав. У період з 2 по 6 багато ліні, слід її побороти і берегти своє здоров’я.

Повернуться старі знайомі, необхідність повторних відряджень, перенавчання з 3 по 23 грудня. Намагайтеся не починати нові проекти в цей період, заводити нові знайомства або відправлятися в нові поїздки – це все може бути безрезультатним, із затримками, необхідністю повторного перероблення. Бережіть документи і техніку, не купуйте нову техніку і не поспішайте оформляти документи, починати відвідувати нові курси або щось вивчати. Завершіть свої старі завдання, дочитайте закинуті книги, перероблюйте старі проекти і документи.

Перший пік в самому початку грудня, 3 числа плюс-мінус 3 дні піковий період і 10 днів спад. Під час піку посиляться всі тренди в гороскопі. Пік – час приймати рішення, діяти, час завершень та кульмінацій. Пік буде для Вас напруженим, бережіть здоров’я, остерігайтеся поспішних і необдуманих рішень, агресії і ліні, обманів. Час підвести підсумки для навчання, зарубіжних питань, судових справ, поглядів на життя.

Другий період ліні з 9 по 12 число, період оманливий для відносин і фінансів. Краще відпочивати, займатися захопленнями, творити.

З 9 грудня Ваги стануть активніше в матеріальних і фінансових питаннях, заробіток грошей і розтраті, набуття матеріальних речей і, ймовірних, втрат. Хоча в цілому гороскоп сприятливий на весь період, до 27 січня, так що більше шансів заробити, успішно вкласти гроші або із задоволенням, бажанням, їх витратити. Буде більше матеріальних і фінансових бажань, схильності скандалити через гроші, відстоювати свої бажання. Працюйте заради своїх благ, праця і робота будуть приносити доходи.

Багато різних новин, спілкування, приємний період з 12 по 17 число. Успішний період для торгівлі, навчання, поїздок, переговорів. Приділіть увагу своїм знайомим, зміцніть знайомства. Більше спілкуйтеся з діловими партнерами, обговоріть угоди, але не укладайте їх. Займіться особистими відносинами.

18 грудня, плюс-мінус 3 дні буде другий пік, спад 10 днів. Н не занадто важливий період для Вашого знака, багато новин, багато різної інформації. Під час піку будуть посилені всі тренди, ймовірно розчарування і втома. Час почати переучуватися або повторно щось вивчати, глибоко, плануйте довгострокове навчання. Новини пов’язані з родичами або знайомими, повторення детальне новин. Піковий період несприятливий і розчаровує.

Гарний час для швидкого розвитку відносин і любові з 19 по 23 грудня. А з 24 по 28 грудня, навпаки, час зміцнювати любов і відносини, побоюватися поверховості, можуть бути розчарування в фінансах і відносинах.

20 грудня 2017 року завершиться маловажний період для Терезів, який почався в 2015 році, приніс важливі зміни в навчанні, стосунках з братами і сестрами, не дуже близькими родичами. Період міг бути руйнівним для слабкого, зміцнює якщо його використовували правильно, але точно змушує про це все думати. У кращому випадку Ви могли взяти на себе відповідальність, поліпшити відносини з рідними і свої знання, в гіршому могли все пустити на самоплив і бути всім незадоволені. Детально про цей період було в гороскопі для Терезів на вересень 2015 року.

З 20.12.17 до 16.12.2020 буде період серйозних подій, від особистих гороскопів буде залежати сприятливих чи ні, в сімейній сфері, різними сімейними питаннями, з рідними, нерухомістю, купівлею-продажем, переїздом, будівництвом, допомоги рідним, підтримки рідних. Це рух Сатурна по Вашому «умовного» 4му дому, дому сім’ї. Найчастіше рух Сатурна буває негативним, як і в період 2015 грудень 2017, буде вимагатися від Вас серйозність в сімейній сфері, відповідальність, необхідність бути сильними. Сімейні питання, якщо щось слабе, будуть зруйновані без Вашої участі, можуть бути втрати. Бережіть рідних, особливо літніх і хворих, бережіть свій будинок. Починайте зміцнювати сім’ю і будинок, не чекайте приходу проблем. Повторюся, все залежить від особистих гороскопів, добре буде або погано. Перші помітні події не змусять себе довго чекати – це січень місяць, потім квітень, липень… До того ж цей період, з 17 по 20 рік, сильно вплине на Вашу вітальність, вплив буде на весь знак Терезів, але найбільш сильний вплив на 1шу декаду в 2018 році, на 2гу декаду в 2019 році і на 3ю декаду в 2020 – це дуже умовні періоди! Бережіть своє здоров’я, віру в себе, віру в свою сім’ю і світле майбутнє. Бережіть хронічні захворювання. Можете сильно схуднути або навпаки занадто набрати. Варто берегти нирки і кістки. Бійтеся депресії. Для всього Зодіаку цей період буде впливати на бажання пов’язані з кар’єрою, амбіціями, повагою – теж багато в чому реалізація залежить від особистих гороскопів.

Обережніше з роботою і здоров’ям, діловими переговорами і будь-якою інформацією (небезпека в неточності і обмани) з 20 по 26 грудня. Краще відпочивайте в ці дні, а не робити. Не вірте всьому пліткам.

З 25 грудня до 18 січня сприятливий період для сімейних питань, особливо в січні. Прикрашайте свій будинок, купуйте для будинку різні корисні і бажані речі. Покращуйте стосунки з членами сім’ї, поновіть відносини, проведіть важливі переговори з рідними. Час укладати угоди з нерухомістю, купівлею і продажем.

Гарний час для роботи, особливо творчої, головне сконцентруватися з 25 грудня по 1 січня, зможете добре заробити в ці дні. Можна над здоров’ям попрацювати, вдалий період для лікування, особливо душевного і психологічного.

З 31 грудня до 10 лютого (може бути плюс тиждень) буде сприятливий період для сімейної сфери і матеріальної \ фінансової, будуть важливі зміни в цих сферах, розширення, бажання, втрати. Період сприятливий, так що навіть втрати будуть не такі вже погані. Можете самі зважитися щось прибрати з сімейної або фінансової сфери, змінити роботу або викинути старі меблі, знайти нову роботу або купити нові меблі. Намагайтеся поміняти свої погляди на сім’ю і гроші, заробітки. Шукайте нові шляхи і можливості, прибирайте то що вже віджило своє. Хоча, віджиле своє і слабке, може, і так піти в ці дні. Це період духовних змін у всього Зодіаку, поглядів на життя, торкнеться віри, бажання росту і змін.

Гороскоп Терезів на початок січня 2018 року

Весь місяць буде присвячений темі сім’ї і кар’єри, амбіціям і бажанням. Дуже сприятливі перших дві декади, зовсім немає негативних вказівок. Хоча в період з 7 по 12 січня, можливі, втрати або усунення в стосунках, сім’ї, фінансах, але вони теж можуть бути сприятливими, а може просто буде багато ревнощів і бажань, вимог до цього. З 5 по 12 будуть дуже насичені дні!

З 1 по 18 січня посилення сприятливого періоду для сімейної сфери, багато новин, гарний час для сімейних покупок. Можливі тільки втрати з 7 по 12 число, та й то не дуже негативні. З 7 по 12 – це скоріше час трансформації, втрати слабкого, багато ревнощів і бажання керувати рідними, можете переоцінити сімейні питання, зважитися від чогось позбутися, а можете і відродити щось. Дуже багато акценту на сімейну сферу протягом першої половини місяця!

Перший пік буде відразу ж, 2 січня плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Пік кульмінацій, посилення всіх трендів, багато новин, завершень, розумінь. Найбільший акцент на кар’єру, репутацію і сім’ю. Розберіться з професійними питаннями, обговоріть з рідними сімейні справи. Найкраще приділити увагу професії, на другому місці сім’я. Приймайте рішення про свою кар’єру або отримуйте результати. Хороші дні для публічності.

Час робити гроші і витрачати гроші з 3 по 11 січня. Особливо для розтрат, багато бажань, період вдалий. Варто і вимагати більше за свої послуги! Багато енергії для заробітку.

Сексуальний період у всього зодіаку з 5 по 15 число, багато романтики і бажань. Для Терезів ці дні хороші щоб попрацювати над сімейними відносинами, схилити рідних до своїх ідей, а можна і вдома зробити хорошу прибирання або маленький ремонт. Вдалий період для заробітку грошей, допомоги рідним і прохань про допомогу від рідних, сімейного бізнесу.

Важливих періодів в гороскопі для Терезів на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буду. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 6 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,396