Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Хороший місяць для Риб, навіть напружений період, який буде в травні, для Вас не дуже небезпечний. Дуже багато спілкування і новин, від партнерів і сім’ї, знайомих. Вдалі дні налагоджувати відносини з сім’єю, хоча і може бути обман, треба бути серйозніше. Розпочнеться любовно-романтичний період в середині місяця і період навчання і спілкування. Повториться сприятливий період, що приносить успіх і духовне зростання, відродження знань і віри. У Вас буде більше енергії на самоті, може більше будете прагнути до самоти. У травні почнуться сімейні тренди, акцент сімейної сфери і нерухомості.

З 6 березня по 13 травня багато ділових переговорів і новин. З 18 березня по 16 травня активніше в реалізації планів на майбутнє, масових заходах. Час налагоджувати відносини з сім’єю з 24 квітня по 19 травня і прикрашати будинок. З 21 березня по 2 травня період трансформації і поліпшення себе і дружби, світогляду і знань, статусу.

Дуже романтичний період з 6 по 9 травня для Риб. Багато мрій, романтики, бажань. Негатив може бути в підвищеній чутливості і вразливості, схильності до зрад. Намагайтеся в ці дні не надто довіряти знайомим, відкладіть оформлення договорів і важливі переговори.

З 7 по 10 багато оптимізму, бажань більшого в навчанні і поїздках, прилив вітальності і егоїзму.

З 10 по 22 травня буде конфліктний період, для Вашого знаку не надто сильний, але все ж варто побоюватися травм. З 10 по 17 можуть бути скандали з друзями і фінансові втрати, несподівані. З 17 по 22 травня бережіть свої секрети і здоров’я, намагайтеся не надто скандалити зі знайомими.

Сприятливий період для громадської активності з 10 по 14 квітня. Більше часу присвятіть друзям, знайомим, громадським заходам. Хороші дні для зміни цих сфер.

Дуже хороший період для Риб з 11 травня по 13 червня, він уже був у Вас з 23 листопада по 14 грудня і в гороскопі для Риб на місяць листопад детально описаний. Все це повинно повторитися, час переучуватися, повернення віри, духовний період для Риб. Займіться творчістю, буде приплив духовних сил і впевненості в собі. Час розширювати свій світогляд і віру в себе, переоцінити це, повернутися до старого. Більше удачі.

Вдалі дні для навчання з 13 по 30 травня, багато інформації для Вас, поновіть свої знання і контакти. Багато новин.

Перший пік в травні буде 15 числа, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік посилить тренди, варто побоюватися скандалів, особливо з друзями і знайомими, берегти здоров’я і обережніше бути в поїздках. Час починати вчити щось нове, записатися на курси, а можна і спробувати написати книгу або статтю. Можете знайти нові знайомства в ці дні. Не особливо важливий період для Вас, якщо Ви не письменник чи вчитель. Багато новин.

З 16 травня по 13 серпня буде занепад фізичних сил. Краще в цей час працювати над складним наодинці, це дозволить Вам отримувати більше енергії, більше особистої прихованої від інших активності. Займіться спортом і зміцніть своє здоров’я. Більше сил для роботи над своїми недоліками, можете спробувати подолати свої шкідливі звички. Займіться своїми секретами, в ці місяці стоїть їх берегти. Можуть бути таємні сексуальні пригоди.

Постарайтеся налагодити стосунки з коханими з 19 травня по 14 червня, сприятливий період для цього, більше гармонії в любові, більше любові, творчості і бажання розваг. Оновите свою любов і творчість. Приділіть увагу дітям і коханим. Харизма для водних знаків.

Приплив духовних сил з 21 по 27 травня. Буде приплив сил для ремонтів і допомоги сім’ям з 21 по 27 травня, проявіть себе!

У період з 24 по 28 не раджу робити дорогих покупок. Не дуже багато вимагайте від улюблених і друзів, щоб не розчаруватися, знову у Вас буде підвищена чутливість і образливість. Керівництву та батькам покажіть свою серйозність і зібраність, не час для флірту з керівниками, не порушуйте правила.

Другий пік 29 травня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Сприятливий піковий період. Час отримувати результати, важливі новини, приймати рішення і підбивати підсумки в питаннях статусу, професійних питань і відносин з керівництвом. Приділіть увагу кар’єрі, статусу особистих відносин (це теж зміни статусу, весілля і подібне), досягненням, нагородам, пошані і повазі. Кульмінації.

Вас чекає дуже багато сімейних новин, розмов з рідними з 30 травня по 12 червня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Риб

З 10 по 22 травня – намагайтеся бути обережніше, інші можуть тиснути на Вас.

З 11 травня по 13 червня – покращуйте себе і світогляд, більше оптимізму і віри.

З 13 по 30 травня – вчіться і публікуйте.

15 травня пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – старт. Почніть вивчати щось нове.

З 16 травня по 13 серпня – більше активності в самоті, займіться внутрішнім світом і секретами.

З 19 травня по 14 червня – любов і творчість, харизма.

Другий пік 29 травня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – кульмінації. Кар’єра і статус.

Гороскоп опублікований 2.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169