Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Вдалий місяць для Вас, особливо якщо Ви з тих Риб, які вірять в силу віри, люблячі духовні питання, творчі особистості. У цьому місяці буде багато любові, душевного спокою і навіть душевного підйому, творчості, новин, поїздок, навчання, шансів на нову любов або гармонію в існуючій. Настане середньостроковий період душевного підйому, сили інтуїції і віри в майбутнє, слухайте свою інтуїцію і віру. З негативу, скоріш за все, фінансові втрати або скандали через гроші, та й то серйозні вказівки ближче до кінця місяця.

Детально про ці періоди було написано в гороскопі для Риб на місяць жовтень, в гороскопі на листопад лише коротко їх повторю. З 15 по 8 листопада більше шансів на отримання підтримки від інших, успішних боргових питань, оперування спільними грошима і розділ. З 17 по 5 листопада – інтелектуальний і інформаційний час. З 23 жовтня по 9 грудня – зростуть витрати, активніше в питаннях боргів, зацікавленість в сексі, ризик травм (особливо в листопаді і початку грудня). З 29 жовтня до 26 листопада – швидкий розвиток фінансових і професійних питань, зміцнення кар’єри і репутації, матеріального становища.

Вже з самого початку місяця у Вас настануть, хоча і кінець минулого гороскопу був хороший, нові позитивні тренди і періоди. З 2 по 6 листопада – багато сил і вітальності, багато духовного і творчого, багато романтики (хоча можливі й поспішності в романтиці, але вони не страшні), багато творчих бажань. Признавайтесь в любові, творіть нові шедеври, відновлюйте свою віру в Бога і себе. Обережніше варто бути тільки з фінансами, надто вже необдумано можете витрачати або брати в борг. Непоганий період для професійної сфери.

Перший пік буде 4 листопада, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, посилить всі існуючі тренди, ще більше сил і віри, багато емоцій і бажань. Період завершення і кульмінації, розберіться як з хорошим так і поганим, час новин і поїздок, час навчання. Найкраще цей період підходить для вирішення питань навчання, судів, поїздок близьких і далеких, оформлення документів і торгівлі, завершення в цих питаннях.

У Вас буде довгий період багатий на відрядження, необхідність підвищення кваліфікації (та й час для навчання професійним навичкам гарний), новин про кар’єру, спілкування з керівництвом і важливими персонами, а можливо і нових знайомств з 6 листопада по 11 січня. Займайтеся публіцистикою, написанням статей і книг, вивченням інструкцій, налагодженням ділових контактів, покажіть свої знання і компетентність. За ці 2 місяці будуть періоди краще і гірше для цих питань.

З 8 листопада до 1 грудня буде час харизми у Риб, час щоб сподобатися іншим, буде і більше гармонії у Вас на психологічному і духовних рівнях.

Дуже вдалий час, для відносин і покупок, особливо для нових відносин і покупок дорогого, для ділових переговорів і спілкування з важливими людьми. Багато харизми і шансів сподобатися, можна змінити свій імідж і погляди на себе, змінити філософію до відносини та фінансів. Найкраще цей час підходить для нових відносин, нового навчання або поїздок, нових заробітків (можна навіть ціни збільшити), нових дорогих покупок. Період з 12 по 16 число.

Будьте обережніше і уважніше з інформацією і діловими переговорами з 13 по 16 число. Можуть бути обмани в професійних питаннях, можете самі обдурити інших або неправильно зрозуміти.

Ще один любовний і романтичний період, харизматичний і творчий, а головне більш духовний з 15 по 18 листопада. Теж гарний час для відносин і матеріальних питань, слухайте свою інтуїцію, але найкраще займатися питаннями відносин, розбиратися в тих кого любите або кому хочете сподобатися.

Перший напружений період буде з 16 по 23 число, не дуже помітний для Риб, але потрібно бути обережніше і відкласти операції (хірургічні). Бійтеся великих витрат і втрат, можете поскандалити з друзями і навіть втратити друзів або плани на майбутнє. Будьте обережніше в колективах.

18 листопада буде другий пік, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, посилить всі тренди, так що потрібно бути обережніше з дружбою і фізичним станом, витратами. Пік – це час початку, емоційний час і великий приплив сил і бажань. Період починань для навчання, вступу до навчальних закладів, вдалий час для якоїсь далекої поїздки або планів про неї. Вдалий час для зміцнення віри в себе, розібратися зі своїми поглядами на життя і професію, почати новий шлях. Вдалий час для початку судових справ і пошуку істини.

Зоряний час, час успіху, час духовного зростання, духовних змін і віри в себе, час інтуїції і творчості, час думати про життя і змінюватися на краще, шукати підтримку і наставників, рости і розширюватися в духовному світі, навчанні, професійно, знаходити свій шлях і зміцнювати його з 23 листопада до 14 грудня (може бути навіть до 16-20 грудня). Це дні дуже сприятливі для Риб в гороскопі, один з кращих періодів в цьому році, для оновлення та відновлення себе, духовного зростання і інтелектуального, нового етапу. Бійтеся в цей період ліні, намагайтеся більше діяти!

Може бути з червня місяця Ваше життя сповільнилося, особливо у Риб початку другої декади, було повернення до минулого і більше інтровертності, але цей час підійде до кінця 23 листопада.

Чекайте багато несподіваних новин про професії, сім’ї, відносини і багатство з 24 по 28 листопада. Період вказує на швидке вирішення питань в цих сферах.

З 26 листопада до 9 грудня буде період пов’язаний з інформацією і професією, може бути відрядженнями, переговорами, оформленням документів, написанням чогось, новинами, професійним навчанням та спілкуванням. Період багато в чому залежить від особистого гороскопа, може бути як позитивним – дає поштовх і зміцнює професію, так і негативним – дає розчарування і ламає професію. Одне можу сказати – треба бути серйозніше в питаннях репутації, шанобливо, не поспішати і планувати все, не бояться відповідальності, не брехати і бути чесними (особливо чесніше з собою). У сім’ї і відносинах так само будуть виникати подібні якості, важливий період, потрібно бути відповідальніше.

Час скандалів і травм, втрат з 28 листопада до 5 грудня. Небезпека при операціях, не слід поспішати з боргами і питаннями відшкодування.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Риб

4 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення і усвідомлення, багато новин, питання навчання і поїздок.

З 6 листопада по 11 грудня – період професійного навчання, ділових переговорів і новин.

З 12 по 18 листопада – вдалий час для відносин, грошей, навчання, творчості, любові. Більше гармонії і харизми.

З 16 по 23 листопада – ймовірність втрат друзів і планів на майбутнє, травми.

18 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – старт і бажання, нові можливості для навчання, багато сил і енергії.

З 23 листопада по 14 (16-20) грудня – час духовного зростання, багато успіху і удачі, сильна інтуїція, навернення у віру в себе, але може бути лінь.

З 26 листопада по 9 грудня – акцент на сім’ї, відносинах і кар’єрі, відповідальність і ревність дадуть результати.

З 28 листопада по 5 грудня – небезпечний період, ймовірність скандалів, втрат і травм зростає.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,175