Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Сприятливий місяць для Близнюків, багато новин, спілкування, пліток, вдалі періоди для фінансової сфери, повернення доброго періоду для статусу і поваги, довгий приріст енергії. Весь місяць Вас може штормити, перепади настрою на 1-2 дня. Багато метушні і прискорення життя. У цьому місяці пора вирішувати питання відносин.

Час спілкування з друзями і багато громадської інформації з 6 березня по 13 травня. Зросли витрати і витрати з 18 березня по 16 травня, доходи від інших людей. З 21 березня по 2 травня був період сприятливий для роботи і здоров’я, змін у поглядах на життя і відносини. З 24 квітня по 19 травня у Вас багато привабливості, гармонії, спілкування.

З 6 по 9 травня можуть бути романи і інтриги, мріяння, романтичний період. Головне обережніше з репутацією і не витрачайте багато грошей.

Не беріться за великі проекти на роботі з 7 по 10 травня.

Конфліктний період для Зодіаку буде з 10 по 22 травня. Для Близнюків найбільш помітною буде його перша частина, з 10 по 17, остерігайтеся травм і аварій, витрат непередбачених. З 17 по 22 буде великий приплив сил, але варто берегти здоров’я. Самі Близнюки конфліктними в ці дні не будуть.

Займіться своїм психологічним станом, сексуальністю, комплексами з 10 по 14 травня. Приділіть увагу тому що приховуєте від інших.

З 11 травня по 13 червня хороший період для кар’єри і роботи, здоров’я і репутації. Займайтеся творчими проектами, використовуйте свою інтуїцію і творчість, ідеї. Розширюйте і поглиблюйте питання роботи і здоров’я, беріть нові обов’язки або покращуйте існуючі. Покажіть свою схильність до творчості і духовність – це поліпшить Вашу репутацію. Період був з 23 листопада по 14 грудня, детально в гороскопі на листопад.

Більше пліток і можливість дізнатися таємниці з 13 по 30 травня.

Перший пік місяця, 15 травня плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, для Близнюків акцентує питання здоров’я, таємниць, ескапізму. Відпочивайте під час піку більше. Пік принесе нове.

Приріст сил і енергії з 16 травня по 13 серпня, можна направити їх на навчання та відстоювання своїх знань.

Поліпшення фінансового становища, більше доходів, здійснення покупок, оновлення і поліпшення джерел доходів з 19 травня по 14 червня. Приділяйте увагу багатству і накопиченням, інвестиціям.

Великий приплив сил з 21 по 27 травня. Відстоюйте себе, своє его, беріться за складні завдання.

Не робіть дорогих покупок і не просіть у борг, не давайте в борг з 24 по 28 травня. Не будьте розчаровані у відносинах і не порушуйте правила.

Другий пік місяці, 15 травня плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, акцент на відносини, ділові, любовні, ворожнечу. Новини, прийняття рішень, усвідомлення партнерів і ворогів. Вирішуйте як бути з відносинами, усвідомлюйте свої бажання, розумійте партнерів. Пік кульмінацій і завершень або переходу на новий рівень.

З 30 травня по 12 червня у Вас буде багато інтелектуальної активності, багато новин, спілкування, поїздок, знайомств, торгівлі. Пишіть листи і книги, спілкуйтеся, торгуйте.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Близнюків

З 10 по 22 – бережіть себе.

З 11 травня по 13 червня – кар’єра і робота, здоров’я, статус – покращуйте і розширюйте.

З 13 по 30 – більше пліток.

15 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове, акцент на таємниці і усамітнення.

З 16 травня по 13 серпня – приріст сил.

З 19 травня по 14 червня – фінансовий період.

15 травня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – кульмінації, акцент на відносини.

З 30 травня по 12 червня – інтелектуальний період, багатий на новини.

Гороскоп опублікований 6.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,407