Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць хороший для відпочинку і медичних процедур (хоча буде пару періодів несприятливих для операцій). Основними акцентами місяці будуть духовний світ і здоров’я, обов’язки і робота, дуже багато роботи. Місяць буде багатий на новини та спілкування, принесе хороший період для кар’єри, статусу і професії, особливо якщо вони пов’язані з творчістю, духовними питаннями, психологією і зарубіжжя, торгівлі і «справедливості». Але особливо рукави не засукуте, буде багато (навіть занадто) бажання відпочивати і можливостей в першу половину місяця.

Все ще є час оновити любов і творчість, закохатися знову або знайти нову любов і творчість до 8 листопада, період йде з 15 жовтня. Все ще багато роботи і турбот, новин про здоров’я до 6 листопада, період з 17 жовтня. Ще буде багато азарту і захоплень, активності в творчості і любові, особливо інтригах до 9 грудня, період розпочався 23 жовтня і в листопаді будуть проблемні дні. І все ще йде час для швидкого розвитку та зміцнення відносин і дружби, планів на майбутнє і кар’єри з 29 жовтня до 26 листопада.

Місяць почнеться з сприятливого періоду для роботи і професії, показати себе керівництву і клієнтам, налагодити відносини між керівництвом і клієнтами або працівниками з 2 по 6 листопада, головне багато грошей в ці дні не витрачати і поменше фліртувати.

Перший пік підходить для відпочинку і щоб звернути свою увагу на здоров’я, пік 4 листопада плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Піковий період буде кульмінаційним, багатим на новини та з посиленням всіх трендів. Добре б відпочивати під час нього або займатися духовними питаннями.

Багато спілкування з партнерами, новин, ділового співробітництва, укладення угод з 6 листопада до 11 січня. Але слід бути більш відповідальними з 26 листопада по 9 грудня, можуть бути проблеми і обмеження з документами і спілкуванням, засмучення. Варто берегти свою репутацію і рідних.

Дуже гарний час для косметичних процедур і спілкування з клієнтами і співробітниками з 8 листопада до 1 грудня.

З 12 по 15 листопада вдалий період для розширення відносин з працівниками та клієнтами, поліпшення відносин. Та й любові і романтики буде більше в ці дні, так що для близьких відносин він теж підходить. Гарний час для здійснення дорогих покупок і інвестицій в роботу і здоров’я.

Ще один романтичне час з 15 по 18, більше творчих можливостей для кар’єрного зростання в ці дні.

Бійтеся втратити дітей і бережіть вагітність з 16 по 23 листопада. Бережіть свою любов і творчість, буде бажання позбуватися від цього і можуть бути скандали з коханими. Обережніше з азартом і ризиком.

Другий пік підходить для пошуку нової роботи, старту нових проектів або зайнятися своїм здоров’ям, а може і просто для нових обов’язків (кота завести) пік 18 листопада, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік посилить всі тренди і хороший для нових починань.

Зоряний і духовний час для роботи і професії у Близнюків буде з 23 листопада по 14 (16) грудня. Хороший період для поліпшення роботи і свого іміджу, репутації і професії, розширювати, братися за більше і нове. Дуже вдалий період для духовних пошуків і духовної роботи. Поліпшення стану здоров’я. І багато ліні, яку головне перемогти. Працюйте над ім’ям і роботою в ці 3 тижні, будуть хороші результати, особливо з творчістю, духовним і езотерічним, благодійністю.

Професійний питання, повинні, початися розвиватися швидше після 23 листопада, коли затримки почалися з листопада місяця.

В кінці місяця буде напружений період для дружби і любові, дітей та творчості, планів на майбутнє і азарту. Ви будете дуже вже азартні і передчасні в активності. Ймовірно, на відміну від решти Зодіаку, менш агресивні, але все ж схильні до скандалів з 28 листопада до 5 грудня. Бережіть свої бажання і азартність, любов і дітей, друзів.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Близнюків

4 листопада, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – завершення.

З 6 листопада до 11 січня – спілкування і новини.

З 8 листопада до 1 грудня – час для зовнішності.

З 12 до 18 листопада – вдалі дні для здоров’я, відносин, професії.

З 16 до 23 листопада – напружений період.

18 листопада, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – починання.

З 23 листопада до 16 грудня – вдалий час для роботи і професії, здоров’я, духовного світу.

З 28 листопада до 5 грудня – напружений період.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 5 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,412