Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Гороскоп на цей місяць не має великого значення для Козерігів, хіба що в персональних гороскопах. Найбільше запитань та подій будуть зачіпати таємниці, секрети, інтриги, духовний світ, самота і ізоляція і почнеться довгостроковий період, який буде впливати на це. Можливість знайти нових друзів або вступити в колективи, почати планувати щось довгострокове. Період активності в навчанні, торгівлі, спілкуванні і поїздках.

З 11 вересня по 15 листопада зросли витрати і доходи, активніше будете з матеріальними питаннями. З 31 жовтня по 1 грудня дізнавайтеся більше таємниць, пліток, прихованої інформації, вчіться езотериці і містиці. З 31 жовтня по 2 грудня, але до 16 листопада не беріться за нове, а повертайтеся до старого, це час налагодити відносини з керівництвом і важливими персонами, укладати угоди, шлюб, відносини по вигоді і домовленості, повторюся – нове після 16 листопада. З 5 жовтня по 16 листопада період переоцінки, затримок і повернення в стосунках і фінансах, кар’єрних питаннях, час повернутися до старого.

З 4 по 8 листопада сприятливий час побути на публіці, з друзями, для спілкування. Натхненні дні, слухайте свою інтуїцію в питаннях дружби, колективів, суспільства, ідей на майбутнє.

Дуже хороші дні для повторних угод, повторних покупок, повторних укладення договорів і переговорів, особливо з керівництвом. Хороші дні для заробітку грошей, переоцінки своїх доходів і витрат. Період з 7 по 11 листопада. Ці дні гарні для особистих відносин, відносин з керівництвом.

Сприятливий пік 7 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік дасть нове або можливості почати нове. Найбільший акцент на дружбу і плани на майбутнє, вступайте в колективи, знаходьте друзів, починайте думати про своє майбутнє!

З 8 листопада цього року по 2 грудня наступного року, буде тривати сильний період, що впливає на Ваше таємне життя, те що Ви приховуєте або хочете приховати та приховане від Вас, секрети, духовний світ, комплекси, плітки, самота, ізоляції, подорожі, питання здоров’я. Протягом року будуть як позитивні так і негативні під-періоди. При позитивних зможете вилікувати свою душу, внутрішній світ і ймовірно здоров’я, знайти хороші таємниці. При негативних – втратити, проблеми з репутацією, можливі ізоляції (лікарня, вигнання). Але в загальних якостях – це хороший період, проблеми можуть бути тільки під час негативних під-періодів. Прийшов Ваш час рости, дізнаватися і розширювати духовно, плести інтриги, свій внутрішній світ і віру.

Прилив вітальності, можливості оновити себе, трансформувати, поліпшити з 9 по 13 листопада, прилив харизми і владності. У ці дні добре бути на публіці, спілкуватися з друзями та колективами, впливати на суспільство. Можете змінювати свої плани на майбутнє.

Обережніше з плітками, таємною інформацією, переговорами і документами, навчанням таємному з 12 по 21 листопада. Будьте уважніше при угодах і покупках, поїздках. Ризик обману і ліні.

З 15 по 24 листопада, ще один період негативний, для таємного та інформації, навчання, розмов. Бережіть своє здоров’я і остерігайтеся навантаження. Бережіть репутацію і остерігайтеся конфліктів, вони можуть бути дуже масштабними. Схильність розсіювати свою енергію, може бути лінь, а може і занадто велике перебільшення.

З 16 листопада до 1 січня 2019 більше енергії і активності для спілкування, навчання, поїздок, питань торгівлі. Період не дуже важливий для Козерігів. Можуть бути конфлікти зі знайомими, далекими родичами, братами і сестрами.

З 17 листопада по 7 грудня не починайте нові проекти, оформлення документів, навчання, написання чого-небудь, відрядження, а повертайтеся до старого. Переоцінка повернення старого і затримки в новому. А так же цей період торкнеться здоров’я, секрети, роботу, таємниці, плітки, духовний світ, віру, езотерику, таємні переговори і подібне.

Пік 22 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час розібратися з роботою, здоров’ям, проектами, обов’язками, таємницями, та й сам пік буде кульмінаційний, принесе новини та результати. Вирішуйте питання про лікування, духовне і фізичне. Вдалі дні повернутися до старих робочих проектів і завершити їх. Працюйте над своїми обов’язками, але намагайтеся занадто багато не брати на себе і не обіцяти.

Починаючи з 23 по 29 листопада буде маса періодів, які принесуть багато інформації, новин. Особливо пліток, таємниць. Слід берегти свої секрети, збирати плітки і не вірити всьому, не перебільшувати.

З 24 листопада по 1 грудня прилив фізичних сил, гарний час робити репутацію і кар’єру, братися за складне. Використовуйте свою інтуїцію. Намагайтеся структурувати і планувати все – це допоможе домогтися результатів.

З 27 листопада по 4 грудня не поспішайте витрачати гроші, можуть бути конфлікти з членами сім’ї, керівництвом, партнерами і ворогами. Поспішні вчинки і рішення, можете втратити і знайти несподівано, закохатися або розлучитися, купити корисне або зробити дурну покупку. Період вже був з 27 жовтня по 4 листопада і з 9 по 15 вересня.

Бережіть своє здоров’я і обережніше з конфліктами і секретами з 27 листопада по 8 грудня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Козеріга

7 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, знаходьте друзів і плани.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – поліпшення і розширення духовного, таємного, прихованого.

З 17 листопада по 7 грудня – не починайте нові робочі проекти.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення, робота і здоров’я, таємниці.

Гороскоп опублікований 28.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168