Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Хороший гороскоп для Терезів, проблемні періоди з середини листопада не будуть мати великого впливу і торкатимуться не найважливіші сфери. Місяць багатий на новини, спілкування, навчання, повторення в цьому. Настане довгостроковий період для спілкування та навчання. Середньостроковий період для роботи і здоров’я.

З 11 вересня по 15 листопада йде приплив сил і енергії, творчості, розваг, любовних романів. З 5 жовтня по 16 листопада переоцінка, повернення старого, затримки в розвитку нового, в житті і осмисленні себе, відносинах, ворожнечі, заробітках, борги та витратах. З 31 жовтня по 1 грудня – це час навчатися, спілкуватися, знайомитися, їздити. З 31 жовтня по 2 грудня – це дні харизми, акценту на відносинах, вдалі дні для Вас.

Слухайте свою інтуїцію в питаннях роботи, здоров’я, заробітків з 4 по 8 листопада. Хороший період для цих сфер, покажіть себе клієнтам і на роботі, проявіть активність.

З 7 по 11 листопада дуже хороший період для Терезів, багато енергії, впевненості в собі, наполегливості, харизми. Дуже романтичні дні. Підходять для заробітків і здійснення покупок, але намагайтеся не робити дорогі покупки. Проводьте повторні переговори, відстоюйте свої бажання.

Пік 7 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік дасть нове, для Терезів найбільше акцент на фінансовій сфері, заробітках, доходи, інвестиції та заощадження. Починайте заробляти гроші, найкраще повернутися до старих джерел і відновити їх, а не нові. Повторно відкрийте депозит в банку, вкладіть кудись гроші, повторно спробуйте купити щось або укласти угоду, провести переговори з клієнтами.

З минулого року у Вас був час поліпшення добробуту, накопичень, здійснення покупок і збагачення. Період описаний в гороскопі на жовтень 2017 року, завершується він 8 листопада 2018.

З 8 листопада 2018 року по 2 грудня 2019 у Вас буде довгостроковий період для набуття нових знань, знайомств, можливо навіть нового способу мислення, нової філософії по відношенню до знань і знайомствам, торгівлею. Час отримувати не тільки практичні навички і знання, а й будь-які інші, почніть вивчати щось нове. Пора заводити нові знайомства, більшість з них будуть шапкові, але якісь можуть з часом перерости в щось більше. За цей рік буде більше поїздок. Писати книги, навчати інших людей. Період не дуже важливий, але раптом Ви студент або викладач, Ваше життя пов’язане з навчанням, поїздками, торгівлею, то тоді ці питання ще сильніше будуть акцентовані у Вас.

З 12 по 21 листопада обережніше з роботою і здоров’ям, навчанням і спілкуванням. Обмани і самообмани, лінь в питаннях інформації та навчання, не давайте великих обіцянок, перевіряйте всю інформацію.

З 15 по 24 листопада ще один напружений період для роботи і здоров’я, спілкування і навчання. Цього разу схильність все перебільшувати, братися за багато і хотіти багато чого, але не все доводити до кінця. Слід бути стриманіше, намагатися більше фокусуватися, менше скандалити і обіцяти. Для Терезів не особливо помітний.

З 16 листопада до 1 січня 2019 приділяйте більше уваги здоров’ю та роботі, обов’язків. Приплив енергії для цих питань. Займіться спортом і обновіть фізичний стан, своїми звичками. Займіться складними завданнями на роботі, обов’язками. Початок періоду буде проблемним, слід бути уважніше і розважливий по 8 грудня.

Час переоцінки, повернення до старого, затримки в розвитку нового в питаннях навчання, знань, знайомств з 17 листопада по 7 грудня. Нове краще не вивчати, але поновіть свої старі знання. Все це стосується також до робочих проектів, документам, поїздкам – повертайтеся до старого, не починайте нове, розберіться з існуючим. Протягом періоду будьте обережніше з технікою і документами, не час для нового.

22 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – піковий період завершень, час розібратися і прийняти рішення, додасть сил повітряним знакам. Для Терезів акцент на спілкуванні, зарубіжжі, знайомствах, навчанні і поїздках, судових питаннях. Дізнайтеся нове, розберіться в існуючому, прийміть рішення. Можете прийняти рішення і отримати результати. Подумайте про ВНЗ, отриманні нових знань, повторних знайомствах. Нове, правда, краще поки не починати, але можна повернутися з успіхом до старого. Приділіть увагу своїм поглядам на життя і ідеалам.

Вас чекає багато-багато новин, спілкування, можливості дізнатися повторно щось про когось або про щось з 23 по 29 листопада. Час показати себе в колі знайомих, дізнаватися більше про знайомих. Намагайтеся менше конфліктувати і більше дізнаватися. Дні багаті на інформацію, поїздки, спілкування і сприятливі. Повторно вчіться, знайомтеся, обговорюйте угоди.

З 27 листопада по 5 грудня більше егоїзму у Вас, екцентризму, схильності до змін і несподіваних вчинків. Особливо до змін у відносинах, фінансових питаннях боргових і заробітку, накопичення. Можете як втратити так і знайти нове, все залежить від стану справ, буде бажання нового і змін. Період вже був з 9 по 15 вересня і з 27 жовтня по 4 листопада.

З 27 листопада по 8 грудня ще один конфліктний період, як і попередні не надто помітний для Терезів, але все ж можуть бути конфлікти на роботі і в спілкуванні. Варто берегти здоров’я.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Терезів

7 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на збагачення.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – розширення і поліпшення знайомств, знань.

З 16 листопада по 1 січня – енергія для роботи і здоров’я.

З 17 листопада по 7 грудня – повертайтеся до старого в навчанні і роботі. Обережніше з бюрократією та технікою.

22 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і результати, акцент на знання, зарубіжжі, знайомства.

Гороскоп опублікований 29.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,475