Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Перша половина місяця буде сприятливою, друга буде напруженою. У листопаді у Вас буде шанс почати щось нове в сімейних питаннях, завершити щось в дружбі і планах на майбутнє, а може усвідомити. Розпочнеться середньостроковий період, що впливає на витрати, боргові питання, психологію і сексуальність. Розпочнеться хороший довгостроковий період, що впливає на розваги, творчість, любов і дітей, а головне додає Вам енергії і успішності, вітальності. І буде короткий період для переоцінки справ, творчості, навчання і ще інших дрібниць життя.

З 11 вересня по 15 листопада активний період у відносинах, багато енергії для битв з ворогами, відстоювання своїх бажань, завоювання партнерів, наполегливість і цілеспрямованість, можуть бути скандали, особливо з коханими в листопаді. З 5 жовтня по 16 листопада переоцінка, повернення, затримки в розвитку у відносинах і фінансах, заробітках, не час для нового. З 31 жовтня по 1 грудня інтелектуальний тонус, особливо для творчості і публіцистики. З 31 жовтня по 2 грудня більше спілкування, налагодження контактів, знайомств, до 16 листопада повернення старих.

Лікуйте свою душу, свою психіку, працюйте над своїми фрустраціями, сексуальністю, підсвідомістю з 4 по 8 листопада. Це творчі дні, романтичні. Приділіть увагу спонсорам, сім’ї, покажіть себе їм.

З 7 по 11 листопада романтичні дні, дуже гарні для любовних відносин. Але і для ділових відносин, простого спілкування, конфліктів і битв за свої бажання ці дні так само підходять.

Перший пік 7 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це гармонійні дні, гарні для нових стартів. Для Льва акцент на сім’ю, сімейні питання. Час починати переїзд, здійснювати покупку нерухомості або чогось для свого житла, починати ремонти. Приділити увагу рідним і сімейним питанням, теж щось почати.

З 10 жовтня 2017 року по 8 листопада 2018 у Левів був період впливає на сім’ю, нерухомість, місце проживання. Могли змінити місце проживання або поліпшити, розширити. Були великі зміни, як мінімум бажання великих змін. Кому цікаво, деталі в старому гороскопі.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 буде сильний і сприятливий період, лише кілька середньострокових негативних під-періодів в 2019 році. Цей період буде мати значний вплив на Вашу творчість, інтриги, любов, розваги, хобі, життєві сили, дітей. Цей період дасть Вам більше вітальності, успішності, удачливості, посилить інтуїцію, віру, погляди на життя, дасть енергії і сил. Період буде володіти якостями поліпшення і розширення, якщо чимось будете незадоволені – це буде стимул до нового і змін або позбавлення від незадовільняючого. За цей час у Вас можуть бути нові закоханості або інтриги. Можливість завести дитину (часто у Левів буває 1 дитина, тому якщо вже є або бла, то може і не бути). Налагодити стосунки з дітьми. Зайнятися своїм хобі, поліпшити його або знайти нове. Більше розваг, часу для відпочинку, ігор, азарту. Бажання показати себе на публіці і в соціумі. Дуже хороший рік для творчих особистостей, письменників, акторів, художників, креативників, іншими словами кажучи – творцям, час творчої енергії. Період може бути небезпечний Левам в шлюбі, все ж посилитися схильність до інтриг і дитини на стороні.

Інформація щодо інтриг, дітей, творчості, а так само роботи і здоров’я, боргів і фінансів в період з 12 по 21 листопада має перевірятися і перевіряти ще раз. У ці дні можуть бути обмани, а можуть бути і спотворення, мріяння.

З 15 по 24 листопада якщо будуть конфлікти, то вони будуть масштабний, в питаннях любові, творчості, з дітьми, витрат і боргів. Можуть бути великі витрати, намагайтеся не ризикувати в ці дні. Обережніше треба бути вагітним і в інтригах.

З 16 листопада до 1 січня зросте Ваша сексуальність, схильність до ризику, оперування грошима. Спочатку періоду зростає схильність до травм і втрат по 8 грудня, в грудні вже настільки небезпечних періодів не буде. Крім цього, в цей період зросте активність з борговими питаннями, можливість відстояти свої права і реалізувати бажання, витребувати борги або випросити допомогу, зростуть Ваші витрати і доходи за рахунок інших людей.

З 17 листопада по 7 грудня переоцінка інформації про творчість, дітей, захоплення і любові, повернення старого. Крім цього, в ці дні не варто починати нове навчання, нові проекти на роботі, зі здоров’ям, фінансові проекти з метою отримання прибутку і здійснювати дорогі покупки і техніку. Повторно дізнавайтеся про улюблених і дітей потрібну Вам інформацію.

Пік 22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це кульмінації, рішення і завершення. Для Лева акцент на планах на майбутнє, дружбу, колективах, політиці, соціумі. Отримуйте результати, завершуйте, розберіться в цьому і приймайте рішення. В меншій мірі буде акцент на любові, творчості і розвагах, інформація про вагітність або дітей.

З 23 по 29 листопада буде маса новин і спілкування, величезний прилив творчих сил! Можуть бути інтриги і романи, краще відпочивати в ці дні, ніж працювати. Намагайтеся менше ризикувати і скандалити, можливі витрати або конфлікти через матеріальні зобов’язань. Великий приплив енергії для публіцистики і навчання, творчості, любові.

З 27 листопада по 4 грудня можуть бути раптові закоханості або розриви, здійснення покупок або витрати, особливо в дружбі і зі знайомими. Можете закохатися в друга або бажати уваги, бути дуже публічними і образливими. Обережніше з інтригами та витратами, період вже був з 27 жовтня по 4 листопада.

З 27 листопада по 8 грудня другий конфліктний період і небезпечний травмами. Вагітним знову слід бути обережніше, обережніше з інтригами і розвагами, ризиком і азартом.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Лева

7 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, сім’я і дім.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – приплив вітальності, успішності, удачі і поліпшення любові, творчості, питань дітей та розваг.

З 16 листопада до 1 січня 2019 – енергія для сексуальних питань і фінансових, схильність до ризику.

З 17 листопада по 7 грудня – затримки, переоцінки, повернення в інформації і навчанні, роботі, творчості і любові.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і завершення, акцент на дружбу і соціум, плани на майбутнє.

Гороскоп опублікований 30.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,647