Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Намагайтеся не витрачати багато грошей в листопаді, обережніше ставтеся до фінансів і покупкам, дружбі і колективам. У гороскопі почнеться річний період, який буде впливати на Вашу дружбу і колективні активності, період сприятливий. Завершиться період енергійності, але почнеться активний для фінансових питань, ймовірно витрат. Багато активності соціальної, акцент на кар’єру і сім’ю, дружбу і любов, захоплення.

З 11 вересня по 15 листопада у Вас буде багато енергії, сил, наполегливості і впертості, легше досягати бажаного, але і скандалів більше і більш помітні вони. З 31 жовтня по 1 грудня багато інформації про друзів і колективах, спілкування. З 31 жовтня по 2 грудня в більшості своїй сприятливий період для навчання, більше харизми, приділіть увагу старим наставникам і старому навчанні. З 5 жовтня по 16 листопада переоцінка відносин і фінансів, не на часі починати і купувати нове, завершуйте старе, добре б повернутися до старого навчання.

Використовуйте свою інтуїцію і дружбу для збагачення, для довгострокових ідей і можливостей збагатитися з 4 по 8 листопада. Можна повторно почати якісь соціальні проекти з метою збагачення.

Дуже романтичний і харизматичний період для Водоліїв з 7 по 11 листопада! Вдалі дні для налагодження відносин, переговорів, творчості, любові. Але, краще зайнятися старим, а не починати нове.

7 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це час для початку нового в сфері кар’єри і статусу. Перейти на нову посаду, почати думати про свою репутацію і проектах впливають на неї, якщо проекти не зачіпають фінанси і відносини, то можна починати нові. Займіться своїм ім’ям.

З жовтня 2017 року до 8 листопада біля Вас був період масштабних подій в питаннях кар’єри, статусу, досягнень. Могли змінити роботу, професію або зміни були зовнішніми і впливають на це, зміни масштабні. Період завершиться 8 листопада.

З 8 листопада 2018 року по 2 грудня 2019 у Вас буде період, який розширює і поліпшує питання дружби, участі в колективах, спілкування з друзями, набуття нових друзів і колективів. Можете вступити в нові спільноти та зайнятися політикою, різною соціальною активністю. Більш масштабні ідеї та плани на майбутнє. Знайти своє нове призначення в суспільстві.

У період з 12 по 21 листопада обережніше з інформацією від друзів і колективів, заробітків, інвестицій. Можуть бути обмани і самообмани, ілюзії та мрії, лінь, уважніше будьте до документів і розмов.

Приплив енергії і сил з 12 по 18 листопада, особливо до 16 числа, прискорення в фізичній активності та досягненні цілей, бажань. Більш швидкі прийняття рішень і вчинків.

У період з 15 по 24 листопада можуть бути масштабні скандали з друзями, в суспільстві, через фінанси і бажання. Слід бути обережніше з інвестиціями, покупками, договорами, обіцянками і вимогами. У ці дні може бути багато ліні в питаннях дружби та фінансів, а може бути надмірна активність і вимогливість. Не роздувайте скандали і витрати, покупки.

З 16 листопада до 1 січня зросте активність у фінансовій сфері, питаннях збагачення, витрат, інвестицій, відстоювання цінностей і прагнення до цінностей. Багато що залежить від особистих гороскопів, але і в загальних гороскопах буде пару негативних періодів, коли можуть бути матеріальні втрати, перший з них з 15 по 24 листопада. Але все ж, за цей час Ви будете не тільки активно витрачати або втрачати накопичене, але зможете і заробити більше, і збагатитися, енергії для роботи і заробітків додасться, головне – це працювати, а не мріяти і лінуватися, обновити свої проекти і способи заробітку.

З 17 листопада по 7 грудня проблеми з бюрократичними питаннями, документами та інформацією, переговорами, відрядженнями. Повернення, затримки, переоцінки. Не робіть покупки техніки, не починайте нове навчання і переговори, поїздки. Час повторно провести переговори, відновити контакти з друзями, повернутися до старої дружбі і творчості, діловим і фінансовим проектам.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час розібратися з дружбою і любов’ю, творчістю, планами на майбутнє, дітьми. Результати та новини в дружбі і колективах, дітей та захоплення, розвагах. Час приймати рішення про плани для дружби, любові, творчості, розвагах і захоплення про повернення, припинення.

Маса новин від друзів і колективів, можливості показати себе в дружбі, але намагайтеся не поєднувати дружбу і фінанси в період з 23 по 29 число.

У період з 27 листопада по 8 грудня можуть бути фінансові втрати, скандали з друзями, інвесторами. Конфліктні дні для дружби і збагачення через егоїзм і бажання. Не давайте великі обіцянки і не вимагайте.

З 27 листопада по 4 грудня, знову, повториться період змін у відносинах і фінансах, несподіваних і стрімких, можливих несподіваних романів або розставань, здійснення покупок. Потрібно бути обережніше, особливо з витратами, судовими питаннями, конфліктами у відносинах. Буде готовність до змін. Період вже був з 27 жовтня по 4 листопада і з 9 по 15 вересня.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Водолія

7 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове в кар’єрі і статусу.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – розширення і поліпшення дружби і соціальної активності.

З 16 листопада по 1 січня – активність у витратах і доходах.

З 17 листопада по 7 грудня – не час для нової інформації, документів.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення в дружбі і суспільстві, любові, творчості, дітей.

Гороскоп опублікований 25.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171