Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Для Тельців перша половина листопада буде місяцем повернення, можливістю відродити старе або повернутися до старого, особливо в стосунках. Друга половина листопада буде небезпечна витратами і травмами, конфліктами через фінанси і друзів. Місяць ще раз змусить задуматися про гроші, переоцінити кошти які вам не належать. Додасть енергії для соціальної активності. Почне довгостроковий період, який буде впливати на борги і підтримку, психологію і езотерику.

Активний період для відстоювання свого імені, професійних прагнень і оновлень кар’єрних, ймовірного посилення скандалів і роздратування з 11 вересня по 15 листопада. З 5 жовтня по 16 листопада переоцінка себе і відносин, фінансів і матеріального, повернення до старого і затримки в розвитку нового. З 31 жовтня по 1 грудня дізнавайтеся більше езотеричного, психологічного, про фінанси і борги, спадщину, виплати. З 31 жовтня по 2 грудня вдалий період для робочих відносин і оздоровлення.

Дуже хороший період для дружби і відносин, особливо романтичних відносин з 4 по 8 листопада. Використовуйте інтуїцію і харизму, яких в ці дні буде досить.

З 7 по 11 листопада хороші дні для роботи і кар’єри, налагодження відносин з керівництвом і працівниками, приріст енергії, можливість вдало провести переговори, знайти компроміси. Ці дні будуть так само і романтичні, сприятливі для особистих відносин.

Пік 7 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – пік принесе нове, новини, зміни, нові події і посилить всі тренди, дасть бажання і емоції. Час почати повторно, по-новому, в стосунках. Ненові відносини, а повернення до старих. Старим питань конфліктним, діловим, шлюбним. Приділіть увагу своїм ворогам, коханим, діловим партнерам в ці дні.

З жовтня 2017 року був період змін у відносинах, впевненості в собі. Але особливо в відносини, масштабні зміни в шлюбних, ділових, ворожих. Період завершиться 8 листопада 2018.

З 8 листопада 2018 року по 2 грудня 2019 року період впливає на сексуальну сторону життя, боргові питання, спадок, кредити, спонсорство, операцій з чужими грошима. Час для масштабних кредитів або боргів, варто подумати про розвиток бізнесу, в більшості своїй період сприятливий. Розвивайтеся сексуально. Можете отримати хороший спадок за цей рік або вирішити питання щодо нього. Шукайте спонсорів, ймовірно їх буде багато. Оперуйте чужими грошима, за допомогою чужих грошей зможете примножити свої статки. Займетеся езотерикою і містикою, психологією, духовними практиками, в усякому разі більше будете цікавитися цим.

З 12 по 21 листопада обережніше з інформацією і документами, спілкуванням з друзями, ідеями, можуть бути обмани, особливо щодо фінансових і боргових питань.

З 15 по 24 листопада можуть бути конфлікти з друзями і спонсорами, боржниками, конфлікти будуть масштабні. У ці дні можуть бути витрати і матеріальні втрати, обережніше з боргами і соціумом.

З 16 листопада до 1 січня 2019 року Тельці стануть активніше в суспільстві, дружбі, прагненнях. Час оновити свою дружбу і відстояти свої права, а може і права друзів. Відстояти свої права в колективах, в яких Ви перебуваєте, клубах і спільнотах. Реалізовувати спільні проекти з друзями, підштовхувати друзів до них. Можуть бути конфлікти з друзями і колективами спочатку періоду, до 8-10 грудня.

З 17 листопада по 7 грудня не починайте нові ділові проекти, а повертайтеся до старих, особливо в бюрократії, фінансах, питаннях позикових коштів, спадщини. Обережніше з документами в ці дні і будь-якою інформацією, можуть бути втрати або помилки. Вдалий час повторно почати вивчати психологію або езотерику. Не чекайте швидкого розвитку бюрократичних питань, особливо щодо фінансів.

Пік 22 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – період завершень та результатів, новин і прийняття рішень. Найбільший акцент на збагаченні, заробітках, депозитах і інвестиціях. Приймайте рішення про проекти, джерела доходів, роботі, інвестиціях. Найкраще про завершення одного і перехід до іншого. Підводьте підсумки і починайте діяти. Період матиме масштабні наслідки.

З 23 по 29 листопада Вас чекає багато фінансових повторних новин, переговорів, покупок, можуть бути витрати і втрати, скандали. Намагайтеся бути обережніше і всю інформацію перевіряти ще раз. Не поспішати приймати рішення.

З 27 листопада по 4 грудня зросте Ваш егоїзм і схильність бунтувати, ексцентризм. Можуть бути конфлікти з друзями, партнерами, в інтригах і романах, на роботі. Можуть бути романи з клієнтами і співробітниками, таємні інтриги. Обережніше з витратами і покупками. Подібний період вже був з 27 жовтня по 4 листопада і з 9 по 15 вересня.

З 27 листопада по 8 грудня конфліктні дні з друзями, спонсорами і боржниками, конфлікти через гроші і бажань. Обережніше з борговими питаннями в ці дні і витратами, не найкращий час для важливих переговорів і судів.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Тельця

7 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, а скоріш старе по-новому в стосунках.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – розширення сексуальних питань, боргових, фінансових.

З 16 листопада до 1 січня 2019 – активніше в дружбі і соціумі.

З 17 листопада по 7 грудня – обережніше з бюрократією, фінансовими проектами і документами.

22 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення і рішення, акцент на доходи і багатство.

Гороскоп опублікований 03.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 86 T. 0,182