Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Ви станете більш агресивні і схильні до скандалів, образливі. Більше активності і наполегливості будете проявляти в професійній сфері і відстоюванні свого імені, кар’єрі. Великий акцент буде на питання дружби, творчості, відпочинку, дітей та захоплень, багато романтичних і творчих періодів. Головне намагатися добиватися бажаного, працювати над своїм ім’ям і, навіть, можна трохи поскандалити. Вас чекає сприятливий період для дружби, більше задоволення і радості будете отримувати від спілкування і публічних активностей, дружби, а в кінці місяця настане час отримання задоволення від самотності або інтриг, секретів.

У Водоліїв був період, що додав фізичних сил, активності і впевненості з 23 жовтня до 9 грудня. З 9 грудня до 27 січня у Вас буде період активності в професії, відстоювання своїх прав і влади, кар’єри, роботи над досягненнями. У цей період зросте Ваша агресивність, особливо по відношенню до керівництва і тих, хто намагається Вам вказувати як працювати. Але в цілому період сприятливий, навіть для скандалів, буде пара додаткових трендів, що дозволяють творчо працювати над своїми досягненнями, що дозволять отримувати і використовувати успішно матеріальні ресурси, заробляти. Перший з таких значущих періодів буде в кінці грудня, другий на початку січня.

Ще з листопада в гороскопі у Водоліїв йде період спілкування з друзями, новин від друзів, період з 6 по 11 січня. А з 3-23 грудня буде і повернення друзів або новин про старих, забутих, друзів. Гарний час для колективної творчості.

З 23 листопада до 14 грудня сприятливий період для фінансової сфери, матеріальної (заробітку грошей, покупок) і кар’єри, професії і прагнень. Слухайте свою інтуїцію, дотримуйтесь їй, період духовний.

З 26 листопада до 9 грудня будьте відповідальніше з новинами від друзів і спілкуванням. З 28 листопада до 5 грудня скандальний період для всього Зодіаку, небезпека травм.

Час для громадських заходів з 1 по 25 грудня, бувайте більше на вулиці, поновіть і зміцніть відносини з друзями, вдалий період щоб налагодити відносини з колективом. Але остерігайтеся обману від друзів \ колективу або обману їх з 9 по 12 грудня, в період з 18 по 24 грудня будьте більш серйозні у відносинах, менше жартів і вимог, можете розчаруватися в друзях (слабкій дружбі), але можете і зміцнити дружбу.

Місяць почнеться з ліні, бажання відпочити, можливо обманів, бажання звалити все на інших. Період ліні з 2 по 6 число, це ж і період обманів і мрій, особливо з друзями і грошима.

Невеликий приплив сил з 3 по 11 число, амбіцій, гарний час відстоювати свої права в колективах і перед друзями.

З 3 до 23 грудня період повернення старих друзів, можете самі до них повернутися або отримати від них новини. Період проблем з електронікою, бережіть свої комп’ютери. Затримки з бюрократією та документообігом, можете втратити документи або робити більше помилок, намагайтеся бути уважніше. Нові завдання і проекти на роботі або в творчості, захоплення, краще не починати.

Перший пік буде 3 грудня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Посилення всіх трендів, остерігайтеся обманів, особливо обманів від друзів і дітей, намагайтеся не витрачати занадто багато грошей на дітей і дружбу, можуть бути конфлікти з сусідами або знайомими, уважніше ставитеся до документів і новин. Пік завершальний, є можливість розібратися в друзях і творчості, захопленнях і дітях, кинути свої «шкідливі» захоплення. Можете розчаруватися в коханні, не надто ідеалізуйте.

З 9 по 12 будьте обережніше з матеріальними питаннями і покупками, не давайте грошей у борг і не беріть, особливо у друзів або колективу. Бійтеся матеріального обману.

Стрімкий інтелектуальний період з 9 по 14 число, багато ідей, час спілкування.

Скороминучі прилив сил і енергії з 15 по 17 число, який зміниться занепадом.

Другий пік 18 грудня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, принесе з собою занепад сил, можливо розчарування в друзях, колективах в яких Ви перебуваєте і планах на майбутнє. Можливо, що це буде і не розчарування, а обмеження і необхідність змінити свої плани на майбутнє. Для Водоліїв період помітний найбільше в дружбі і планах. Постарайтеся не починати маловажне в ці дні, не витрачайте свої гроші або сили на дріб’язкові ідеї і плани, тільки грунтовне. Придивіться до своїх знайомих і друзів, приділіть їм увагу, але не вимагайте від них багато чого. Гарний час для публічної активності, але будьте серйозніше.

Період з 19 по 23 принесе Вам більше харизми і соціальної успішності, час варто витратити на дружбу і відносини, більш швидкий розвиток відносин і дружби. Гарний час для нових знайомств. 19-13 романтичний період для Водоліїв, швидкий розвиток любовних відносин, можлива несподівана закоханість. Вдалі дні для творчості, вдалі дні для поспішних покупок і інвестицій.

З 2015 року, про що було написано в гороскопі на вересень того року, у Водоліїв відбулися зміни в дружбі, колективах яких Ви перебуваєте (групах, спільнотах) і планах на майбутнє. Був акцент корекції, стримування. Ви могли втратити або відчути прикрість в дружбі і планах на майбутнє. Стали більш вимогливі до друзів і планам, прагматичні, егоїстичні. Почали дружити тільки з «вигідними» для Вас людьми і працювати над «корисними» ідеями, прагматизм і приземленість. При найбільшому негативі – через Вашу скутість, жадібності, стриманість і егоїзм – втратили друзів і плани на майбутнє. При найбільшому позитиві – змогли зміцнити дружбу і відсіяти малозначні ідеї. Період завершиться 20 грудня.

У гороскопі Водоліїв, з 20 грудня 2017 року до 16 грудня 2020 року, є вказівки на необхідність більш серйозно ставиться до секретів, таємниць, порушень правил і закону, здоров’ю, комплексам і недолікам, Ви станете більш уразливі до різних ізоляції, тюрем, лікарень, різному служінню (армії, служінні богу), у всякому разі більше уваги буде звернено до цих питань, більше проблем і навантажень. Період підвішеності у Водоліїв. Ймовірною релігійної фрустрації, можете стати занадто ортодоксальні або змінити свою релігію, розчаруватися. З найкращого боку, ці 3 роки дозволять Вам зміцнити свою віру і секрети, зміцнити себе, побороти комплекси.

Обережніше зі справами, особливо фінансовими, читанням документів перед покупкою з 20 по 26 грудня.

Варто серйозніше поглянути на дружбу і любов, творчість, матеріальний достаток з 24 по 28 грудня, не витрачати занадто багато грошей, вкладати їх тільки в необхідне і надійне, а не витрачати на пустушки. Не романтичний період.

Гарний час для таємних романів з 25 грудня по 18 січня. А ще це хороший час щоб просто відпочивати, можна навіть проводити його на самоті, побути на самоті. Набратися сил в тиші.

Перший, помітний, сприятливий період для кар’єри, статусу і фінансів буде з 25 грудня до 1 січня, відстоюйте свої бажання, реалізуйте свої творчі таланти щоб зробити собі ім’я. Дуже вдалий час для благодійності, допомоги іншим – це дасть позитивні результати для статусу.

Другий, помітний, сприятливий період буде з 31 грудня до 10 лютого, теж буде стосуватися в основному кар’єри, професійних планів, досягнень і нагород, поваги і статусу. Період сприятливий для зміни планів які стосуються цього, прибирання віджилого і безнадійного, поновлення існуючого і відродження. В цей час буде легко позбавлятися і оновлювати, позбудьтеся від роботи на якій немає просування, від ідей які за довгий час не могли реалізувати. Оновіть свої погляди \ ідеї і бажання пов’язані з професією або бажаними досягненнями, переглянете їх, можете відродити старі. Для всього Зодіаку це період духовного зростання, для Водоліїв час, відповідний щоб змінити своє ставлення до релігії. До того ж Водоліям ці дні хороші для лікування духовного, психологічного і фізичного. Сприятливий час для операцій по більшій мірі.

Гороскоп Водолія на початок січня 2018 року

Сприятливим буде перша половина січня, багато часу щоб відпочити і набратися сил. Вдалий час для творчості, секретів, спілкування з друзями. Змінити себе, приділити увагу роботі і здоров’ю, обов’язкам і недолікам. Більш детально про весь місяці в гороскопі на січень, а зараз лише перших десять днів.

З 1 по 18 січня сприятливий час для відносин і фінансів, всьому Зодіаку, а Водоліям ці дні додатково сприятливі для відпочинку, таємних романів, таємних переговорів і секретних угод. Ескапізм, втекти від усіх і відпочити, зайнятися своїм внутрішнім світом.

Перший пік буде в самому початку місяця, посилить всі тренди в гороскопі у Водолія, пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні, кульмінації, новини, усвідомлення і завершення. Багато спілкування, розберіться і приділіть увагу відносинам, здоров’ю, роботі та обов’язкам. Приймайте рішення, завершуйте. Сприятливий піковий період для дій.

Ви могли відчувати різні затримки, штиль, повернення до старих звичок і способу життя або старого в Ваше життя (особливо ідей, знань, знайомих), переоцінку себе і свого буття з серпня 2017 року. Після 2 січня життя прискориться.

Хоча у Вас і йде період сприятливий для відпочинку, але куди краще займатися питаннями професії і репутації, працювати над проектами і кар’єрою, багато енергії для цього буде з 3 по 11 січня. Беріться за будь-які нові можливості, беріться за нові завдання. Займайтеся публічними справами, заводьте нові знайомства, вирушайте у відрядження – це все буде сприятливо для роботи і Вашого статусу. Багато сил в ці дні. Особливо з 5 числа, можливо, навіть період буде до 15. У всякому разі з 5 по 15 сприятливий час для спілкування з керівництвом і клієнтами.

Романтичний і любовний період для всього Зодіаку з 5 по 15 число, особливо сексуальним він буде з 8 по 12 число. Для Водоліїв це вдалий час для вирішення сімейних питань і професійних шляхом переговорів, можна відстоювати свої права.

З 8 по 12 можна оновити свої відносини, відновити старі відносини або позбутися від існуючих, зросте ревнощі і вимогливість глибини. Час попрацювати над своїми фінансами, перерахувати свої витрати і доходи, позбутися від невигідних проектів і відродити старі.

Важливих періодів в гороскопі для Водолія на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,165