Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Місяць важливий для роботи і здоров’я, варто берегти здоров’я під час пікових періодів. Грудень принесе приріст енергії, середньостроковий, але дуже сприятливий. Сам грудневий гороскоп сприятливий, крім пікових періодів, багато чекає суєти і завдань протягом місяця, багато роботи. Але зате в січні зможете відпочити. Завершиться один багаторічний період, що почався пару років тому, впливає на Вашу роботу і здоров’я, дуже важливий. І почнеться багаторічний період, що впливає на відносини, яким я приділю пару абзаців в гороскопі для Раків на грудень.

Буквально в один рядок про кожний період, який почався в минулому гороскопі і триває в гороскопі на грудень для Раків або довше. З 23 жовтня до 9 грудня – час активності в сімейній сфері, більше скандалів і більше бажань, особливо в кінці скандалів з 28 листопада по 5 грудня або поспішності. З 6 листопада до 11 січня – час завалу на роботі, багато роботи і всього пов’язаного з роботою, особливо напружений період з 26 листопада до 9 грудня. З 23 листопада до 14 грудня – сприятливий період для любові і творчості, навчання і духовних практик. Кому цікаві деталі, читайте минулий гороскоп Рака.

Займіться своєю красою, косметичними процедурами або будь-якими лікувальними (можна і легкий спорт або дієти) для поліпшення свого виду, іміджу, зовнішності з 1 по 25 грудня. Знайдіть нових клієнтів, але поки не укладайте угоди, можна поліпшити відносини зі старими клієнтами і нагадати про себе, покращуйте відносини з колективом. Небезпечні періоди, чреваті обманом і брехнею або лінню, будуть з 2 по 6, 9 по 12, а з 24 по 28 потрібно проявити більше серйозності і стриманості в бажаннях і поведінці.

Обережніше з лінню і роздуванням, обманом, на роботі і в спілкуванні з наставниками, навчанням і поїздками, новинами з 2 по 6 грудня.

Хороший період для продуктивних переговорів, відстоювання своїх бажань, боротьби за свої права з улюбленими і дітьми, діловими партнерами і керівництвом, а можна і з батьками з 3 по 11 грудня. Цілеспрямована енергія.

Готуйтеся до завалу на роботі, повернення старих завдань і необхідності щось переробляти, зривів термінів з 3 по 23 грудня. Бережіть свої хронічні хвороби в ці дні. Намагайтеся не починати нові проекти, потім вони не дадуть бажаних успіхів, особливо оформлення документів, укладання угод, торгівля, відрядження. Раджу і нове навчання, курси, в цей час не починати. Можуть бути проблеми з інформацією і технікою, будьте обережніше.

Перший пік 3 грудня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Період завершень, кульмінацій, важливих новин і рішень. Порушено будуть питання смерті, життєвого досвіду (Вашого минулого), недоліків і страхів, комплексів. Може бути якась ізоляція, бажання самотності. Період абстрактний. Можуть статися і важливі події на роботі.

Приріст сил з 9 грудня до 27 січня, фізичних і вітальних. Бажання ризикувати і йти на ризик, бажання творити, виховувати дітей, розважатися, бажання любові. Час оновити все перераховане з новою енергією. Сприятливий час і воно буде посилено додатковими періодами, особливо в січні. Час активності. Час творчості. Можуть бути скандали з дітьми через Ваші зрослі вимогливості до них.

Багато періодів паралельних в середині місяця, з 12 по 17 число. Більшість з них будуть стосуватися роботи, переговорів, відносин, новин, поїздок, завдань. Просто готуйтеся працювати в ці дні продуктивно, приділіть увагу коханим.

Другий пік 18 грудня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, принесе з собою нові можливості або зміни, з акцентом на роботу і здоров’я. Слід серйозніше поставитися до здоров’я і робочих питань. Вам можуть запропонувати нову посаду або нові обов’язки. А може бути і період незадоволення в роботі і здоров’ї, все ж гороскоп на ці дні обмежує і розчаровує. Головне не поспішати і все обмірковувати. Період сприятливий тільки якщо Ви дійсно серйозно візьметеся за вирішення питань праці та здоров’я, якщо у Вас вже є ресурси і готовність, можливості. Але не з бухти-барахти по щучому велінню.

Сприятливий період для любові і фінансів, всьому Зодіаку, для швидкої реалізації ідей і результатів. Можна закохатися несподівано або здійснити успішні покупки. Період з 19 по 23 грудня, для Раків варто приділити увагу публічності і кар’єрі, роботі та здоров’ю.

Завершиться період, який значно впливав на Ваше здоров’я і роботу, вітальність, обов’язки, почався він ще в 2015 році (читайте мій гороскоп на вересень 2015 року). Це був важливий період, який міг бути сприятливим і злим. Міг допомогти зміцнити здоров’я і роботу, принести важливі обов’язки на роботі. Міг зруйнувати здоров’я, принести важкі обов’язки на роботі. Все залежало від Вашої серйозності, це був час платити за рахунками. Якщо Ви серйозно в минулому ставилися до здоров’я і роботі, то за ці роки могли зміцнити, якщо немає – все могло впасти. Але це вже історія…

З 20 грудня до 16 грудня 2020 року важливий період для сфери відносин, щоб не повторюватися багато разів в цьому абзаці, перерахую зараз, під сферою «відносин» і відносинами я розумію, в даному випадку будь-які важливі для Вас відносини, будь-які близькі і довгі відносини, такі як шлюбні, любовні довгострокові, відносини з важливими людьми (для Вас важливими) будь то вороги, ділові партнери, люди від яких залежить Ваше життя, шлюбні партнери (навіть якщо цивільний шлюб або довгі відносини), конкуренти. За ці роки відбудуться зміни в цих сферах, так само це буде в якійсь мірі час отримувати результати своїх дій і бездіяльності, причини серйозності або потурання, стримування і зміцнення. Руйнування слабкого, через Вас або як зовнішні обставини, це може бути і розлучення і інша втрата партнера через слабкість (Вашої або партнера) в життєвих обставинах. Це може бути і розірвання договору (в ділових відносинах), знову ж таки через слабкість (Ви не виконували свої зобов’язання або партнер). Ви будете намагатися зміцнювати відносини або руйнувати ті що не задовольняють Вас. Ви станете більш прагматичні і приземлені у відносинах, може бути корисливі або схильні до меншого, згодні на менше в стосунках і партнерах. Хоча куди вірогідніше зросте бажання серйозного і надійного. Вам більше будуть подобатися зрілі партнери або які досягли успіху в житті. Ви захочете зміцнити відносини, з цивільного шлюбу в офіційний або просто вимагати від партнера бачення майбутнього розвитку відносин. Конкурентна боротьба стане складніше, більш вимогливою, потрібно серйозніше ставитися до ворогів, судам, відстоювання своїх прав. З іншого боку, при негативі повному, за ці роки Ви можете взагалі вирішити не вступати в стосунки серйозні, тому що будете вважати їх тяжким вантажем. Зросте Ваша вимогливість до партнерів, яку Ви вже не будете замовчувати, а ось собі зможете попускати більше. Можна продовжувати розвивати цей абзац, але суть його полягає в тому, що в ці роки будуть зміни у відносинах, необхідно буде зміцнювати відносини або вони будуть зруйновані. Багато що залежить від особистого гороскопа і того як Ви вели себе і як будете вести, у всякому разі схильність брати на себе відповідальність або тікати від неї зросте. І за ці роки слід берегти своє здоров’я, вітальність зменшиться, песимізм зросте, зросте бажання жити в своїй мушлі, бажання безпеки, страх втрат. Варто зайнятися зміцненням своєї віри, репутації, статусу. Не варто ставати занадто цинічними і грубими, затиснутими. Як і у інших знаків Зодіаку зростуть Ваші амбіції, особливо в стосунках, бажання кар’єри і визнання.

Лінь і аврал на роботі, здоров’я, можете занадто сильно отруїтися або втратити щось, розгубитися з 20 по 26 грудня.

З 25 грудня почнеться сприятливий, у всякому разі вносить гармонію і радість, період для відносин. Гарний час для ділових переговорів, спілкування з улюбленими, спілкування з чоловіком або дружиною, оновити відносини і договору. Більше уваги будете приділяти партнерам, більше пошуку компромісів і бажання сподобатися іншим, поступливості. Більше шансів забути стару любов і знайти нову, знайти нових ділових партнерів. Просто сприятливий і з акцентом період для відносин до 18 січня, особливо це буде помітно в січні.

Прилив творчих і духовних сил, особливо творчих з 25 грудня до 1 січня. Романтичний період, любовний.

Для всього зодіаку це час трансформації поглядів на релігію і віру, секс, екзальтація і експансія, розширення, оновлення та усунення з 31 грудня до 10 лютого (може довше). Вас теж все це чекає, але для Раків цей час сприятливий в любові й творчості, відносинах, дитячих питаннях. Гарні місяці для зачаття. Вдалі місяці для змін творчого шляху, захоплень або відновлення, а може і остаточного кидання старого творчості. Теж стосується і любові, простих захоплень і відносин. Займіться відносинами, більш-менш сприятливий період для судів і конкуренції, розібратися у ворогах. Вдалий період для поліпшення існуючих відносин, особливо в січні, поновлення їх або позбавлення від відносин (буде легко кинути і забути, втратити).

Гороскоп Рака на початок січня 2018 року

Весь січень буде місяцем відносин, спочатку можливих завершень або важливих новин, кульмінацій, а в середині січня нових бажань, можливостей, стартів або просто важливих новин і змін до нового. Місяць по більшій мірі сприятливий, для питань відносин він повністю сприятливий, а в кінці місяця можуть виникнути проблеми з фінансами і дітьми, любов’ю. В середині першій декаді січня буде багато періодів, в основному вони стосуватимуться відносин! Так що готуйтеся приймати важливі рішення або робити зміни.

Вже на самому початку місяця буде багато сили для відносин, для роботи над відносинами, сфера відносин стане якось більш «помітною», яскравою. Час проявити себе у відносинах і дивитися за поведінкою партнерів! Для всього Зодіаку період з 1 по 18 акцентуватиме питання відносин, романтичних, ділових, будь-яких важливих. Це період брати активну участь, більше бути на людях, проявити себе.

Перший пік буде 2 січня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Найбільш помітний для Раків, посилить Ваші бажання, емоції, кульмінує всі питання у Вашому житті, може багато питань завершити або змогти розібратися в тому, що Вас турбує, так що чекайте новин. Період сприятливий, багато сил і бажань, прагнень. Дуже сприятливий для відносин і прийняття рішень щодо себе. Постарайтеся бути публічними в ці дні. Пік посилить всі тренди

Якщо були затримки в кар’єрному зростанні, розвитку статусу або повернення до старого, і це почалося в серпні 2017, то с 2 січня це завершиться.

Величезний приплив сил, особливо творчих з 3 по 11 січня. Намагайтеся реалізовувати всі свої творчі бажання, час сіяти, та багато встигнете і зробити. Взагалі це енергійний період для всього Зодіаку, по більшій мірі, активний. Хоч і буде схильність все роздувати. Це так само досить сексуальний період, і в якійсь мірі релігійний, духовний, схильність захищати свою віру і надії.

Особливо сексуальність зросте з 5 по 15 число, для Раків ще і творчість, і бажання відпочинку, розваг. І ще раз цей період посилить сферу відносин, ще більше додасть активності та наполегливості, бажань, час відстоювати свої права і вимагати! Вдалий час для фінансів, кар’єри, громадської активності. Хоча в період з 8 по 12 потрібно бути трішки обережніше, занадто велика вимогливість і схильність до маніпулювання, ревнощі, бажання володіння і контролю – це може викликати проблеми з близькими і діловими партнерам, але з іншого боку це може допомогти Вам позбутися від незадовільних відносин. (Я все ж, особистий досвід, думаю, що з 8 по 12 потрібно бути обережніше, можуть бути втрати партнерів).

Важливих періодів в гороскопі для Рака на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 7 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,177