Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Бійтеся агресивності і поспішності в середині місяця, період екстремізму і травм. Місяць буде багатим на новини та спілкування, збагачення, сімейні справи і відносини. Розпочнеться довгий період дружби і публічності, планів. Досить хороший місяць, якби не небезпечний період в середині гороскопу на травень.

З 6 березня по 13 травня період спілкування, навчання, новин. З 18 березня по 16 травня активний період для статусу, професії, відстоювання своїх прав. З 21 березня по 2 травня сприятливий період для вирішення фінансових питань і професійних, кар’єри, духовного світу. З 24 квітня по 19 травня більше спілкування. Деталі в минулих гороскопах.

Обережніше з інтригами, благодійністю, необдуманими витратами з 6 по 9 травня, багато романтики. Щодо витрат і доходів, здійснення дорогих покупок, то краще до 10 числа не надто вже все роздувати.

З 10 по 22 конфліктний період, помітний для світу, агресія, екстремізм, поспішність, аварій. Це все буде стосуватися і Вас. Спочатку, 10-17, зросте конфліктність з керівництвом і батьками, намагайтеся не втратити свою репутацію, Овни стануть дуже дратівливі до всіх в ці дні. Після, з 17-22, конфліктність з друзями і з-за матеріальних питань, грошей, намагайтеся в ці дні не витрачати і не інвестувати необдумано.

Хороші дні для сили волі, зможете змінити свій матеріальний статус, кар’єрний, зважитися на складні завдання і позбавлення від 10 по 14.

Повторення сприятливого періоду для Вашого духовного світу, таємниць, секретів, сексуальності, езотерики з 11 травня по 13 червня. Це хороший період для вирішення боргових питань, спілкування зі спонсорами, набуття нових знань, прохань про допомогу. Період вже був з 23 листопада по 14 грудня, в деталі тут.

З 13 по 30 травня використовуйте свої знання і інформацію, контакти, для збагачення. Час обговорювати угоди, цікавитися товарами і джерелами доходів.

Час починати новий бізнес, відкривати рахунок в банку або просто намагатися накопичити, починати щось нове колекціонувати, знаходити нові джерела доходів і нові цінності 15 травня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад. Пік можливість почати нове пов’язане з багатством, та й інші тренди будуть посилені в ці дні, буде багато нового і новин. Можете знайти для себе нову систему цінностей.

З 16 травня по 13 серпня Ви станете більш публічними, більше часу проводити з друзями, бути на публіці. Активність в реалізації планів і плануванні. Хороші дні оновити дружбу і плани, реалізувати дружні ідеї, очолити коло спілкування. Будуть періоди, коли можете скандалити з друзями, скандалити через своїх планів, політичних поглядів (ось, наприклад, з 17 по 22 травня найперший період). Боріться за своїх друзів і плани. Активні дні для політиків, масовиків витівників.

Прикрашайте будинок, купуйте різне начиння і декор для дому, можна косметичний ремонт зробити з 19 травня по 14 червня. Більше гармонії у відносинах з рідними, налагоджувати контакти з сім’єю.

Невеликий приплив сил з 21 по 27 травня, можливість себе показати в суспільстві, навіть потрібно показати і відстояти свою думку і знання, захистити друзів.

Намагайтеся берегти репутацію, в особистих відносинах і з керівництвом, менше витрачайте гроші з 24 по 28 травня.

Завершуйте навчання або приймайте рішення про навчання, дізнавайтеся нове про навчання, завершувати, дізнаватися, приймати рішення в навчанні, зарубіжжі, світогляді, судах і пошуку істини потрібно 29 травня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Багато енергії для Овнів, прилив. Подумайте про свої погляди на життя, може від якихось пора вже позбутися або змінити, дізнатися нове. Приділіть увагу зарубіжжю, вирішуйте питання далеких поїздок або відносин. Пік період кульмінації, рішень, завершень, розуміння і багато сил для Вас.

Вчіться, спілкуйтеся і знайомтеся з 30 травня по 12 червня, більше новин та поїздок.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Овна

З 10 по 22 травня – будьте обережніше.

З 11 травня по 13 червня – зміцнюйте віру і духовний світ, шукайте підтримку.

З 13 по 30 травня – інформація – гроші.

15 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове. Знаходьте нові джерела збагачення.

З 16 травня по 13 серпня – активність в дружбі.

З 19 травня по 14 липня – покращуйте будинок і відносини з сім’єю.

29 травня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – кульмінації. Розберіться з навчанням, зарубіжжям, світоглядом.

З 30 травня по 12 червня – вчіться.

Гороскоп опублікований 6.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,485