Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Спробуйте розібратися в собі, завершити щось важливе або підвести підсумки, приділити увагу відносинам і Вашому майбутнрьому. В кінці місяця важливий період для відносин, зміни в стосунках або новий етап. Місяць принесе з собою багато роботи і турбот про здоров’я, вдалий період, середньостроковий, для позик і боргових питань. Борги, сексологія, кризові ситуації, таємниці життя і езотерики – в цих питаннях почнеться довгостроковий період, що залежить від особистих гороскопів.

З таким зривом термінів, як в цьому місяці (сьогодні 8 грудня а залишилося ще 3 гороскопи і вихідні на носі), вирішено в «минулих» днях грудня не згадувати незначні періоди. Так що гороскоп для Близнюків на грудень буде з сьогоднішньої дати.

Був активний, багатий на енергію період з 23 жовтня до 9 грудня, особливо в навчанні, поїздках, відстоюванні філософії і знань, конфліктний з 28 листопада до 5 грудня. З 6 листопада до 11 січня багато спілкування, переговорів, розмов, новин, ділового співробітництва та інформації про партнерів і коханих. З 23 листопада до 14 грудня сприятливий період для роботи, здоров’я, кар’єри, сильна інтуїція і віра. З 26 листопада до 9 грудня час занепаду сил, можливих розчарувань, необхідно серйозніше поставитися до справ, партнерам, переговорам і новин.

Період сприятливий для відносин, що підсилює сферу відносин, бажання їх мати, бажання ними керувати, бажання в них брати участь з 1 по 25 грудня, можливо зміцнити відносини, знайти нові, забути старі, укласти нові угоди (головне документально не оформляйте до 23 грудня). Обережно тільки будьте з інтригами з 6 по 12 і з 24 по 28, не будьте розчаровані у відносинах, не чекайте багато чого і не ідеалізуйте \ демонізуйте своїх партнерів, в ці ж негативні дні обережніше треба бути і з фінансами! Більш сприятливими періодами будуть з 12 по 15 і з 19 по 23 число.

З 3 по 23 грудня чекайте старих новин від партнерів, повернення старих улюблених або бажання повернути їх у своє життя, варто переоцінити відносини в ці тижні і не заводити нові, ні любовні, ні ділові. Час застою інформаційного у відносинах, застою в розвитку відносин, а також сімейної сфери. Ви і самі будете більш ретроградні в ці дні, схильні повертатися назад, а не розвиватися або цікавитися новим. Близнюки стануть інтровертні. З 3-23 бережіть свою техніку, документи, остерігайтеся неточностей в інформації, втрат. Відкладіть покупку нової техніки або навчання.

Перший пік 3 грудня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Багато енергії, рішучості, бажання і акценту на собі і відносинах, взаємодії з іншими. Час розібратися в собі і підвести підсумки, розібратися в стосунках. Період кульмінаційний, що приносить багато інформації (ймовірно про старе). Пік посилить всі тренди, потрібно бути обережніше, зросте схильність до брехні і обману, необхідно бути серйозніше до відносин, небезпека агресивності і поспішності.

Невеликий приплив сил і незвичайних ідей з 9 по 12 грудня, час швидкого і нестандартного мислення, може бути безсоння.

Займіться своїм здоров’ям, зміцненням і оновленням (для цього буде багато сприятливих періодів з кінця грудня і в січні), а поки з 9 числа хоча б зарядку почніть робити! Займіться своїми проектами на роботі, але до 23 грудня доробляйте або змінюйте старі. З 9 грудня до 23 січня багато активності для роботи і здоров’я, оновити їх. Гарний час щоб проявити активність, волю, бажання. Можуть бути конфлікти з керівництвом, підлеглими, колегами та клієнтами, але малоймовірно.

З 12 по 17 грудня, буде багато сприятливих періодів, вдалих для покупок, роботи над відносинами і договорами, час проявити себе і свою ініціативу в стосунках і переговорах, з улюбленими людьми і діловому співробітництві.

18 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, найважливіший період для серйозних стосунків в цьому році, для початку нових серйозних відносин або нової віхи розвитку у відносинах. Ви можете зробити або захотіти зробити, пропозиція руки і серця, пропозиції жити разом, пропозиції про ділове співробітництво (у разі ділового партнерства), почати якийсь довгостроковий скандал з кимось. Переломний період для відносин, але дуже серйозний. Може бути на краще або гірше, все залежить від Ваших минулих дій і як у Вас розвивалися відносини. Пік час нових починань або нових важливих подій, ймовірно не тільки у відносинах. Сам по собі пік посилить всі тренди, слід бути серйозніше і берегти репутацію, не дуже себе навантажувати, але і не падати духом і не потурати. Намагайтеся все планувати з розрахунком на мінімум 6 місяців в майбутньому.

20 грудня 2017 року завершиться період, який сильно вплинув на сферу відносин, почався він у 2015 році (можете перечитати гороскоп на вересень 2015 року та раніше). Період багато в чому залежить від того як до його початку розвивалися відносини, як під час цього періоду Ви вели себе і що вкладали в стосунки. Період кармічний, період плати за дії. Слабкі відносини були зруйновані, сильні пройшли перевірку і стали ще сильніше. Могло бути розчарування в партнерах, бажання тільки важливих і серйозних відносин, може навіть відносин по вигоді або заради статусу. А може і взагалі відсутність відносин протягом цих років, серйозних, втікання від них і небажання брати відповідальність на себе. Близнюки могли нарешті зважитися оформити шлюб (навіть цивільний) або ділове співробітництво, було більше відповідальності у відносинах.

Тепер в гороскопі настане тренд вимагає більш серйозного ставлення, уваги, від особистих гороскопів буде залежати, буде він стримуючим, чи руйнівним або конструктивним. А стосуватися він буде боргових питань, спадщини, поділу майна і отримання підтримки від інших, як безоплатної підтримки, так і відсотків, аліментів або інших виплат. Крім матеріальної і фінансової підтримки цей вплине і на інші види допомоги Вам. Слабке буде зруйновано, так що заздалегідь готуйтеся до проблем зі «слабкими» боржниками або кредиторами, покровителями. З іншого боку життя, в цей час у Вас буде період більш тривалих психологічних криз, трансформацій, більш проблемно будуть відчуватися будь-які втрати (матеріальні, людські і тд.) Для Вас. Період може трохи розчарувати в сексі, якщо Ви були «волелюбні» і зробити серйозніше в цій сфері Вас, прагматичними, цинічними, корисливими, або дуже пасивними і холодними. Коротко кажучи чекайте, бережіть, розбирайтеся з сексом, кризами, фінансовими можливості в період з 20 грудня до 16 грудня 2020 року. Буде складний час чи ні – залежить від особистих гороскопів, але краще підготуватися.

Лінь, літання в хмарах, схильність до обманів керівництва і партнерів з 20 по 26 грудня, краще з 20 числа йти у відпустку і відпочивати до січня місяця.

Зросте сексуальність з 25 грудня, зросте схильність до боргів, прохання про допомогу, гарний час для переговорів про борги, прохань переглянути борги або повернути Вам. Період до 18 січня, особливо везучий і помітний в січні.

З 25 грудня до 1 січня – період романтичний, багато лицарства і ліні.

Сприятливий період для фінансів, роботи, здоров’я, сексуальності з 31 січня по 10 лютого (може довше). Час стимулювати зміни в цих сферах, покращувати їх, прибирати щось, відроджувати. Змінювати свої погляди на це, бажання, прагнення. Можна робити медичні операції. Можна міняти обов’язки на роботі, братися за нові проекти. Хороший період, особливо в січні, для фінансових питань.

Гороскоп Близнюків на початок січня 2018 року

Детально буде в повноцінному гороскопі на січень місяць для Близнюків, зараз лише коротко на перших 10 днів січня. Місяць буде повністю присвячений фінансовим питанням, сексуальності, боргами, психологічним трансформаціям, можливих втрат когось або чогось, але не болючих. Навпаки січень для Близнюків – це місяць для втрат, цей січень, час позбавлятися від пережитків і того що набридло Вам. В духовному світі, фізичному.

Для всього Зодіаку сприятливий період для публічності і важливих відносин з 1 по 18 січня, для Близнюків він ще сприятливий для фінансових питань, сексуальної активності, питань боргів. Час показати себе. Багато бажань, сил, думок. Гарний час для психологічних змін.

Перший пік 2 січня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, час приділити увагу фінансовим питанням, своїм накопичення і прибуткам, боргами – розібратися з цими сферами, можуть бути важливі новини про них. Наприклад, зміни на роботі або з боржниками \ кредиторами. Пік посилить всі тренди і буде сприятливий, кульмінаційний і ймовірно завершальний. Приділіть увагу своїй сексуальності, езотеричним інтересам, фінансовим можливостям.

Багато енергії для роботи і здоров’я, відновити і поліпшити. Хоч ще і тільки початок року, але спробуйте зробити найскладніше з 3 по 11 число. У Всього Зодіаку зросте сексуальність, агресивність, схильність боротися за свої ідеї, до хорошого або поганого це залежить від особистих гороскопів. Особливо сексуальність зросте з 5 по 15 (другий період).

З 5 по 15 другий сприятливий період для відносин і фінансів всьому Зодіаку, для Близнюків він особливо сприятливий для фінансової сфери, борги, пошуку підтримки. У період з 8 по 12 може статися позбавлення або трансформація в стосунках, фінансах, сексуальності і питаннях езотерики.

Повторюся, хоч і багато буде трансформацій і позбавлення, це можуть бути і втрати важливого в житті, але періоди сприятливі спочатку січня.

Важливих періодів в гороскопі для Близнюків на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 8 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,190