Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


Грудень і січень будуть сприятливими місяцями для Вашого знака, але почну з гороскопу на грудень. Складним буде лише початок і, ймовірно, обидва пікових періоду будуть трохи розчаровуючі (але благо торкнуться не найважливіші сфери в житті), все інше досить успішно і добре. Готуйтеся багато працювати і до шквалу новин, поїздок, переговорів. Будьте готові до завалу на роботі, остерігайтеся обману і зриву термінів, можуть бути подібні проблеми і зі здоров’ям. У грудні час підводити підсумки для своїх знань і зв’язків, знаходити нові зв’язки і знання.

З таким зривом термінів, як в цьому місяці, коли пишу цей гороскоп вранці 9 грудня, вирішено в «минулих» днях грудня не згадувати незначні періоди. Так що гороскоп для Овна на грудень буде з сьогоднішньої дати, раніше будуть вказані тільки парочка найважливіших періодів.

З 23 жовтня до 9 грудня активність у відносинах, цілеспрямованість, бажання керувати або тиск з боку партнерів на Вас, особливо з 28 листопада до 5 грудня. З 6 листопада до 11 січня час для навчання, нових знайомств, далеких відряджень, нової інформації та розширення горизонтів, хоча з 3 по 23 грудня буде повернення, а з 26 листопада по 9 грудня треба бути стриманіше і серйозніше. З 23 листопада по 14 грудня сприятливий період для езотерики і духовного, містики, здоров’я.

Місяць почнеться з тренда харизми, бажання публічності, бажання розширювати свій список заморських контактів з 1 по 25 грудня. Можуть бути романи з іноземцями, особливо з 9 по 12, 19 по 23, багато спілкування. Гарний час шукати істину, у дебатах, судах, переговорах, хоча з 9 по 12 є шанс на обмани, а з 24 по 28 потрібно берегти репутацію і воювати за справедливість якщо Ви тільки повністю впевнені в ній.

З 3 до 23 грудня в житті у Овнів буде багато повернення, затримок, переоцінок в роботі, здоров’ї, навчанні, знайомствах, торгівлі, поїздках. Почну з негативу, не раджу починати нове в перерахованому. З хорошого – це те, що можете переоцінити перераховане. І порада, поверніться до перерахованого і переробіть, зараз період сприятливий. Бережіть свої хронічні хвороби, остерігайтеся завалу і затримок на роботі, обережніше будьте в дорозі. Проблеми з технікою і бюрократією.

Перший пік 3 грудня приніс багато новин, кульмінацій, багато спілкування. Пік посилив всі тренди, додав енергії і агресивності, наполегливості. Могли отримати результати, особливо пов’язані з навчанням або поїздками, вирішити або завершити щось. Але могло нічого й не бути, так як період дуже ледачий і схильний до стримування або розчарування.

З 9 грудня до 27 січня зросте Ваша сексуальність, схильність вступати в скандали з боржниками, тими хто кредитує або допомагає Вам. Період активний для питань боргів, витрат, спадщини, поділу майна, так що варто цим всім зайнятися. Активніше стане і езотерична сфера, інтерес до неї.

Багато сприятливих періодів для спілкування, публіцистики, переговорів і просто відпочинку з 12 по 17 грудня, багато харизми і публічності. Багато поспішності, але гарної або просто буде багато енергії.

18 грудня другий пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилить всі тренди, може трохи розчаровувати або вимагати більшої уважності, старання. Найбільший акцент на навчання, далекі поїздки, суди, погляди на життя. Погляди на життя навряд чи Ви розширите, але будете бажати доводити свої. З поїздками і навчанням потрібно бути серйозніше, якщо попускати то нічого не вийде. Період не з легких, але Ви зможете впоратися. Варто взятися серйозно за навчання.

З 2015 року у Овнів був період переоцінки, стримування, може бути розчарування або навпаки догматизму в поглядах на життя, релігію, віру. Багато що залежало від особистих гороскопів і знаючи Овнів, думаю, що Ви ще більше стали вірити в те що вірили, ще більше насаджували свою віру іншим, свої погляди на справедливість, філософію буття. Серйозніше шукали істину світу. Якщо ж віра Ваша була слабка, то ймовірно вона зруйнувалася за ці роки. Читайте гороскоп на вересень 2015 року, в ньому детальніше про цей довгий період, тривав він до 20 грудня 2017 року.

Починаючи з 20 грудня 2017 року до 16 грудня 2017 року у Вас буде важливий період в житті, який впливає на багато що. По-перше він сильно вплине на Вашу вітальність, впевненість в собі, Вашу активність, схильність до самовираження і енергію. Його вплив на це перераховане буде по більшій мірі залежати від декади Вашого народження, першими в повній мірі це відчують Овни 1ї декади – 2018 рік, в 2019 році Овни 2й декади і вже в 2020 році Овни 3й декади, та й в цілому період буде впливати на весь Ваш знак. Варто берегти здоров’я і готуватися до того, що Вам доведеться стати серйозніше, буде можливість схуднути. Бережіть нирки, голову і кістки.

Друге важливе, що принесе цей період – 20.12.17-16.12.20 – це вплив на Вашу репутацію, професію, кар’єру (як просування по ієрархії), різні особисті досягнення і нагороди, статусу в суспільстві. Період зробить Вас більш амбітними, циніками, схильними бути більш відповідальними в цих питаннях. Але багато що залежить від особистих гороскопів, хтось навпаки може пустити під укіс поїзд і кинути хорошу роботу, тому що набридне терпіти тиск на себе. А хтось може вирішити терпіти до останнього, хоч і буде відчувати зрослу відповідальність і вимогливість. Приділіть увагу кар’єрі і репутації, подумайте чого це для Вас стоїть, приймайте рішення. Але варто бути готовим до того, що в перший час буде складно, потім стане простіше. До того ж, якщо Ви схильні до «проблем» або у Вас є проблеми в цих питаннях, слід бути ще більш обережними, слабка репутація, слабка кар’єра і професіоналізм можуть бути зруйновані, можете втратити свій статус. Краще заздалегідь намагатися зміцнити це все, вже починаючи з січня місяця (в січня 2018 буде багато періодів стосуються цих питань). Зростуть Ваші амбіції і бажання визнання, що теж може стимулювати до змін. Наприклад, можете кинути погану роботу через незадоволення амбіцій, або хорошу… бо будете розуміти, який Ви «крутий», але Вас там не цінують повністю. А може і навпаки, через незадоволення собою (у Овнів буває і таке, страх що Ви гірше, ніж є) Ви погодитеся на нижчу посаду, аби мати хоч якусь роботу. Взагалі, чекайте важливих змін! До речі, ці роки можуть принести Вам шлюб за розрахунком або відносини.

Бережіть здоров’я з 20 по 26 грудня, краще не займатися важливими справами, переговорами в ці дні, відкласти поїздки.

Перший період, який «почне» череду періодів, що стосуються професії, кар’єри, поваги розпочнеться 25 грудня і триватиме до 18 січня. Період сприятливий. Можуть бути романи з керівництвом або романи з розрахунку. Але точно буде можливість проявити себе на роботі, сподобатися керівництву, зрозуміти керівництво і важливих людей, розібратися в них і використовувати це заради своєї кар’єри. Зросте бажання офіційних відносин, ділових і шлюбних.

З 25 грудня до 1 січня Ви будете лицарями Зодіаку, ідеалістами, мрійниками, захисниками, особливо в питаннях віри і езотерики, можливо сексу. Період любовний.

Дуже сприятливий період для переосмислення, змін, оновлення, відродження, зміни відносин до цих сфер, позбавлення в сексі, борги, кредити, витрати, езотерики та питаннях смерті, кар’єрному шляху, репутації, бажанні досягнень, релігії і віри. Розберіться з боргами і кредитами, зі своїми статтями витрат, змініть їх на краще. Розберіться зі своїми сексуальними бажаннями, які ймовірно будуть посилені у всякому разі зацікавленість. Займіться кар’єрою. Вдалий час для дій! Період з 31 січня по 10 лютого, може бути плюс тиждень або 10 днів.

Гороскоп Овна на початок січня 2018 року

Як вже було написано в гороскопі на грудень, в гороскопі на січень у Овнів буде багато періодів, що впливають на кар’єру, репутацію, професію, статус в суспільстві. По більшій мірі періодів сприятливих, хіба що особисті гороскопи підведуть. Періодів, що дозволяють налагодити відносини, дізнатися інформацію або отримати новини, показати себе керівництву. На другому місці буде сім’я, в самому початку місяця, а потім тільки репутація та кар’єра. Я розумію, що новий рік, але варто приділити цьому увагу. Якщо немає бажання кар’єри, працюйте над відносинами або фінансами. В період з 5 по 12 січня буде дуже багато періодів, які стосуються відносин, фінансів, влади, які складно окремо інтерпретувати. Дуже насичений час.

Можна працювати над відносинами з партнерами (улюбленими і діловими) і фінансами з 1 по 18 січня, період сприятливий. Як було написано вище, час показати себе! Більше бувайте на публіці, більше спілкуйтеся і більше намагайтеся зрозуміти їх. Можна добре заробити, зробити вдалі покупки.

2 січня пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, з важливими новинами або подіями в сімейній сфері, у всякому разі зверне Вашу увагу на сім’ю і будинок, нерухомість. Під час піку будуть завершення і кульмінації, можливість прийняти рішення, які стосуються сім’ї, кар’єри і Ваш статус на це матимуть сильний вплив або зв’язок з сімейною сферою. Можна попросити сім’ю про підтримку в кар’єрі або використовувати своє ім’я заради сім’ї. А може, просто, варто провести важливі сімейні наради або відправитися до рідних на піковий період.

Життя знову прискоритися у Овнів останньої декади після 2го січня, якщо було уповільнення з серпня 2018 року, прискоряться зміни і ексцентричність.

Багато енергії з 3 по 11 січня. Особливо сексуальної, хоча її буде багато до 15 січня. Вдалий період для трансформації себе і позбавлення, усунення в житті і психології чого-небудь. Вдалий час зайнятися езотерикою, вірою, містикою. Та й просто оптимістичний період, хоча енергії буде занадто вже багато і бажань.

Вдалий час для вирішення фінансових питань з 5 по 15 число, особливо боргових! Як витратних, так і дохідних.

Можете бути занадто ревниві і владні з 8 по 12 число, особливо над партнерами, фінансами, керівниками. Можете оновити свої відносини і фінанси, при бажанні позбутися їх тяжкості. Це час підходить щоб глибше розібратися в партнерах та фінансах, керівниках і своїй репутації, досягненнях, як домогтися кращих результатів і керувати цим. Але можуть бути і втрати, що не залежать від Вас.

Важливих періодів в гороскопі для Овна на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 9 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,177