Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць насичений для Терезів, не дуже хороший, але і не поганий. Буде пару незадовільних періодів, великий приріст енергії. Місяць пролетить дуже швидко, готуйтеся отримати масу інформації і новин про фінанси і навчання, зарубіжжя. Можливості заробити і поліпшити роботу. Не найважливіші сфери будуть акцентовані гороскопі, так що можна і відпочивати, особливо з 2й декади. Постарайтеся менше скандалити в середині місяця.

З 6 березня по 13 травня було багато інформації про партнерів, багато переговорів. З 18 березня по 16 травня активність в сімейній сфері, головне знайти куди направити енергію, більше дратівливості і скандальності в цілому. З 21 березня по 2 травня сприятливий період для поновлення сім’ї і цінностей, джерел доходів, позбавлення та відродження. З 24 квітня по 19 травня більше харизми у Вас.

Не беріться за складні проекти і навчання, закордонні питання і робочі, буде напад ліні у Вас з 6 по 9 травня, намагайтеся менше обіцяти, а якщо взялися, то намагайтеся довести до кінця. Багато романтики в ці дні.

Намагайтеся менше витрачати з 7 по 10 травня і брати в борг.

Конфліктний період для Зодіаку з 10 по 22 травня, для Терезів він найбільш конфліктний по 17 травня, в ці дні намагайтеся не скандалити з партнерами і членами сім’ї особливо. Після, з 17 по 22 у Вас буде приріст енергії, яку складно буде сфокусувати і можуть бути травми, багато азарту.

Гарний час змінити свою систему цінностей з 10 по 14 травня. Можна відстояти свої цінності. Можна і приділити увагу питанням боргів і заробітків, нагадати про себе боржникам і тим хто Вас спонсорує.

З 11 травня по 13 червня сприятливий період для фінансової сфери, заробітку грошей, особливо якщо Ви працюєте в творчій чи духовній сфері! Хороші дні для розширення своєї творчості і духовного світу. Період вже був у Вас з 23 листопада по 14 грудня і детально описаний в гороскопі для Терезів на листопад. Займіться своїм духовним світом і психологічним станом.

Хороші дні для вивчення психології і езотерики з 13 по 30 травня, а можна і обговорити прагматично питання боргів, спадщини і різних виплат.

15 травня пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік посилить всі тренди і принесе нове. Найбільший акцент на питаннях боргів, підтримки, спадщини. Можете брати в борг, подавати документи на спадщину, шукати нових спонсорів, почати повертати борги. Період може вплинути на Вашу психологію, езотерику, питання смерті (уявлення про неї і інше, а не Вашу смерть).

Прилив сил фізичних з 16 травня по 13 серпня. Більше сексуальності, схильності до розваг, азарту, інтриг.

Приділіть увагу відносинам з керівництвом і важливими людьми (начальством, батьками, ВІП персонами) з 19 травня по 14 червня. Постарайтеся їм сподобатися, всі шанси для цього у Вас є, схилити їх до себе. Використовуйте харизму і чарівність. Може бути роман з розрахунку.

Великий приплив сил, особливо творчих і бажання себе показати, розваг, з 21 по 27 травня. Можна і на щось корисне витратити цю енергію.

З 24 по 28 занепад сил, песимізм, варто не надто вже й багато витрачати грошей і вимагати багато чого від партнерів і керівництва, сім’ї. Намагайтеся дотримуватися правил і обіцянок, бережіть репутацію.

29 травня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – пік завершень та кульмінацій, посилення трендів. Акцент на знайомих, новинах, навчанні, зарубіжжі. Завершуйте своє навчання і переходьте на новий рівень. Розберіться в знайомствах. Може бути маса новин або поїздок.

З 30 травня по 12 червня дуже інтелектуальний період, намагайтеся більше вивчати нового. Можете заводити нові знайомства і більше бувайте на людях. Вдалі дні для збору інформації про суди, зарубіжжя, іноземців, наставників і спілкування з ними. Гарний час вчити інших.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Терезів

З 10 по 22 – обережність не завадить.

З 11 травня по 13 червня – робота і заробітки, духовний світ і цінності.

15 травня пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нове, акцент на борги і допомогу.

З 16 травня по 13 серпня – прилив сил і авантюризму, любвеобільності.

З 19 травня по 14 червня – налагоджувати відносини з важливими людьми.

29 травня пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації, новини, навчання і зарубіжжі.

З 30 травня по 12 червня – вчіться.

Гороскоп опублікований 4.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,402