Все про вагістність
Все про вагістність

Терези – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Фінансовий місяць для Вашого знака, багато питань заробітку грошей, доходів і витрат, пошуку підтримки і отримання винагород. Завершення і починання в фінансових питаннях, накопичення, заробітках. Протягом місяця триватиме період підвищеної енергійності і активності. Хороший місяць для Вас, успішний для фінансів і роботи, хоча буде багато ліні і бажання відпочити. Можна і відпочивати, якщо душа бажає, місяць не особливо важливих трендів. З середини листопада почнуться скандальні періоди, що вказують на підвищену конфліктність і агресивність, травмонебезпечні, для Терезів найбільш помітні в порівнянні з іншими знаками Зодіаку.

Спочатку періоди, коротко, які почалися в гороскопі на минулий місяць. З 15 жовтня до 8 листопада – більше уваги до грошей і відносинам, більше гармонії і привабливості, успіху в фінансах і відносинах, оновити ці сфери і показати себе. З 17 жовтня до 6 листопада – багато справ і фінансової інформації, торгівлі. З 23 жовтня до 9 листопада – зросла активність в житті, агресивність, поспішність, більше фізичних сил і інших, сексуальності, напористості і скандальності, час оновити себе, особливо на фізичному рівні (в листопаді буде пару дуже небезпечних періодів). З 29 жовтня до 26 листопада – більш швидкий розвиток питань кар’єри та статусу, знань, поїздок, відносин (будь-яких видів важливих для Вас відносин), сімейної сфери і можливість зміцнити це все.

Вдалий час для творчої роботи з 2 по 6 листопада, підлікувати своє здоров’я, вкласти і інвестувати гроші в роботу і здоров’я, благодійність. Це дуже хороші дні допомагати іншим, карма борги Вам поверне з лишком. Період ледачий, так що за дуже складні завдання не беріться.

Трохи нервовий час, багато поспішних покупок і дій у відносинах, з партнерами і суперниками з 3 по 6 листопада, період не дуже небезпечний, але дуже поспішний, краще не поспішати.

Перший пік 4 листопада посилить всі тренди, в перебігу плюс-мінус 3 днів і 10 днів спад. Пік принесе можливість розібратися з бажаннями, усвідомити, зрозуміти і завершити. Найбільший акцент на психологічний стан, кризи, фрустрації, а в матеріальному світі на гроші і борги, розподіл майна, виплати. Можуть виникнути питання смерті і потойбічного світу, духовний період. Приділіть увагу боргам і фінансовими зобов’язаннями в ці дні.

Вчитися ніколи не пізно, а з 6 листопада по 11 січня буде корисно, особливо різні курси і практичні заняття. Багато знайомств і поїздок, поновіть знайомства і знання.

Час робити гроші, оновлювати джерела доходів, здійснювати покупки, робити інвестиції, шукати матеріальну підтримку з 8 листопада по 1 грудня. Буде багато сприятливих і сильних періодів. Час цей ще й лікує.

Перший вдалий період для фінансів, ну дуже вдалий період для фінансової сфери, питань інвестицій та дорогих покупок, можна піднімати ціни на свої послуги, братися за нових клієнтів, працювати з боргами і просити про допомогу з 12 по 16 жовтня! Це і оптимістичні дні, хороші для Терезів і відносин. Успіх чекає в новому. А другий період буде відразу ж з 15 по 18 число, теж хороший для фінансів, але тепер за допомогою роботи і обов’язків. З 15-18 можете братися за нові проекти і завдання, брати на себе нові обов’язки, вони принесуть Вам дохід. З 15-18 вдалий час для лікування організму і душі. Весь цей «тиждень» з 12 по 18 число позначений для Терезів як романтичний і любовний, багато духовних питань. Слід побоюватися ліні.

Перший конфліктний період з 15 по 24 число. Бійтеся скандалів, вони можуть приводити до втрат, а втрати будуть дуже болючі. Конфліктний період в цілому для Терезів, але з рідними і через гроші найбільше. Погані дні для операцій і фізичних і емоційних навантажень.

Хотіли почати свій бізнес або знайти нову роботу, взятися за новий проект що приносить прибуток, почати кудись інвестувати – тоді другий пік 18 листопада, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – підходить для цього всього. Пік посилить всі тренди і принесе нові починання. Гарний час змінити свою систему цінностей і бажань, що б Ви хотіли мати.

Дуже духовний період, релігійний з 23 листопада по 14 грудня, багато духовних цінностей виникне у Терезів в ці дні, більше будете цінувати релігію і все що пов’язано з цим світом. З матеріальної сторони життя – це період успішний для фінансів і роботи, заробляти гроші, братися за нові великі проекти на роботі і обов’язки, покращувати свою роботу і матеріальне благополуччя. Пару тижнів успіху в роботі і фінансах, особливо з творчістю і духовним! Гарний час для здоров’я, особливо психологічного, лікування себе.

З 26 листопада до 9 грудня буде період багато в чому залежить від особистих гороскопів, комусь він принесе конструктивні можливості і організованість, а комусь повне обмеження і засмучення – цей період буде пов’язаний з завданнями на роботі, знаннями, публіцистикою, здоров’ям, поїздками і торгівлею. Варто серйозніше ставитися до цих питань і приділяти їм більше уваги.

Другий і куди більш напружений період буде з 26 листопада по 7 грудня (думаю, що для Терезів він буде довше), багато запальності і нервування, нестримність в агресії. Ви не любителі кулачного бою, але посваритися в ці дні будете здатні дуже голосно. Найбільш небезпечний період для відносин і ворожнечі. Можуть бути травми. Можете поламати відносини, остерігайтеся судів, занадто велика чутливість до образ і пригнічення.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Терезів

4 листопада, плюс-мінус 3 пікових дня і 10 днів спад – завершення і новини, найбільше про фінанси і містики.

З 6 листопада по 11 січня – вчіться, знайомтеся, подорожуйте і торгуйте.

З 8 листопада по 1 грудня – грошовий та матеріальне час.

З 12 по 18 листопада – вдалий період, особливо для матеріального.

З 15 по 26 листопада – конфліктний період.

18 листопада, плюс-мінус 3 пікових дня і 10 днів спад – починання і бажання, можливості нового. Особливо в заробітку, фінансах.

З 23 листопада по 14 грудня – духовний період, хороший для здоров’я і роботи, творчої роботи.

З 26 листопада по 7 грудня – будьте обережніше і намагайтеся не скандалити.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,178