Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Дуже насичений місяць, хоча в кінці травня є шанс відпочити або побути ізольовано від світу. Багато енергії протягом перших двох декад. Багато питань праці та здоров’я. Конфліктний період протягом 12 днів, так що нічого небезпечного на середину травня не плануйте. З кінця місяця розпочнуться тренди відносин. Досить напружений місяць для Вас.

З 6 березня по 13 травня період новин і спілкування з родиною і про нерухомості. З 18 березня по 16 травня у Вас приріст фізичних сил, активності, егоїзму. З 21 березня по 2 травня був час поліпшити себе і дружбу, оновити і відновити. З 24 квітня по 19 травня – більше гармонії на роботі і зі здоров’ям.

Намагайтеся не витрачати гроші на дурні покупки і проекти, не надто довіряйте клієнтам і партнерам, небезпека обману з 6 по 9 травня.

Проведіть час з друзями і займіться своєю творчістю. Прилив сил для дружби і творчості з 7 по 10 число. Багато схильності до азарту, але в азарті і суперечках намагайтеся не надто вже все роздувати.

Конфліктний період з 10 по 22 травня. Для Козерігів він найбільш небезпечний з 10 по 17, намагайтеся в ці дні не надто вже конфліктувати, складно буде стримувати свою енергію і агресію, небезпеку травм. Можуть бути конфлікти з усіма, особливо з рідними. Після 17 числа бережіть свої гроші і любов, можуть бути розтрати дурні або необдумані інвестиції. Обережніше з любовними інтригами.

Гарний час для спроб повторно завагітніти з 10 по 14 травня. У ці дні у Вас буде багато сили волі, особливо щодо дітей, творчості, розваг і захоплень, любовних романів. Можна оновити, позбутися, відродити. А можна і на щось інше витратити свою силу волі.

Повторення сприятливого періоду для дружби, навчання, знайомств, поїздок далеких і близьких, духовного зростання з 11 травня по 13 червня, був у Козерігів він з 23 листопада по 14 грудня, в гороскопі на листопад детальніше.

Хороший інтелектуальний період для всіх земних знаків з 13 по 30 травня, для фундаментального навчання, запам’ятовування. Непоганий для публіцистики, написання листів, книг. Постарайтеся більше спілкуватися з улюбленими і дітьми.

15 травня пік, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Можливість закохатися або почати новий творчий проект, завести нове хобі. Пік принесе нове, багато енергії для Козерігів. Ще один шанс для того щоб завагітніти, зважитися на щось нове щодо дітей.

З 16 травня по 13 серпня Ви станете активніше працювати з метою заробити гроші, а так само активніше витрачати свої накопичення, зароблене. Все буде залежати від періодів, буде приносити цей тренд гроші або будете витрачати або втрачати. Час зайнятися своїми фінансами, накопиченнями, джерелами доходів. Оновити, відстояти свої права, реалізувати проекти. Більше енергії для матеріальних і фінансових питань.

З 19 травня по 14 червня будете більше уваги приділяти партнерам. Час для судових розглядів, примирення, зрозуміти своїх ворогів. Дні підходять для поновлення відносин, відродження почуттів, налагодити відносини. Більше романтики і кохання в цей період. Можете поліпшити відносини і перейти на новий рівень. Забути стару любов.

Хороші дні для активного заробітку і роботи з 21 по 27 травня, для завдань будь-якої складності і відстоювати свої права. Можна зайнятися спортом, щоб зміцнити здоров’я.
Обережніше з відносинами, судами, важливими переговорами, керівництвом і партнерами з 24 по 28 травня. Бережіть репутацію і намагайтеся не порушувати правила і обіцянки. Не вимагайте багато чого, щоб не розчаруватися. Не варто робити дорогих необдуманих покупок.

29 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік кульмінації і посилення трендів, результати і усвідомлення. Краще побути наодинці і подумати про своє життя, свої недоліки, секрети, проблеми, відпочити. Усвідомити свої таємниці і внутрішній світ. Можете відправитися в поїздку. Варто підлікувати здоров’я.

З 30 травня по 12 червня багато роботи, клієнтів, завдань на роботі. Час вчитися новому на роботі, оновити свої робочі навички. Дізнатися нове про клієнтів і співробітників.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Козеріга

З 10 по 22 травня – конфліктні дні, після 17 бережіть матеріальне.

З 11 травня по 13 червня – покращуйте дружбу і зв’язки, духовний світ.

15 травня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове. Діти, захоплення, любов.

З 16 травня по 13 серпня – активніше заробляти і витрачати.

З 19 травня по 14 червня – відносини.

29 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – таємне і сокровенне, відпочивайте.

З 30 травня по 12 червня – багато роботи.

Гороскоп опублікований 3.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,381