Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


У гороскопі триватимуть періоди, що акцентують увагу на кар’єрі і статусі, але і почнуться нові періоди з акцентом на дружбу і плани на майбутнє. Гороскоп матиме 2 складних періоди, коли можете бути дуже агресивні і схильні скандалити з рідними і керівництвом, а може занадто відстоювати свої права або тиснути на інших. Але і то, з цих 2х періодів найсильніший буде в кінці, і тільки він небезпечний. Дуже хороший місяць для Козерігів, багато періодів для відпочинку та навчання, спілкування. Час приділити увагу здоров’ю.

У жовтні у Козерігів в гороскопі була акцентована сфера кар’єри (статусу, положення, нагород, професії, поваги, відносин з ВІПерсонами) і багато трендів продовжаться. З 15 жовтня до 8 листопада – укладайте ділові угоди, шлюб за розрахунком або оформлення шлюбу, час налагоджувати відносини і сподобатися важливим людям, період з 3-6 трохи небезпечний (намагайтеся не надто поспішати і вимагати, не надто фліртувати, багато не витрачати). З 17 жовтня до 6 листопада – новини та спілкування з друзями, колективом. З 23 жовтня до 9 грудня – активніше будете відстоювати свої права і реалізовувати бажання в питаннях професії та статусу, в цілому хороший період для активності (буде 2 складних періоди в листопаді). З 29 жовтня до 26 листопада – сильний і сприятливий період для поліпшення себе, психологічного та духовного стану, сімейних питань. Про ці всі періоди було детально в минулому гороскопі для Козеріга.

З 2 по 6 листопада – час для творчості і новин, поїздок, спілкування з друзями, показати себе і подумати про спільні плани на майбутнє.

Перший пік буде 4 листопада, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, це час завершення та усвідомлення, новин і прийняття рішень, кульмінацій, посилення всіх трендів. Приділіть більше уваги дітям і творчості, розвагам і азарту. Хороші дні щоб відпочити і творити, багато сил. Подумайте про дітей і творчость, про свої бажання, розберіться з любов’ю і романами, захопленнями.

Дуже довгий період пліток і секретів з 6 листопада по 11 січня. До того ж цей час підходить для лікування, усамітнення. Зберігайте свої думки і секрети від ворогів, подумайте над своїми недоліками і секретами, наберіться інформації про них, щоб в грудні і січні працювати над ними.

З 8 листопада по 1 грудня – період відпочивати і творити з друзями, знаходити нових друзів і оновлювати дружбу. Багато планів на майбутнє можуть друзі допомогти Вам реалізувати, звертайтеся до них за підтримкою в разі потреби.

Перший романтичний і фінансовий, вдалий і гармонійний, а головне сильний період буде з 12 по 15 число! Час для дорогих покупок і інвестицій. Час для здобуття нових відносин або нових професійних проектів. Час для відпочинку з друзями та коханими, щоб набратися сил і спільної творчості. Час позитиву.

Обережніше будьте зі здоров’ям, прихованими хворобами, а ще обережніше будьте з ворогами і своїми секретами з 13 по 16. Не завадить і підвищена увага до інформації та поїздок.

Другий романтичний період буде з 15 по 18 листопада, теж багато творчості і теж час відпочивати. Слухайте свою інтуїцію, вона повинна допомогти з дружбою і грошима, хоч у Козерігів її і не багато (інтуїції), так що просто відпочивайте і налагоджувати відносини.

З 16 по 23 листопада Ви будете скандальні і агресивні, дуже схильні тиснути і владні. Найбільша небезпека травм і операцій. Не раджу вступати в конфлікти з керівництвом або з-за своїх прав \ бажань з ким-небудь, це може привести до великих втрат.

Другий пік 18 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – нові бажання, нові можливості в дружбі і планах, колективах і спільній творчості. Постарайтеся знайти нових друзів в ці дні, вони залишаться з Вами на довгі роки, а може і просто новий етап буде в дружбі. Приєднуйтеся до клубу. А можете і просто відпочивати, за одно застрахуєтесь і від складного періоду, який посилиться в дні піку.

Духовний період, та хоч Козеріги і не самий одухотворений знак, але для всього Зодіаку з 23 листопада по 14 грудня (для кого-то з знаків навіть більше) буде період духовного зростання, духовних питань, віри і релігії. Для Козерігів цей час вчитися духовному, ставати комусь наставником або помічником, допомагати комусь із друзів. На більш приземленому рівні – це час розширити свої кордони дружби, знайти нових друзів і знайомих, поліпшити дружбу. Слухайте, знову, свою інтуїцію щодо багаторічних або хоча б річних планів і проектів, є сенс почати новий творчий проект.

Незрозумілий період, може стискати, а може і обмежувати Вас, ваше здоров’я, роботу, завдання, обов’язки з 26 листопада по 9 грудня. Намагайтеся стежити за своїм здоров’ям. Період багато в чому залежить від особистого гороскопа. Можуть бути складні обов’язки або проекти, але їх слід брати на свої плечі, будьте обережніше в роботі і знаннях, бережіть здоров’я.

Час конфліктів з рідними і керівниками, конфліктів через сім’ю і професію. Швидких та гострих скандалів і швидких руйнувань. Час складний, але при бажанні можна все зруйнувати. З 28 листопада по 5 грудня. Бійтеся травм і операцій.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Козеріга

4 листопада, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – завершення і усвідомлення. Акцент на творчості і любові, дітях.

З 12 по 15 листопада – вдалий час для фінансів і кар’єри, багато везіння, удача з друзями і близькими, колективами і партнерами.

З 16 по 23 листопада – агресивність і тиск, обережніше з керівництвом.

18 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – починання і бажання. Акцент на дружбу і плани.

З 23 листопада по 14 грудня – духовний період, час гармонії і заспокоєння.

З 26 листопада по 9 грудня – будьте уважніше до завдань і здоров’я.

З 28 листопада по 5 грудня – конфлікти і поспішність, небезпека, обережніше зі сферою сім’ї та кар’єри.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,173