Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – травень 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато важливих, довгострокових і багаторічних періодів настане в гороскопі для Тельців на травень, а один навіть повернеться. Місяць дуже насичений, з акцентом на важливі теми життя, як для Тельців, найважливіше навіть виділити не можу. Час ставати новою людиною.

З 6 березня по 13 травня був період пліток, таємної інформації та інформації про таємниці. З 18 березня по 16 травня приріст енергії. З 21 березня по 2 травня сприятливий період для відносин і розширення знань. З 24 квітня по 19 травня час збагачення.

Намагайтеся бути стриманіше у покупках і заробітках, менше ліні і мрій, остерігайтеся обманів з 6 по 9 травня. Багато романтики.

Великий приплив енергії і оптимізму з 7 по 10.

Конфліктний період з 10 по 22 травня, особливо помітний після 17 числа. З 10 по 17 бережіть своє здоров’я і остерігайтеся нервового зриву. З 17 по 22 стережіться травм, уникайте скандалів з керівництвом, Ви будете дуже агресивні в ці дні.

Час міняти себе і свій світогляд з 10 по 14 травня, багато завзятості та сили волі. Хороші дні для спроб завагітніти.

З 11 травня по 13 червня повториться сприятливий період для відносин, дружби, духовного світу. Покращувати, розширювати, більше бувати на публіці, оновлювати, більше романтики і мрій. Період вже був у Вас з 23 листопада по 14 грудня 2017, деталі в гороскопі на листопад.

З 13 по 30 травня сильний інтелектуальний період для Тельців, час вчитися, писати, читати, заводити нові знайомства.

З 15 травня по 2026 рік, з перервами, у Тельців буде тривати важливий період. Період стимулюючий Вас до змін, прискорення життя, зміна его, самовираження. Бунтарство, бажання змінити все, бажання знайти нове, імпульсивність, швидкість. Ви дійсно станете більш швидкими і поспішними. Про цей період я згадувала в гороскопі на 2018 рік. Вас чекають зміни, але не всіх відразу Тельців, в період з травня по листопад 2018 року лише тих хто народився в перших 4-5 днів знака Зодіаку.

Важливий пік для Тельців, найважливіший в році, 15 травня плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Час почати нове, час змінити себе. У всякому разі пік принесе нове, нові бажання і нові можливості, масу емоцій. Міняйте себе і своє життя, починайте нове важливе.

З 16 травня по 13 серпня ще один важливий період в гороскопі, активність в питаннях кар’єри і статусу. Активніше будете боротися за свою посаду, а може бути і за нову. Більше енергії для професійного зростання і поваги у Вас, цілеспрямованості, бажань пошани. Складніше буде терпіти критику від інших людей, будете вступати з ними в скандали. Можете почати тиснути на керівництво або відчувати їх тиск на себе. Коротко кажучи, займайтеся своєю репутацією і кар’єрою в ці дні, сил буде достатньо і прагнень. Від трендів буде залежати, простіше чи складніше це буде робити.

Перший сприятливий тренд для кар’єри буде з 21 по 27 травня, покажіть себе, відстоюйте свої цілі і прагніть до них! Хороші дні для заробітків. Багато енергії для роботи і необхідність себе показати, керівництву особливо.

Може бути занепад сил і песимізм з 24 по 28 травня. Намагайтеся не витрачати багато грошей в ці дні.

29 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Акцент для Тельців на питання фінансів, витрати, виплати, борги. Але можна і заробити в ці дні, отримати підтримку від інших людей, попросити повернення боргу, отримати спадок, аліменти і будь-яку іншу виплату. Приділіть увагу цим матеріальним питанням. Духовному світу теж варто приділити увагу, особливо психології, сексуальним питанням, езотериці. Зверніть увагу на здоров’я. Пік буде кульмінаційним, завершальним, можна приймати остаточні рішення.

Ще один період впливає на Ваше багатство і заробітки з 30 травня по 12 червня, використовуйте свої контакти, знання, інформацію для збагачення, проводьте переговори, торгуйте.

Важливі дати і періоди в гороскопі на травень 2018 для Тельця

З 10 по 22 травня – будьте обережніше.

З 11 травня по 13 червня – сприятливий період для відносин і дружби, духовного світу.

З 13 по 30 травня – вчіться і спілкуйтеся.

15 травня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – це час почати нове в своє життя, змінити себе.

З 16 травня по 13 серпня – активність в питаннях статусу і поваги, кар’єри.

29 травня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації, завершення, акцент на фінанси і підтримку.

З 30 травня по 12 червня – збагачення за рахунок знань.

Гороскоп опублікований 6.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,508